Мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 498 "Қостанай ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2012 жылғы 2 тамыздағы № 56 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 8 тамыздағы № 9-14-182 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 498 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-14-165 нөмірімен тіркелген, 2012 жылдың 12 қаңтарында "Арна" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1)2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 4453783,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1940941,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 1338,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 40000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 2471504,0 мың теңге;
2) шығындар - 4597122,4 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2012 жылға арналған Қостанай ауданының жергілікті атқарушы органының резерві 6700,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне республикалық бюджеттен 26170,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 19-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"19. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде мектептерде автоматтық өрт сөндіруге қарсы дабыл қағуды орнатуға 910,0 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 26-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"26. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде көлік инфрақұрылымын дамытуға 256403,0 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен дамуға ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Александров селосының Анисимовтар көшесі бойынша су құбыры өтетін ғимараттың құрылысына (жобалау-іздену жұмыстары) 1000,0 мың теңге сомасында;
Затобол кентінің Терешкова және Қалабаев көшелерінің шекарасында 25 лет Целины көшесін қайта құруға (жобалау-іздену жұмыстары) 5706,0 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 20 декабря 2011 года № 498 "О районном бюджете Костанайского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области 2 августа 2012 года № 56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 августа 2012 года № 9-14-182
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Костанайского района на 2012-2014 годы" от 20 декабря 2011 года № 498 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-14-165, опубликовано 12 января 2012 года в газете "Арна") следующие изменения и дополнение:
подпункты 1)2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы - 4453783,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1940941,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям - 1338,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 40000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2471504,0 тысячи тенге;
2) затраты - 4597122,4 тысяч тенге;";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Костанайского района на 2012 год в сумме 6700,0 тысяч тенге.";
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 26170,0 тысяч тенге.";
пункт 19 указанного решения изложить в новой редакции:
"19. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на установку автоматической пожарной сигнализации в школах в сумме 910,0 тысяч тенге.";
пункт 26 указанного решения изложить в новой редакции:
"26. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на развитие транспортной инфраструктуры в сумме 256403,0 тысячи тенге, в том числе:
на строительство водопропускного сооружения по улице Анисимовых села Александровка (проектно-изыскательские работы) в сумме 1000,0 тысяч тенге;
на реконструкцию улицы 25 лет Целины в границах улицы Калабаева и улицы Терешковой поселка Затобольск (проектно-изыскательские работы) в сумме 5706,0 тысяч тенге.";

көрсетілген шешімнің 27-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"27-1. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде 44973,4 мың теңге сомасында республикалық және облыстық бюджеттерге нысаналы трансферттерді қайтару көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 27-3 тармағымен толықтырылсын:
"27-3. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде 4500,0 мың теңге сомасында Озерный селосын сумен қамтамасыз ету үшін жер асты су қорларын қайта бекітуге облыстық бюджеттен дамуға нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2.Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   А. Фищук
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Досжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________________ З. Кенжегарина
Мәслихаттың
2012 жылғы 2 тамыздағы
№ 56 шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 498 шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

пункт 27-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"27-1. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в республиканский и областной бюджеты в сумме 44973,4 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 27-3 следующего содержания:
"27-3. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на переутверждение запасов подземных вод для водоснабжения села Озерное в сумме 4500,0 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
сессии Костанайского
районного маслихата                        А. Фищук
Секретарь Костанайского
районного маслихата                        А. Досжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов" акимата
Костанайского района
____________________ З. Кенжегарина
Приложение 1
к решению маслихата
от 2 августа 2012 года № 56
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2012 года № 498
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы