Азаматтарды 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 2 сәуірдегі № 237 қаулысы. Қостанай облысы Жітіқара ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 13 сәуірде № 9-10-181 тіркелді
"Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы Заңына, "Әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір - маусымында және қазан - желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 274 Жарлығына сәйкес Жітіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай облысы Жітіқара ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) арқылы 2012 жылдың сәуір - маусымында және қазан - желтоқсанында азаматтарды Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ішкі әскерлеріне, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетіне, Қазақстан Республикасы Республикалық ұланына, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізуді ұйымдастырсын және қамтамасыз етсін.
2. "Қазақстан Республикасы ішкі істер Министрлігі Қостанай облысының ішкі істер Департаменті Жітіқара қаласы және Жітіқара ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) әскерге шақыруды жүргізген және топтарды жіберген кезеңде аудандық әскерге шақыру учаскесінде қоғамдық тәртіпті қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.А. Жаулыбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі және 2012 жылғы 1 сәуірден бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Жітіқара ауданының әкімі                         К. Испергенов
КЕЛІСІЛГЕН:
"Қостанай облысы Жітіқара
ауданының Қорғаныс
істері жөніндегі
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________ Б. Берекетов
"Қазақстан Республикасы
ішкі істер Министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер Департаменті
Жітіқара қаласы және
Жітіқара ауданының ішкі
істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________ Е. Дербисов

Об организации и обеспечении проведения призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года
Постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 2 апреля 2012 года № 237. Зарегистрировано Управлением юстиции Житикаринского района Костанайской области 13 апреля 2012 года № 9-10-181
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", Указом Президента Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле - июне и октябре - декабре 2012 года" акимат Житикаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить проведение призыва граждан на срочную воинскую службу в Вооруженные Силы Республики Казахстан, Внутренние войска Министерства внутренних дел Республики Казахстан, Комитет национальной безопасности Республики Казахстан, Республиканскую гвардию Республики Казахстан, Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан в апреле - июне и октябре - декабре 2012 года через государственное учреждение "Отдел по делам обороны Житикаринского района Костанайской области" (по согласованию).
2. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел внутренних дел города Житикара и Житикаринского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию) в период проведения призыва и отправки команд обеспечить общественный порядок на районном призывном участке.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жаулыбаева Е. А.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 апреля 2012 года.
Аким Житикаринского района                 К. Испергенов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник учреждения
"Отдел по делам обороны
Житикаринского района
Костанайской области"
_________ Б. Берекетов
Начальник государственного
учреждения "Отдел внутренних
дел города Житикара и
Житикаринского района
Департамента внутренних дел
Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
____________ Е. Дербисов