Мәслихаттың 2010 жылғы 20 тамыздағы № 269 "Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2012 жылғы 10 мамырдағы № 40 шешімі. Қостанай облысы Жітіқара ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 30 мамырда № 9-10-183 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 290 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 29.12.2014 № 290 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 97-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі Төрағасының 2011 жылғы 5 желтоқсандағы № 471 бұйрығымен бекітілген, Тұрғын үй көмегін алуға, сондай-ақ мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйді алуға үміткер отбасының (азаматтың) жиынтық табысын есептеу қағидасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 20 тамыздағы № 269 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-10-147 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 9 қыркүйекте "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасында:
13-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Азаматтың (отбасының) жиынтық табысы қолданыстағы заңнамамен белгіленген тәртіпте, тұрғын үй көмегін тағайындауға өтініш жасалған тоқсанның алдындағы тоқсанға уәкілетті органмен есептеледі.";
15-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Азаматтың (отбасының) шекті жол берілетін шығыстар үлесі белгіленген нормалар шегіндегі жиынтық табыстың он пайызы мөлшерінде белгіленеді.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессиясының төрағасы          А. Кабиев
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы     М. Кененбаева
КЕЛІСІЛГЕН
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______________ И. Григорьева
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________________ Г. Жидебаева

О внесении изменений в решение маслихата от 20 августа 2010 года № 269 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 10 мая 2012 года № 40. Зарегистрировано Управлением юстиции Мендыкаринского района Костанайской области 30 мая 2012 года № 9-10-183. Утратило силу решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 29 декабря 2014 года № 290
Сноска. Утратило силу решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 29.12.2014 № 290 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Правилами исчисления совокупного дохода семьи (гражданина), претендующей на получение жилищной помощи, а также на предоставление жилища из государственного жилищного фонда или жилища, арендованного местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, утвержденными приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 5 декабря 2011 года № 471 Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи" от 20 августа 2010 года № 269 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-10-147, опубликовано 9 сентября 2010 года в газете "Житикаринские новости") следующие изменения:
В Правилах оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением:
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Совокупный доход гражданина (семьи) исчисляется уполномоченным органом за квартал, предшествовавший кварталу обращения за назначением жилищной помощи, в порядке, определяемом действующим законодательством.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Доля предельно допустимых расходов гражданина (семьи) в пределах установленных норм устанавливается в размере десяти процентов от совокупного дохода.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии           А. Кабиев
Секретарь Житикаринского
районного маслихата                        М. Кененбаева
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел занятости и
социальных программ акимата
Житикаринского района"
____________ И. Григорьева
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата
Житикаринского района
_______________ Г. Жидебаева