Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына 2012 жылы көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін әлеуметтік қолдау көрсету туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2012 жылғы 5 шілдедегі № 41 шешімі. Қостанай облысы Қамысты ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 23 шілдеде № 9-11-140 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 2-тармағының 7) тармақшасына және 8-тармағына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына 2012 жылы көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін әлеуметтік қолдау ұсынылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның
төрағасы, Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Рақымжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қамысты ауданының ауыл шаруашылық
бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының
міндетін атқарушы
____________________ Е. З. Жұмабаев
"Қамысты ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ К. Т. Нұржанова

О предоставлении в 2012 году специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения или строительства жилья
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 5 июля 2012 года № 41. Зарегистрировано Управлением юстиции Камыстинского района Костанайской области 23 июля 2012 года № 9-11-140
В соответствии с подпунктом 7) пункта 2 и пункта 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить в 2012 году специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты подъемное пособие и социальную поддержку для приобретения или строительства жилья.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии,
секретарь Камыстинского
районного маслихата                        Б. Рахимжанов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности начальника
государственного учреждения "Отдел
сельского хозяйства Камыстинского района"
_____________________ Е. Жумабаев
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного планирования
Камыстинского района"
_____________________ К. Нуржанова