Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаға сотталған адамдар үшін қоғамдық жұмыстардың түрлерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 6 наурыздағы № 48 қаулысы. Қостанай облысы Науырзым ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 2 сәуірде № 9-16-136 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 110 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 16.03.2015 № 110 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шілдедегі Қылмыстық Кодексінің 42-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес Науырзым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаға сотталған адамдар үшін қоғамдық жұмыстардың түрлері белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Ә. Закаринге жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы           Т. Ержанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай облысы бойынша қылмыстық-
атқару жүйесі комитеті департаментінің
Науырзым аудандық қылмыстық-атқару
инспекциясының аға инспекторы
__________________ Б. Айсенов
Әкімдіктің
2012 жылғы 6 наурыздағы
№ 48 қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаға сотталған адамдар үшін қоғамдық жұмыстардың түрлері
1. Аумақты мұздан тазалау.
2. Аумақты қардан тазалау.
3. Аумақты қоқыстан тазалау.
4. Аумақты арамшөптен тазалау.
5. Жас бұтақтарды кесу.
6. Ағаштарды кесу.
7. Ағаштарды ақтау.
8. Ағаш отырғызу.
9. Қоршауды сырлау.
10. Ғимаратты ақтау.
11. Ғимаратты сырлау.
12. Шөпті шабу.
13. Гүлзарларды бөлу.

Об определении видов общественных работ для лиц, осужденных к наказанию в виде привлечения к общественным работам
Постановление акимата Наурзумского района Костанайской области от 6 марта 2012 года № 48. Зарегистрировано Управлением юстиции Наурзумского района Костанайской области 2 апреля 2012 года № 9-16-136. Утратило силу постановлением акимата Наурзумского района Костанайской области от 16 марта 2015 года № 110
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Наурзумского района Костанайской области от 16.03.2015 № 110.
В соответствии со статьей 42 Уголовного Кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Наурзумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ для лиц, осужденных к наказанию в виде привлечения к общественным работам, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Закарина С.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района       Т. Ержанов
СОГЛАСОВАНО:
Старший инспектор уголовно-
исполнительной инспекции
Наурзумского района Департамента
уголовно-исполнительной системы
по Костанайской области
__________________ Б. Айсенов
Приложение
к постановлению акимата
от 6 марта 2012 года № 48
Виды общественных работ для лиц, осужденных к наказанию в виде привлечения к общественным работам
1. Отчистка территории от наледи.
2. Отчистка территории от снега.
3. Отчистка территории от мусора.
4. Отчистка территории от сорняка.
5. Обрезка порослей.
6. Обрезка деревьев.
7. Побелка деревьев.
8. Посадка деревьев.
9. Покраска изгороди.
10. Побелка зданий.
11. Покраска зданий.
12. Откос травы.
13. Разбивка цветочных клумб.