2012 жылға арналған Сарыкөл ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 67 қаулысы. Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 3 сәуірде № 9-17-135 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5) тармақшасына20-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Сарыкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жергілікті бюджет қаражаты есебінен қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Бекітілсін:
1) қоса беріліп отырған 2012 жылға арналған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және жағдайлары;
2) айына ең төменгі айлық жалақының бір жарым мөлшерінде аудандық бюджет қаражаты есебінен қоғамдық жұмыстармен қамтылған азаматтардың еңбегіне төленетін ақысы.
3. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруда мыналар анықталсын:
1) Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар және әлеуметтік салық аудандық бюджеттен өтеледі және жұмыс берушілердің есеп айырысу шоттарына аударылады;
2) жалақыны төлеу мен аудару бойынша екінші деңгейдегі банктер қызметі үшін комиссиялық сыйақыны төлеуге арналған шығындар қоғамдық жұмыстарды орындауға арналған шартпен белгіленген мөлшерде жұмыс берушілердің есеп айырысу шоттарына аудандық бюджеттен өтеледі.
4. "Сарыкөл ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі келесіні қамтамасыз етсін:
1) қоғамдық жұмыстарды орындауға шарт жасау;
2) жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберу;
3) жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жібергенде осы қаулыны басшылыққа алсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары С.М. Дүтпаевқа жүктелсiн.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл
ауданының әкімі                            А. Тұрсынов
КЕЛIСIЛДI:
"Сарыкөл ауданы әкiмдiгiнiң
жұмыспен қамту және әлеуметтiк
бағдарламалар бөлiмi" ММ
бастығының міндетін атқарушы
______________ А. Апареев
Сарыкөл ауданы әкімдігінің
"Жаңа Тiлек" мемлекеттiк
коммуналдық кәсiпорыны
директорының міндетін атқарушы
_______________ Д. Нұғыманов
Әкімдіктің

Об организации общественных работ в Сарыкольском районе на 2012 год
Постановление акимата Сарыкольского района Костанайской области от 1 марта 2012 года № 67. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыкольского района Костанайской области 3 апреля 2012 года № 9-17-135
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7,  статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Сарыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы за счет средств местного бюджета.
2. Утвердить:
1) прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и условия общественных работ на 2012 год;
2) оплату труда граждан, занятых на общественных работах, в размере полутора минимальной месячной заработной платы в месяц за счет средств районного бюджета.
3. Определить, что при организации общественных работ:
1) социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования и социальный налог возмещаются из районного бюджета и перечисляются на расчетные счета работодателей;
2) расходы на оплату комиссионного вознаграждения за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы в размерах, установленных договором на выполнение общественных работ, возмещаются из районного бюджета на расчетные счета работодателей.
4. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Сарыкольского района" обеспечить следующее:
1) заключение договоров на выполнение общественных работ;
2) направление безработных на общественные работы;
3) руководствоваться настоящим постановлением при направлении безработных на общественные работы.
5. Контроль над исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Сарыкольского района Дутпаева С.М.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Сарыкольского района                       А. Турсунов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности начальника
ГУ "Отдел занятости и социальных
программ акимата Сарыкольского района"
________________ А. Апареев
Исполняющий обязанности директора
государственного коммунального
предприятия "Жаңа Тiлек" акимата
Сарыкольского района
________________ Д. Нугуманов
Утверждено
постановлением акимата

2012 жылғы 1 наурыздағы № 67
қаулысымен бекітілген
2012 жылға арналған ұйымдардың тізбесі,
қоғамдық жұмыстардың түрлері,
көлемдері және жағдайлары
Рет
бой-
ын-
ша
Ұйымдардың
атауы
Жұмыстардың түрлері
Қоғамдық
жұмыс-
тардың
көлемі
Қоғамдық жұмыстардың
жағдайы
1
Сарыкөл ауданы
әкімдігінің
"Жаңа Тілек"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Қызметкердің алдын
ала кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін
Барвинов ауылының
аумағын жинау мен
аббаттандыруға көмек
59000
шаршы
метр
1) жұмыс уақытының
ұзақтығы аптасына 40
сағаттан аспауы
қажет;
2) еңбек жағдайын
және қорғауын
заңнамаға сәйкес
қамтамасыз ету,
әр жұмыссызбен
қауіпсіздік
техникасы бойынша
нұсқаулық жүргізу;
3) қолданыстағы
заңнамаға сәйкес
уақытша жұмысқа
қабілетсіздігі
жөнінде әлеуметтік
төлемдерді төлеуді
қамтамасыз ету;
4) Қазақстан
Республикасының
Еңбек кодексіне
сәйкес жұмыс беруші
және жұмысшының
арасында барлық
еңбек қатынастарын
сақтау;
5) зейнетақымен
қамсыздандыру және
сақтандыру туралы
заңнаманы сақтау.
Қызметкердің алдын
ала кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін
Веселоподол ауылының
аумағын жинау мен
аббаттандыруға көмек
көрсету,
әлеуметтік-мәдени
мақсатындағы
нысаналарды жөндеуге
қатысу
117015
шаршы
метр
Қызметкердің алдын
ала кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін
Златоуст ауылының
аумағын жинау мен
аббаттандыруға көмек
көрсету,
әлеуметтік-мәдени
мақсатындағы
нысаналарды жөндеуге
қатысу
107963
шаршы
метр
Қызметкердің алдын
ала кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін Новое
ауылының аумағын
жинау мен
аббаттандыруға көмек
көрсету,
әлеуметтік-мәдени
мақсатындағы
нысаналарды жөндеуге
қатысу
96150
шаршы
метр
Қызметкердің алдын
ала кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін
Комсомол ауылының
аумағын жинау мен
аббаттандыруға көмек
көрсету,
әлеуметтік-мәдени
мақсатындағы
нысаналарды жөндеуге
қатысу
46022
шаршы
метр
Қызметкердің алдын
ала кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін
Ленинград ауылының
аумағын жинау мен
аббаттандыруға көмек
көрсету,
әлеуметтік-мәдени
мақсатындағы
нысаналарды жөндеуге
қатысу
16748
шаршы
метр
Қызметкердің алдын
ала кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін
Большие Дубравы
ауылының аумағын
жинау мен
аббаттандыруға көмек
көрсету,
әлеуметтік-мәдени
мақсатындағы
нысаналарды жөндеуге
қатысу
63845
шаршы
метр
Қызметкердің алдын
ала кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін Маяк
ауылының аумағын
жинау мен
аббаттандыруға
көмек көрсету,
әлеуметтік-мәдени
мақсатындағы
нысаналарды
жөндеуге қатысу
58545
шаршы
метр
Қызметкердің алдын
ала кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін
Сорочин ауылының
аумағын жинау мен
аббаттандыруға
көмек көрсету,
әлеуметтік-мәдени
мақсатындағы
нысаналарды
жөндеуге қатысу
79803
шаршы
метр
Қызметкердің алдын
ала кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін
Севастополь ауылының
аумағын жинау мен
аббаттандыруға
көмек көрсету,
әлеуметтік-мәдени
мақсатындағы
нысаналарды
жөндеуге қатысу

от 1 марта 2012 года № 67
Перечень организаций, виды, объемы и условия
общественных работ на 2012 год
№ по
по-
ряд-
ку
Наименование
организации
Виды работ
Объемы
обществен-
ных работ
Условия
общественных
работ
1
Государственное
коммунальное
предприятие
"Жаңа Тілек"
акимата
Сарыкольского
района
Помощь в уборке
территории и
благоустройстве села
Барвиновка, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки работника
59000
квадратных
метров
1) продолжитель-
ность рабочего
времени не
должна превышать
40 часов в
неделю;
2) обеспечить
соответствующие
законодательству
условия и охрану
труда, провести
инструктаж с
каждым
безработным по
технике
безопасности;
3) обеспечить
выплату
социального
пособия по
временной
нетрудоспособ-
ности в
соответствии
с действующим
законодательст-
вом;
4) соблюдать все
трудовые
отношения между
работодателем и
работником
согласно
Трудовому
кодексу
Республики
Казахстан;
5) соблюдать
законодательство
о пенсионном
обеспечении и
страховании.
Участие в ремонте
объектов социально-
культурного
назначения, помощь в
уборке территории и
благоустройстве села
Веселый Подол,
не требующие
предварительной
профессиональной
подготовки работника
117015
квадратных
метров
Участие в ремонте
объектов социально-
культурного
назначения, помощь в
уборке территории и
благоустройстве села
Златоуст, не требующие
предварительной
профессиональной
подготовки работника
107963
квадратных
метров
Участие в ремонте
объектов социально-
культурного
назначения, помощь в
уборке территории и
благоустройстве села
Новое, не требующие
предварительной
профессиональной
подготовки работника
96150
квадратных
метров
Участие в ремонте
объектов социально-
культурного
назначения, помощь в
уборке территории и
благоустройстве села
Комсомольское, не
требующие
предварительной
профессиональной
подготовки работника
46022
квадратных
метров
Участие в ремонте
объектов социально-
культурного
назначения, помощь в
уборке территории и
благоустройстве села
Ленинградское,
не требующие
предварительной
профессиональной
подготовки работника
16748
квадратных
метров
Участие в ремонте
объектов социально-
культурного
назначения, помощь в
уборке территории и
благоустройстве села
Большие Дубравы, не
требующие
предварительной
профессиональной
подготовки работника
63845
квадратных
метров
Участие в ремонте
объектов социально-
культурного
назначения, помощь в
уборке территории и
благоустройстве села
Маяк, не требующие
предварительной
профессиональной
подготовки работника
58545
квадратных
метров
Участие в ремонте
объектов социально-
культурного
назначения, помощь в
уборке территории и
благоустройстве села
Сорочинка, не
требующие
предварительной
профессиональной
подготовки работника
79803
квадратных
метров
Участие в ремонте
объектов социально-
культурного
назначения, помощь в
уборке территории и
благоустройстве села
Севастополь,
не требующие
предварительной
профессиональной
подготовки работника