Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 431 "Науырзым ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2012 жылғы 30 шілдедегі № 52 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 2 тамызда № 9-16-145 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Науырзым ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 431 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-16-132 тіркелген, 2012 жылғы 10 қаңтарда "Науырзым тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Науырзым ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1594160,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 149427,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4882,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 7455,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1432396,6 мың теңге;
2) шығындар – 1604155,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 10870,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 12287,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 1417,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – –20864,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 20864,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 7281,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5624,9 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 19208,8 мың теңге.
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-2-тармақпен толықтырылсын:
"3-2. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен берілген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару 4207,9 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін;";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
"Науырзым ауданы білім беру бөлімінің Докучаев орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жабының жөндеуге 51796,6 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 5-тармағының екінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 431 "О районном бюджете Наурзумского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 30 июля 2012 года № 52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 августа 2012 года № 9-16-145
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Наурзумского района на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 431 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-16-132, опубликовано 10 января 2012 года в газете "Науырзым тынысы") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Наурзумского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1594160,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 149427,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4882,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7455,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1432396,6 тысяч тенге;
2) затраты – 1604155,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10870,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12287,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1417,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – –20864,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20864,9 тысячи тенге:
поступление займов – 7281,0 тысяча тенге;
погашение займов – 5624,9 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19208,8 тысяч тенге.
дополнить указанное решение пунктом 3-2 следующего содержания:
"3-2. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета в сумме 4207,9 тысяч тенге;";
дополнить указанное решение пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
на ремонт кровли государственного учреждения "Докучаевская средняя школа отдела образования Наурзумского района" в сумме 51796,6 тысяч тенге;";
абзац второй пункта 5 указанного решения изложить в новой редакции:

"сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға 36518,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 6-тармағының бесінші абзацы және алтыншы абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 8694,0 мың теңге сомасында;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне 4272,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 135-қосымшалары осы шешімнің 12,  3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Б. Мұттақов
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Б. Аманбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Науырзым ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ Р. Бөдекенова
Науырзым ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ Н. Дехтярева
Мәслихаттың
2012 жылғы 30 шілдедегі
№ 52 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 431 шешіміне
1-қосымша
Науырзым ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

"на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сумме 36518,0 тысяч тенге;";
абзац пятый и абзац шестой пункта 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 8694,0 тысячи тенге;
на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 4272,0 тысячи тенге;";
приложения 135 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Б. Муттаков
Секретарь
районного маслихата                        Б. Аманбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Наурзумского района"
_______________________ Р. Будекенова
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного планирования
Наурзумского района"
_______________________ Н. Дехтярева
Приложение 1
к решению маслихата
от 30 июля 2012 года № 52
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2011 года № 431
Районный бюджет Наурзумского района на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы