Аудандық бюджет қаражаты есебінен ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін және жиырма бес процент жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларға құқығы бар әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін белгілеу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 29 мамырдағы № 304 қаулысы. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 20 маусымда № 9-12-192 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 5 ақпандағы № 22 қаулысымен
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 05.02.2013 № 22 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексі  238-бабының 3-тармағына және "Халықты әлеуметтiк қорғау саласында арнаулы әлеуметтiк қызмет көрсету стандарттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2010 жылғы 6 желтоқсандағы № 394-ө бұйрығына сәйкес, Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған аудандық бюджет қаражаты есебінен ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін және жиырма бес процент жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларға құқығы бар әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ф. Филиппов
КЕЛІСІЛДІ:
Қарабалық аудандық
мәслихатының хатшысы
_______________ А. Тюлюбаев
Әкімдіктің
2012 жылғы 29 мамырдағы № 304
қаулысына қосымша
Аудандық бюджет қаражаты есебінен ауылдық
(селолық) жерде жұмыс істейтін және жиырма бес
процент жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік
ставкаларға құқығы бар әлеуметтік қамсыздандыру, білім
беру, мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесі
1. Әлеуметтік қамсыздандыру мамандарының лауазымдары:
1) үйде әлеуметтiк көмек көрсетiту бөлiмше меңгерушісі;
2) күтiм жөнiндегi әлеуметтiк қызметкер;
3) әлеуметтiк жұмыс жөнiндегi маман;
4) психолог;
5) әлеуметтiк жұмыс жөнiндегi консультант.
2. Білім беру мамандарының лауазымдары:
1) бiлiм беру ұйымдарының барлық мамандықтар мұғалiмдерi;
2) мектеп, мектеп-интернат директоры (бастығы);
3) жалпы бiлiм беретiн мектептердiң, мектеп-интернаттардың және бастауыш, негiзгi орта, жалпы орта, техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi бiлiм беру, қосымша бiлiм берудiң басқа да ұйымдары директорының ғылыми, оқу, оқу-өндiрiстiк, оқу-тәрбие, тәрбие жұмыстары жөнiндегi орынбасары;

Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, за счет средств районного бюджета
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 29 мая 2012 года № 304. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 20 июня 2012 года № 9-12-192. Утратило силу постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 5 февраля 2013 года № 22
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 05.02.2013 № 22.
В соответствии с пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года и приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 6 декабря 2010 года № 394-ө "Об утверждении стандартов оказания специальных социальных услуг в области социальной защиты населения" акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень должностей специалистов, социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, за счет средств районного бюджета.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Ф. Филиппов
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь районного маслихата
________________ А. Тюлюбаев
Приложение
к постановлению акимата
от 29 мая 2012 года № 304
Перечень
должностей специалистов, социального обеспечения,
образования, культуры, работающих в аульной (сельской)
местности, имеющих право на повышенные на двадцать
пять процентов должностные оклады и тарифные
ставки, за счет средств районного бюджета
1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) заведующий отделением социальной помощи на дому;
2)социальный работник по уходу;
3) специалист по социальной работе;
4) психолог;
5) консультант по социальной работе.
2. Должности специалистов образования:
1) учителя всех специальностей организаций образования.
2) директор школы, школы-интерната;
3) заместитель директора по научной, учебной, учебно-производственной, учебно-воспитательной, воспитательной работе общеобразовательных школ, школ-интернатов и других организаций начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего, дополнительного образования;

4) әлеуметтiк педагог;
5) педагог-ұйымдастырушы;
6) қосымша бiлiм педагогы;
7) педагог-психолог;
8) әдіскер;
9) музыкалық жетекшi;
10) аға вожатый;
11) дене шынықтыру нұсқаушысы;
12) психологиялық-медициналық-педагогикалық консультация меңгерушiсi;
13) лагерьдiң (сауықтыру) бастығы;
14) зертхана, кабинет меңгерушiсi;
15) өндiрiстiк оқыту шеберi;
16) медициналық бике;
17) емдәм бикесi;
18) кiтапханашы;
19) кітапхана меңгерушісі;
20) бастауыш әскери дайындық жөнiндегi оқытушы-ұйымдастырушы;
21) аға тәрбиешi, тәрбиешi;
22) логопед.
3. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттiк мекеме басшысы;
2) мемлекеттiк мекеме басшысының орынбасары;
3) кiтапханашы, библиограф;
4) барлық атаудағы суретшi;
5) дыбыс операторы;
6) әдіскер;
7) хореограф;
8) көркемдiк жетекшi.

4) социальный педагог;
5) педагог-организатор;
6) педагог дополнительного образования;
7) педагог-психолог;
8) методист;
9) музыкальный руководитель;
10) старший вожатый;
11) инструктор по физической культуре;
12) заведующий психолого-медико-педагогической консультацией;
13) начальник лагеря (оздоровительного);
14) заведующий лабораторией, кабинетом;
15) мастер производственного обучения;
16) медицинская сестра;
17) диетическая сестра;
18) библиотекарь;
19) заведующий библиотекой;
20) преподаватель-организатор по начальной военной подготовке;
21) старший воспитатель, воспитатель;
22) логопед.
3. Должности специалистов культуры:
1) Руководитель государственного учреждения;
2) Заместитель руководителя государственного учреждения;
3) библиотекарь, библиограф;
4) художник всех наименований;
5) оператор звукозаписи;
6) методист;
7) хореограф;
8) художественный руководитель.