Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 11 шілдедегі № 180 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 тамызда № 9-16-147 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 24 маусымдағы № 139 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 24.06.2013 № 139 қаулысымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысына сәйкес Науырзым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Қ. Ормановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі және 2012 жылғы 20 сәуірден бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі                                А. Балғарин
КЕЛІСІЛДІ:
"Науырзым ауданының кәсіпкерлік
және ауыл шаруашылығы бөлiмi"
ММ бастығы
_______________ Ж. Тілеуғабылов
Әкімдіктің
2012 жылғы 11 шілдедегі
№ 180 қаулысына қосымша
Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы
дақылдарының әрбір түрі бойынша
оңтайлы себу мерзімдері
Жаздық бидай
15 мамырдан 5 маусымға
дейін
Күздік бидай
15 тамыздан 1 қыркүйекке
дейін
Күздік қара бидай
15 тамыздан 1 қыркүйекке
дейін
Сұлы
15 мамырдан 5 маусымға
дейін
Арпа
15 мамырдан 5 маусымға
дейін
Тары
15 мамырдан 5 маусымға
дейін
Қарақұмық
15 мамырдан 5 маусымға
дейін
Бұршақтұқымдас
15 мамырдан 5 маусымға
дейін
Майлы дақылдар
18 мамырдан 30 мамырға
дейін
Жемшөптік (ағымдағы жылдың
біржылдық, көпжылдық шөптері)
30 сәуірден 15 шілдеге
дейін
Бірінші, екінші және үшінші
өсу жылдарындағы
бұршақтұқымдас жемшөптік
көпжылдық шөптер (1 мерзім)
20 сәуірден 31 мамырға
дейін
(2 мерзім)
5 шілдеден 1 тамызға
дейін
Сүрлемдік жүгері және
күнбағыс
15 мамырдан 31 мамырға
дейін
Көкөніс-бақша дақылдары
25 сәуірден 10 маусымға
дейін
Картоп
10 мамырдан 31 мамырға
дейін
Шабындық жерлерді
шалғындандыру үшін егілген
көпжылдық шөптер (1 мерзім)
20 сәуірден 31 мамырға
дейін
(2 мерзім)
5 шілдеден 1 тамызға
дейін

Об оптимальных сроках сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
Постановление акимата Наурзумского района Костанайской области от 11 июля 2012 года № 180. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 августа 2012 года № 9-16-147. Утратило силу - Постановлением акимата Наурзумского района Костанайской области от 24 июня 2013 года № 139
Сноска. Постановление утратило силу - Постановлением акимата Наурзумского района Костанайской области от 24.06.2013 года № 139 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства" акимат Наурзумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Орманова К.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 20 апреля 2012 года.
Аким района                                А. Балгарин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ
"Отдел предпринимательства
и сельского хозяйства
Наурзумского района"
__________ Ж. Тлеугабылов
Приложение
к постановлению акимата
от 11 июля 2012 года № 180
Оптимальные сроки сева по каждому виду
субсидируемых приоритетных
сельскохозяйственных культур
Яровая пшеница
с 15 мая по 5 июня
Озимая пшеница
с 15 августа по 1
сентября
Озимая рожь
с 15 августа по 1
сентября
Овес
с 15 мая по 5 июня
Ячмень
с 15 мая по 5 июня
Просо
с 15 мая по 5 июня
Гречиха
с 15 мая по 5 июня
Зернобобовые
с 15 мая по 5 июня
Масличные культуры
с 18 мая по 30 мая
Кормовые травы (однолетние,
многолетние травы текущего года)
с 30 апреля по 15
июля
Кормовые многолетние бобовые
травы первого, второго и
третьего годов жизни
(1 срок)
с 20 апреля по 31 мая
( 2 срок)
с 5 июля по 1 августа
Кукуруза и подсолнечник на силос
с 15 мая по 31 мая
Овощебахчевые
с 25 апреля по 10
июня
Картофель
с 10 мая по 31 мая
Многолетние травы, посеянные для
залужения сенокосных угодий
(1 срок)
с 20 апреля по 31 мая
(2 срок)
с 5 июля по 1 августа