Мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 307 "Сарыкөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2012 жылғы 13 ақпандағы № 14 шешімі. Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 17 ақпанда № 9-17-132 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-бабтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Сарыкөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 307 шешiмiне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-17-129 нөмірімен тіркелген, 2012 жылдың 19, 26 қаңтарда және 9 ақпанда "Сарыкөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде орындалуға алынсын:
1) кірістер – 1 819 853,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 345 873,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5 093,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 134 034,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 334 853,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 807 306,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 43 365,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 46 678,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 313,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 30 818,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30 818,3 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 4-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті атқарушы органының резерві 2307,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетiлген шешім мынадай мазмұндағы 6-1 тармақпен толықтырылсын:
"6-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте кірістің шығындарын өтеуге облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі 75 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы            Г. Батуринец
Аудандық мәслихатының хатшысы              А. Қарашолақов
КЕЛІСІЛДІ:
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________________ Т. Лысяк
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________________ И. Насыров
Мәслихаттың
2011 жылғы 13 ақпандағы
№ 14 шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 307 шешіміне 1 қосымша
Сарыкөл ауданының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
I
Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 22 декабря 2011 года № 307 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 13 февраля 2012 года № 14. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыкольского района Костанайской области 17 февраля 2012 года № 9-17-132
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, а также подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения и дополнения в решение маслихата "О районном бюджете Сарыкольского района на 2012-2014 годы" от 22 декабря 2011 года № 307 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-17-129, опубликовано 19, 26 января и 9 февраля 2012 года в газете "Сарыколь"):
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Принять к исполнению районный бюджет Сарыкольского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 819 853,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 345 873,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5 093,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 134 034,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 334 853,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 807 306,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 43 365,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 46 678,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 313,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -30 818,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 30 818,3 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен резерв местного исполнительного органа в сумме 2307,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 75 000,0 тысяч тенге на компенсацию потерь доходов.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной сессии           Г. Батуринец
Секретарь районного маслихата              А. Карашулаков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел финансов акимата
Сарыкольского района"
_____________ Т. Лысяк
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Сарыкольского района"
_________________ И. Насыров
Приложение 1
к решению маслихата
от 13 февраля 2012 года № 14
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2011 года № 307
Бюджет Сарыкольского района на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I
Доходы