Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 505 "Мендіқара ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Мендіқара ауданы мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 35 шешімі. Қостанай облысы Мендіқара ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 16 сәуірде № 9-15-171 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Меңдіқара ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 505 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-15-162 тіркелген, 2012 жылғы 26 қаңтарда және 2 ақпанда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған) мына өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Меңдіқара ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1819305,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 372735,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6407,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 52056,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1388107,0 мың теңге;
2) шығыстар – 1809985,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 23195,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 27375,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4180,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 24780,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 24780,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -38656,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 38656,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге - 8418,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 2-3 тармақпен толықтырылсын:
"2-3. 2012 жылдарға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы ағымдағы трансферттер түсімдері көзделгені ескерілсін:
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде "Юбилейный" аудандық Мәдениет үйін күрделі жөндеу жүргізуге - 94895,0 мың теңге.".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            М. Гизбрехт
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        В. Леонов
КЕЛІСІЛДІ:
"Меңдіқара ауданының
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
____________ С. Хабалкина
"Меңдіқара ауданының
экономика және бюджет
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________________ Г. Айсенова
Мәслихаттың

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 505 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 12 апреля 2012 года № 35. Зарегистрировано Управлением юстиции Мендыкаринского района Костанайской области 16 апреля 2012 года № 9-15-171
В соответствии со статьей 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 505 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-15-162, опубликовано 26 января и 2 февраля 2012 года в районной газете "Меңдіқара үні") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мендыкаринского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1819305,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 372735,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 6407,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 52056,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1388107,0 тысячи тенге;
2) затраты – 1809985,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23195,5 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 27375,5 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4180,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 24780,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 24780,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -38656,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 38656,2 тысячи тенге.";
подпункт 5) пункта 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме - 8418,0 тысяч тенге;";
дополнить указанное решение пунктом 2-3 следующего содержания:
"2-3. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из республиканского бюджета:
на проведение капитального ремонта районного Дома культуры "Юбилейный" в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости-2020 – 94895,0 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        М. Гизбрехт
Секретарь
районного маслихата                        В. Леонов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Мендыкаринского района"
_____________ С. Хабалкина
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Мендыкаринского района"
_______________ Г. Айсенова
Приложение
к решению маслихата