Мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 354 "Қамысты ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2012 жылғы 15 мамырдағы № 34 шешімі. Қостанай облысы Қамысты ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 24 мамырда № 9-11-138 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 354 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-11-131 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 6 қаңтарда "Новый путь - Бозторғай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1518917,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 466842,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4164,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 388,0 мың теңге;
трансферттер түсім бойынша – 10475230,0 мың теңге;
2) шығындар – 1571769,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 27090,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 29124,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2034,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -79942,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 79942,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға - 4200,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Қамысты ауданының 2012 жылға арналған жергілікті атқарушы органының резерві 2228,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрайымы                   С. Қыстаубаева
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Рақымжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қамысты ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ К. Нұржанова
Мәслихаттың
2012 жылғы 15 мамырдағы
№ 34 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 354 шешіміне 1-қосымша
Қамысты ауданының 2012 жылға
арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2011 года № 354 "О районном бюджете Камыстинского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 15 мая 2012 года № 34. Зарегистрировано Управлением юстиции Камыстинского района Костанайской области 24 мая 2012 года № 9-11-138
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2012-2014 годы" от 20 декабря 2011 года № 354 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-11-131, опубликовано 6 января 2012 года в газете "Новый путь - Бозторгай") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Камыстинского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1518917,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 466842,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4164,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 388,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1047523,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1571769,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27090,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 29124,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2034,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 79942,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 79942,0 тысяч тенге.";
в пункте 3 указанного решения подпункт 1) изложить в новой редакции:
"1) на укрепление материально-технической базы организаций образования – 4200,0 тысяч тенге;";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа Камыстинского района на 2012 год в сумме 2228,0 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата                 С. Кстаубаева
Секретарь Камыстинского
районного маслихата                        Б. Рахимжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Камыстинского района"
______________ К. Нуржанова
Приложение 1
к решению маслихата
от 15 мая 2012 года № 34
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2011 года № 354
Бюджет Камыстинского района
на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
Доходы

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде,
ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық)
округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін
қамтамасыз ету
Алтынсарин селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
Дружба селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
Жайылма селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім
беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты

123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула(села),
аульного(сельского ) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных
дорог в городах районного значения, поселках,
аулах(селах), аульных(сельских) округах
Село Алтынсарино
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
Село Дружба
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
Жайылминский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
04
Образование
2
Начальное общее, основное общее, среднее общее
образование
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа

005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке
дейін тегін алып баруды және кері алып келуді
ұйымдастыру
Аралкөл селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді мекендерді абаттандыру

005
Организация бесплатного подвоза учащихся до
школы и обратно в аульной (сельской) местности
Село Аралколь
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
13
Өзгелер
9
Өзгелер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер
ретінде "Өңірлерді дамыту " бағдарламасы
шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына
жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда
ауылдық (селолық) округтарды жайластыру
мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
Пушкин селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа
органдар

123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
040
Реализация мероприятий для решения вопросов
обустройства аульных (сельских) округов в
реализацию мер по содействию экономическому
развитию регионов в рамках Программы "Развития
регионов" за счет целевых трансфертов из
республиканского бюджета
Село Пушкино
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления