2012 жылы Қамысты ауданында жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбелерін бекіту туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 23 ақпандағы № 53 қаулысы. Қостанай облысы Қамысты ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 6 наурызда № 9-11-134 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 31 мамырдағы № 132 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 23.05.2012 № 132 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5-4)5-7) тармақшаларына18-1, 18-2-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген, Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасының 6-тармағы мен Жастар практикасын ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасының 6-тармағына сәйкес, Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 2012 жылы әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің қоса берілген тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2012 жылы жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің қоса берілген тізбесі бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Асқар Жақанұлы Жақсыбаевқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгiзiледi.
Қамысты
ауданының әкімі                            Б. Өтеулин
КЕЛIСIЛДI:
"Қазақстан Республикасының Қаржы
министрлігі Салық комитетінің
Қостанай облысы бойынша салық
департаменті Қамысты ауданы
салық басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
______________________ Е.А. Қарбозов
Қамысты ауданының ішкі саясат
бөлімінің "Қостанай облысы
Қамысты ауданы әкімдігінің "Новый
путь-Бозторғай" газетінің редакциясы"
мемлекеттік коммуналдық кәсіпорының
директоры (редакторы)
______________________ Е.Б. Бекмұхамедов
Қамысты ауданының тұрғын-үй коммуналдық
шаруашылығы, жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімінің "Қамысты"
мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның
директоры
______________________ С.С. Айтмағамбетова
"Қамысты аудандық жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________________ Л.П. Иванченко
Әкімдіктің

Об утверждении перечней работодателей, организующих социальные рабочие места и рабочие места для прохождения молодежной практики в Камыстинском районе в 2012 году
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 23 февраля 2012 года № 53. Зарегистрировано Управлением юстиции Камыстинского района Костанайской области 6 марта 2012 года № 9-11-134. Утратило силу постановлением акимата Камыстинского района Костанайской области от 31 мая 2012 года № 132
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Камыстинского района Костанайской области от 31.05.2012 № 132.
В соответствии с подпунктами 5-4), 5-7) статьи 7статьями 18-1, 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 6 Правил организации и финансирования социальных рабочих мест и пунктом 6 Правил организации и финансирования молодежной практики, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень работодателей, организующих социальные рабочие места в 2012 году, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить прилагаемый перечень работодателей, организующих рабочие места для прохождения молодежной практики в 2012 году, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жаксыбаева Аскара Жакановича.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким
Камыстинского района                       Б. Утеулин
СОГЛАСОВАНО:
Директор государственного коммунального
предприятия "Камысты" отдела жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Камыстинского района
______________________ Айтмагамбетова С.С.
Начальник государственного учреждения
"Налоговое управление по Камыстинскому
району Налогового Департамента по
Костанайской области Налогового Комитета
Министерства финансов Республики Казахстан"
_______________________ Карбозов Е. А.
Директор (редактор) государственного
коммунального предприятия "Редакция
газеты "Новый путь – Бозторгай"
акимата Камыстинского района
Костанайской области" отдела
внутренней политики Камыстинского
района
______________________ Бекмухамедов Е. Б.
Начальник государственного учреждения
"Камыстинский районный отдел занятости
и социальных программ"
______________________ Иванченко Л.П.
Приложение 1
к постановлению акимата