Қарасу ауданында 2012 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін анықтау туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 5 наурыздағы № 77 қаулысы. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 19 наурызда № 9-13-147 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабының 2-тармағына сәйкес Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес Қарасу ауданында 2012 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тiзбесi анықталсын.
2. "Қарасу ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғаларды жұмыспен қамтуға жәрдемдесу бойынша шараларды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарасу ауданы әкімінің орынбасары Б.Б. Уәлиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қарасу ауданы әкімiнің
міндетін атқарушысы                        А. Қисиқов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасу ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
____________________ А. Ерменова
Әкімдіктің
2012 жылғы 5 наурыздағы
№ 77 қаулысына қосымша
Қарасу ауданында 2012 жылға арналған
халықтың нысаналы топтарына жататын
тұлғалардың қосымша тiзбесi
1. Жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар.
2. Кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған ата-аналар.
3. Елу жастан асқан жұмыссыз тұлғалар.
4. Үш ай және одан көп ай жұмыс iстемеген жұмыссыз тұлғалар.

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения в Карасуском районе на 2012 год
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 5 марта 2012 года № 77. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 19 марта 2012 года № 9-13-147
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения в Карасуском районе на 2012 год согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Карасуского района" обеспечить меры по содействию занятости лиц, относящихся к целевым группам населения.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Карасуского района Уалиева Б.Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Карасуского района                   А. Кисиков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости и
социальны программ Карасуского
района"
__________________ А. Ерменова
Приложение
к постановлению акимата
от 5 марта 2012 года
№ 77
Дополнительный перечень лиц,
относящихся к целевым группам населения
в Карасуском районе на 2012 год
1. Молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати девяти лет.
2. Родители, воспитывающие несовершеннолетних детей.
3. Безработные лица, старше пятидесяти лет.
4. Безработные лица, не работавшие три и более месяцев.