Мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 256 "Жангелдин ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жанкелдин ауданы мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы № 62 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 желтоқсанда № 3931 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жангелдин ауданының 2012–2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 256 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-9-144 тіркелген, 2012 жылғы 24 және 31 қаңтарда "Біздің Торғай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 745 244,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 160 204,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3326,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша-450,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 581 264,1 мың теңге;
2) шығындар – 1 764 737,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1218,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1218,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 18275,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18275,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2 тармағының 1)4)5) және 7) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға - 12282,0 мың теңге сомасында;
4) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға - 21706,0 мың теңге сомасында;
5) үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге - 595,0 мың теңге сомасында;
7) мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру үшін - 3059,6 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 4-тармағының 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға - 129543,5 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы алып тасталсын.
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2011 года № 256 "О районном бюджете Жангельдинского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Жангельдинского района Костанайской области от 5 декабря 2012 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 декабря 2012 года № 3931
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Жангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Жангельдинского района на 2012-2014 годы" от 20 декабря 2011 года № 256 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-9-144, опубликовано 24 и 31 января 2012 года в газете "Біздің Торғай") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жангельдинского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 745 244,1 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 160 204,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3326,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 450,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 581 264,1 тысяча тенге;
2) затраты – 1764 737,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1218,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1218,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -18275,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18275,4 тысячи тенге.";
подпункты 1)4)5) и 7) пункта 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме - 12282,0 тысяча тенге;
4) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме - 21706,0 тысяч тенге;
5) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме - 595,0 тысяч тенге;
7) для реализаций мер по оказанию социальной поддержки специалистов в сумме - 3059,6 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"2) на развитие системы водоснабжения и водоотведения утвердить в сумме - 129543,5 тысяча тенге.";
пункт 7 указанного решения исключить.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.