Мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 407 "Жітіқара ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2012 жылғы 9 сәуірдегі № 29 шешімі. Қостанай облысы Жітіқара ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 12 сәуірде № 9-10-180 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiнiң 106-бабына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 407 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-10-174 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 12 қаңтарда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағының 1), 2), 3), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 2606249 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1240453 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 8973 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1355323 мың теңге;
2) шығындар – 2555297,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 67128 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 67781 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 653 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – –90667,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 90667,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағында:
2), 6), 7) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) 2652 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
6) 13591 мың теңге - жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне;
7) 24018 мың теңге - мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға;";
мынадай мазмұндағы 14), 15) тармақшалармен толықтырылсын:
"14) 11000 мың теңге – Жітіқара қаласындағы "Айнабулак" шағын ауданының аз қабатты құрылыс салуына канализация тораптарының құрылысына;
15) 136012 мың теңге - моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттің түсімі 16989 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2011 года № 407 "О бюджете Житикаринского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 9 апреля 2012 года № 29. Зарегистрировано Управлением юстиции Житикаринского района Костанайской области 12 апреля 2012 года № 9-10-180
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Житикаринского района на 2012-2014 годы" от 22 декабря 2011 года № 407 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-10-174, опубликовано 12 января 2012 года в газете "Житикаринские новости") следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2), 3), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 2606249 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1240453 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 1500 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8973 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1355323 тысячи тенге;
2) затраты – 2555297,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 67128 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 67781 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 653 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – –90667,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 90667,4 тысячи тенге.";
в пункте 6 указанного решения:
подпункты 2), 6), 7) изложить в новой редакции:
"2) 2652 тысячи тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов;
6) 13591 тысяча тенге - на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
7) 24018 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;";
дополнить подпунктами 14), 15) следующего содержания:
"14) 11000 тысяч тенге – на строительство сетей канализации к малоэтажной застройке микрорайона "Айнабулак" города Житикары;
15) 136012 тысяч тенге – на решение вопросов обустройства моногородов.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление бюджетного кредита из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистам в сумме 16989 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.