"Қарасу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 407 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2012 жылғы 9 ақпандағы № 9 шешімі. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 16 ақпанда № 9-13-144 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қарасу ауданының 2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 407 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-13-142 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 4 қаңтардағы "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2740 741,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 568680,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3483,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2168578,0 мың теңге;
2) шығындар – 2764970,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 16902,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 19416,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 2514,0 мың теңге;
4) қаржы активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -41131,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 41131,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
1) 14778,0 мың теңге сомасында эпизоотикаға қарсы іс-шараларды өткізуге.";
көрсетілген шешімнің 14-қосымшалары осы шешімге 12-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасу аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрағасы          М. Жүргімбеков
Қарасу аудандық
мәслихатының хатшысы                       С. Қазиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасу ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
______________ И. Горлова
"Қарасу ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесі бастығының
міндетін атқарушысы
________________ Е. Биркель

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 407 "О районном бюджете Карасуского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 9 февраля 2012 года № 9. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 16 февраля 2012 года № 9-13-144
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 407 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-13-142, опубликовано 4 января 2012 года в газете "Қарасу өңірі") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2012 - 2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2740741,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 568680,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 3483,0 тысяч тенге; поступлениям трансфертов – 2 168578,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2764970,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16902,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19416,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2514,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -41131,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 41131,5 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
1) на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 14778,0 тысяч тенге.";
приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
сессии Карасуского
районного маслихата                        М. Жургимбеков
Секретарь Карасуского
районного маслихата                        С. Казиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата Карасуского района"
_______________ И. Горлова
Исполняющая обязанности
начальника государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района"
_______________ Е. Биркель
Приложение 1
к решению маслихата