Евгенов ауылының көшелеріне атау беру туралы
Қостанай облысы Таран ауданы Евгенов селосы әкімінің 2012 жылғы 2 сәуірдегі № 1 шешімі. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 11 мамырда № 9-18-168 тіркелді.
Ескерту. Тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селосының", "селосы" деген сөздері "ауылының", "ауылы" деген сөздермен ауыстырылды - Қостанай облысы Таран ауданы Евгенов ауылы әкімдігінің 06.05.2014 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабына сәйкес, Павлов ауылдық округінің әкімі халқының пікірін ескеріп ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Павлов ауылдық округі әкімінің 09.02.2021 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Евгенов ауылының атаусыз көшелеріне атаулар берілсін:
1) № 1 атаусыз көшесіне - Целинная көшесі;
2) № 2 атаусыз көшесіне - Шанхай көшесі;
3) № 3 атаусыз көшесіне - Совхозная көшесі;
4) № 4 атаусыз көшесіне - Молодежная көшесі;
5) № 5 атаусыз көшесіне - Малая көшесі;
6) № 6 атаусыз көшесіне - Школьная көшесі;
7) № 7 атаусыз көшесіне - Элеваторная көшесі;
8) № 8 атаусыз көшесіне - Рабочая көшесі;
9) № 9 атаусыз көшесіне - Центральная көшесі;
10) № 10 атаусыз көшесіне - Строительная көшесі.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Б. Хасенов

О присвоении наименований улицам села Евгеновка
Решение акима села Евгеновка Тарановского района Костанайской области от 2 апреля 2012 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района 11 мая 2012 года № 9-18-168.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения аким Павловского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным решением акима Павловского сельского округа района Беимбета Майлина Костанайской области от 09.02.2021 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить наименования безымянным улицам села Евгеновка:
1) безымянной улице № 1 - улица Целинная;
2) безымянной улице № 2 - улица Шанхай;
3) безымянной улице № 3 - улица Совхозная;
4) безымянной улице № 4 - улица Молодежная;
5) безымянной улице № 5 - улица Малая;
6) безымянной улице № 6 - улица Школьная;
7) безымянной улице № 7 - улица Элеваторная;
8) безымянной улице № 8 - улица Рабочая;
9) безымянной улице № 9 - улица Центральная;
10) безымянной улице № 10 - улица Строительная.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Б. Хасенов