Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 422 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2012 жылғы 10 ақпандағы № 10 шешімі. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 17 ақпанда № 9-18-158 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "2012–2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 422 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-18-154 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 12 қаңтарда "Шамшырақ" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2012–2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 289 041,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 146 349,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 335,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 138 357,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 290 217,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 21 598,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 24 274,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 676,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 30 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -52 774,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) 52 774,3 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте 9 062,6 мың теңге сомасында нысаналы трансферттердің, оның ішінде республикалық бюджеттен бөлінген 6 749,3 мың теңге сомасында трансферттердің, облыстық бюджеттен бөлінген 2 313,3 мың теңге сомасында трансферттердің қайтарылуы қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 10-1 тармақпен толықтырылсын:
"10-1. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 4 874,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы, осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Екінші, кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       С. Ысқақов
Аудандық мәслихаттың хатшысы               С. Жолдыбаев
КЕЛІСІЛДІ
"Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ В. Ересько
Мәслихаттың
2012 жылғы 10 ақпандағы
№ 10 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 422 шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
сома,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I
Кірістер

О внесении изменения и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 422 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 10 февраля 2012 года № 10. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 17 февраля 2012 года № 9-18-158
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 422 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-18-154, опубликовано 12 января 2012 года в районной газете "Маяк") следующие изменение и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 289 041,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 146 349,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 335,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 138 357,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2 290 217,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21 598,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 24 274,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 676,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 30 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -52 774,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 52 774,3 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в сумме 9 062,6 тысяч тенге, в том числе трансфертов, выделенных из республиканского бюджета 6 749,3 тысяч тенге, трансфертов, выделенных из областного бюджета 2 313,3 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 4 874,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель второй,
внеочередной сессии                        С. Искаков
Секретарь районного маслихата              С. Жолдыбаев
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Тарановского района"
________________ В. Ересько
Приложение
к решению маслихата
от 10 февраля 2012 года № 10
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2011 года № 422
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Специфика
I
Доходы