Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 407 "Қарасу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2012 жылғы 14 мамырдағы № 24 шешімі. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 23 мамырда № 9-13-151 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы № 02-4-128 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 23.06.2014 № 02-4-128 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қарасу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 407 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-13-142 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 4 қаңтардағы "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2809662,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 563335,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4828,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4000,0 мың теңге;
трансферттер түсім бойынша – 2237499,0 мың теңге;
2) шығындар – 2833891,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 24183,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 26697,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 2514,0 мың теңге;
4) қаржы активтермен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -48412,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 48412,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағының 1)3) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 8400,0 мың теңге сомасында;
3) мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға 9127,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағының 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 8994,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімге 14-қосымшалар осы шешімге 12-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 407 "О районном бюджете Карасуского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 14 мая 2012 года № 24. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 23 мая 2012 года № 9-13-151. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23 июня 2014 года № 02-4-128)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23.06.2014 № 02-4-128).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 407 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-13-142, опубликовано 4 января 2012 года в газете "Қарасу өңірі") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2809662,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 563335,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4828,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2237499,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2833891,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24183,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 26697,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2514,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -48412,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48412,5 тысяч тенге.";
подпункты 1)3) пункта 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) на укрепление материально-технической базы организаций образования в сумме 8400,0 тысяч тенге;
3) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 9127,0 тысяч тенге.";
подпункт 4) пункта 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4) на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 8994,0 тысяч тенге.";
приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.