Азаматтарды 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 97 қаулысы. Қостанай облысы Науырзым ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 23 сәуірде № 9-16-140 тіркелді
"Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы Заңына, "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір - маусымында және қазан - желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 274 Жарлығын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 326 қаулысына сәйкес Науырзым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай облысы Науырзым ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) арқылы 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ішкі әскерлеріне, Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитетіне, Қазақстан Республикасының Республикалық ұланына, Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министірлігіне мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды жүргізу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. "Науырзым ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі аудандық шақыру учаскесiндегi техникалық жұмыстар үшiн бір қызметкер бөлсін.
3. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының Ішкі істер Департаменті Науырзым ауданының Ішкi iстер бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне (келісім бойынша):
1) өз құзыреті шегінде әскери міндеттілікті орындаудан жалтарған адамдарды іздестіруді жүзеге асыру;
2) аудандық әскерге шақыру учаскесінде әскерге шақырылушылар арасында қоғамдық тәртіпті сақтау жөніндегі жұмысты ұйымдастыру ұсынылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т. С. Ержановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі және 2012 жылғы 1 сәуірден бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Науырзым ауданының әкiмi                   А. Балғарин
КЕЛIСIЛДI:
"Қостанай облысы Науырзым
ауданының Қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________ А. Тлегенов
"Қазақстан Республикасы
ішкі істер министрлігі
Қостанай облысының ішкі
істер Департаменті
Науырзым ауданының iшкi
iстер бөлiмi" мемлекеттiк
мекемесiнің бастығы
__________ Н. Байкасов
"Науырзым ауданы әкімдігінің
жұмыспен қамту орталығы"
коммуналдық мемлекеттік
мекемесі директорының
міндетін атқарушы
_________ Е. Сұлтанов

Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года
Постановление акимата Наурзумского района Костанайской области от 30 марта 2012 года № 97. Зарегистрировано Управлением юстиции Наурзумского района Костанайской области 23 апреля 2012 года № 9-16-140
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 326 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле - июне и октябре - декабре 2012 года", акимат Наурзумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить проведение очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в Вооруженные силы Республики Казахстан, Внутренние войска Министерства внутренних дел Республики Казахстан, Комитет национальной безопасности Республики Казахстан, Республиканскую гвардию Республики Казахстан, Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан в апреле – июне и октябре – декабре 2012 года через государственное учреждение "Отдел по делам обороны Наурзумского района Костанайской области" (по согласованию).
2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости акимата Наурзумского района" выделить одного работника для технической работы на районном призывном участке.
3. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел внутренних дел Наурзумского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию):
1) в пределах своей компетенции осуществлять розыск лиц, уклоняющихся от выполнения воинской обязанности;
2) организовать работу по поддержанию общественного порядка среди призывников на районном призывном участке.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ержанова Т. С.
5. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 апреля 2012 года.
Аким Наурзумского района                   А. Балгарин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел по делам
обороны Наурзумского района
Костанайской области"
__________ А. Тлегенов
Начальник государственного
учреждения "Отдел внутренних
дел Наурзумского района
Департамента внутренних дел
Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
__________ Н. Байкасов
Исполняющий обязанности
директора коммунального
государственного учреждения
"Центр занятости акимата
Наурзумского района"
__________ Е. Султанов