2012 жылы әлеуметтік жұмыс орындарын және жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын, жұмыс берушілердің тізбелерін бекіту туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 14 ақпандағы № 102 қаулысы. Қостанай облысы Жітіқара ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 27 ақпанда № 9-10-178 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 18 мамырдағы № 336 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2012.05.18 № 336 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына сәйкес Жітіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылы:
1) осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес, әлеуметтік жұмыс орындарын;
2) осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес, жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын, жұмыс берушілердің тізбелері бекітілсін.
2. Қаулының орындалуын бақылау Жітіқара ауданы әкімінің орынбасары Е.Ә. Жаулыбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара ауданының әкімі                   Қ. Испергенов
КЕЛІСІЛГЕН
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
Агроөнеркәсіптік кешендегі
мемлекеттік инспекция комитетінің
Жітіқара аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ С. Мажкеев
"Қазақстан Республикасы Әділет
Министрлігі сот актілерін орындау
Комитеті Қостанай облысы бойынша
сот актілерін орындау Департаменті
Жітіқара ауданының ауданаралық
аумақтық бөлімі" филиалының
бөлім бастығы – аға сот орындаушысы
__________________ Е. Раисов
2012 жылғы 14 ақпандағы
№ 102 әкімдік қаулысына
1 қосымша
2012 жылы әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын, жұмыс берушілердің тізбесі
Жұмыс
берушінің
атауы
Кәсіп
(лауазым)
Ұйымдас-
тырыла-
тын
әлеумет-
тік
жұмыс
орында-
рының
саны
Айлық
жалақы
мөлшері
(теңге)
Жұмыстың
ай
бойынша
ұзақтығы
Мемлекеттік
бюджет
қаражатынан
өтелетін айлық
жалақының
мөлшері
(теңге)
1
"Олжас"
шаруа
қожалығы
механизатор
2
40000
12
алғашқы алты ай
- 20000
кейінгі үш ай -
12000
соңғы үш ай -
6000
2
"Меньк"
шаруа
қожалығы
автомобиль
жүргізушісі
1
40000
12
алғашқы
алты ай - 20000
кейінгі үш ай -
12000
соңғы үш ай -
6000
тракторшы
1
40000
12
алғашқы
алты ай - 20000
кейінгі үш ай -
12000
соңғы үш ай -
6000
3
Жеке
кәсіпкер
Доскалиева
Айгуль
Еласкановна
сатушы
3

Об утверждении перечней работодателей, где в 2012 году будут организованы социальные рабочие места и рабочие места для прохождения молодежной практики
Постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 14 февраля 2012 года № 102. Зарегистрировано Управлением юстиции Житикаринского района Костанайской области 27 февраля 2012 года № 9-10-178. Утратило силу - Постановлением акимата Житикаринского района Костанайской области от 18 мая 2012 года № 336
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Житикаринского района Костанайской области от 18.05.2012 № 336.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Житикаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечни работодателей, где в 2012 году будут организованы:
1) социальные рабочие места, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) рабочие места для прохождения молодежной практики, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима Житикаринского района Жаулыбаева Е.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Житикаринского района                 К. Испергенов
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Житикаринская районная территориальная
инспекция Комитета государственной
инспекции в агропромышленном комплексе
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
_________________ С. Мажкеев
Начальник отдела
– старший судебный исполнитель
филиала "Территориальный межрайонный
отдел Житикаринского района"
Департамента по исполнению судебных актов
Костанайской области Комитета по
исполнению судебных актов
Министерства юстиции Республики Казахстан
_____________________ Е. Раисов
Приложение 1
к постановлению акимата
от 14 февраля 2012 года № 102
Перечень работодателей, где в 2012 году будут организованы социальные рабочие места
Наименование
работодателя
Профессия
(должность)
Коли-
чество
органи-
зуемых
соци-
альных
рабочих
мест
Размер
месяч-
ной
зара-
ботной
платы
(тенге
)
Продол-житель-
ность
работы
в
месяцах
Размер
месячной
заработной
платы, который
будет
компенсирован
из средств
государствен-
ного бюджета
(тенге)
1
Крестьянское
хозяйство
"Олжас"
механизатор
2
40000
12
первые шесть
месяцев-20000
последующие
три
месяца-12000
последние
три
месяца-6000
2
Крестьянское
хозяйство
"Меньк"
водитель
автомобиля
1
40000
12
первые шесть
месяцев-20000
последующие
три
месяца-12000
последние
три
месяца-6000
тракторист
1
40000
12
первые шесть
месяцев-20000
последующие
три месяца-2000
последние
три
месяца-6000
3
Индивидуальный
предприниматель
Доскалиева
Айгуль
Еласкановна
продавец
3