Мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 407 "Жітіқара ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2012 жылғы 10 ақпандағы № 12 шешімі. Қостанай облысы Жітіқара ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 15 ақпанда № 9-10-177 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiнiң 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 407 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-10-174 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 12 қаңтарда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға, мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 464 971 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 240 453 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 8 973 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1 214 045 мың теңге;
2) шығындар – 2 414 019,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 59 847 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 60 500 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 653 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 74 491 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 74 491 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 83 386 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 83 386 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағының 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) 37 854 мың теңге – Жітіқара ауданы әкімдігінің "Жітіқара ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Житикаракоммунэнерго" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнына табиғи газдың бағасындағы айырмашылықты жабуға;";
көрсетілген шешімнің 6 тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) 9 732 мың теңге – эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге;";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 6-16-2 тармақтармен толықтырылсын:
"6-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте нысаналы трансферттердің қайтарылуы 16 746 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджетке – 16 331,1 мың теңге, облыстық бюджетке – 414,9 мың теңге сомасында қайтарылуы қарастырылғаны ескерілсін.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2011 года № 407 "О бюджете Житикаринского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 10 февраля 2012 года № 12. Зарегистрировано Управлением юстиции Житикаринского района Костанайской области 15 февраля 2012 года № 9-10-177
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Житикаринского района на 2012-2014 годы" от 22 декабря 2011 года № 407 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-10-174, опубликовано 12 января 2012 года в газете "Житикаринские новости") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год, в следующих объемах:
1) доходы – 2 464 971 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 240 453 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 1 500 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 973 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1 214 045 тысяч тенге;
2) затраты – 2 414 019,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 59 847 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 60 500 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 653 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 74 491 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 74 491 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 83 386 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 83 386 тысяч тенге.";
подпункт 4) пункта 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"4) 37 854 тысячи тенге – на покрытие разницы в цене природного газа государственному коммунальному предприятию "Житикаракоммунэнерго" государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Житикаринского района" акимата Житикаринского района;";
подпункт 1) пункта 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) 9 732 тысячи тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;";
дополнить указанное решение пунктами 6-16-2 следующего содержания:
"6-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в сумме 16 746 тысяч тенге, в том числе возврат в республиканский бюджет – 16 331,1 тысяча тенге, в областной бюджет – 414,9 тысяч тенге.

6-2. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 9 792 мың теңге сомасында 2011 жылы пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді толық пайдалану қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 123 және 5-қосымшалары осы шешімнің 123 және 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессиясының төрағасы          М. Ерекенов
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы                       М. Кененбаева
КЕЛІСІЛГЕН
"Жітіқара ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бастығы _________ Г. Жидебаева
Мәслихаттың
2012 жылғы 10 ақпандағы
№ 12 мәслихат шешіміне
1 қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 407 мәслихат шешіміне
1 қосымша
Жітіқара ауданының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
АТАУЫ
І. Кірістер

6-2. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено доиспользование неиспользованных в 2011 году бюджетных кредитов для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 9 792 тысячи тенге.";
приложения 123 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
внеочередной сессии                        М..Ерекенов
Секретарь Житикаринского
районного маслихата                        М. Кененбаева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Житикаринского района"
_______________ Г. Жидебаева
Приложение 1
к решению маслихата
от 10 февраля 2012 года № 12
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2011 года № 407
Бюджет Житикаринского района на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы