Мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 498 "Қостанай ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2012 жылғы 23 қазандағы № 60 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 30 қазанда № 3859 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106109111-баптарына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 498 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-14-165 нөмірімен тіркелген, 2012 жылдың 12 қаңтарында "Арна" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 4523783,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 2012882,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 7064,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 32333,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 2471504,0 мың теңге;
2) шығындар - 4667122,4 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2012 жылға арналған Қостанай ауданының жергілікті атқарушы органының резерві 5000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 27-427-5 тармақтарымен толықтырылсын:
"27-4. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде 290,0 мың теңге сомасында мақсатына сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару көзделгені ескерілсін.
27-5. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде 9,3 мың теңге сомасында жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   Б. Бурашев
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Досжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ З. Кенжегарина
Мәслихаттың
2012 жылғы 23 қазандағы
№ 60 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 498 шешіміне 1-қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 20 декабря 2011 года № 498 "О районном бюджете Костанайского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 23 октября 2012 года № 60. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 октября 2012 года № 3859
В соответствии со статьями 106109111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Костанайского района на 2012-2014 годы" от 20 декабря 2011 года № 498 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-14-165, опубликовано 12 января 2012 года в газете "Арна") следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы - 4523783,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 2012882,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 7064,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 32333,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов - 2471504,0 тысячи тенге;
2) затраты - 4667122,4 тысяч тенге;";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Костанайского района на 2012 год в сумме 5000,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 27-427-5 следующего содержания:
"27-4. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрен возврат использованных не по целевому назначению целевых трансфертов в сумме 290,0 тысяч тенге.
27-5. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета в сумме 9,3 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
сессии Костанайского
районного маслихата                        Б. Бурашев
Секретарь Костанайского
районного маслихата                        А. Досжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов"
акимата Костанайского района
_____________ З. Кенжегарина
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 октября 2012 года № 60
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2012 года № 498
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы