Әкімдіктің 2012 жылғы 5 сәуірдегі № 166 "Азаматтарды 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 7 тамыздағы № 316 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 қыркүйекте № 3830 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес Таран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Таран ауданы әкімдігінің "Азаматтарды 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" 2012 жылғы 5 сәуірдегі № 166 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-18-165 тіркелген, 2012 жылдың 26 сәуірінде "Маяк" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Таран аудандық орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны (келісім бойынша) "Қостанай облысы Таран ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттік мекемесімен (келісім бойынша) бірлесіп, әскерге шақыру бойынша іс-шараларды өткізу ұсынылсын.".
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай облысы әкімдігі
денсаулық сақтау Басқармасының
"Таран орталық аудандық
ауруханасы" коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорны бас
дәрігерінің міндеттерін атқарушы
__________________ Ж. Төребекова
"Қостанай облысы Таран
ауданының қорғаныс iстерi
жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттік
мекемесi бастығының міндеттерін
атқарушы
____________________ А. Кибеков

О внесении изменения в постановление акимата от 5 апреля 2012 года № 166 "Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года"
Постановление акимата Тарановского района Костанайской области от 7 августа 2012 года № 316. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 сентября 2012 года № 3830
В соответствии статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Тарановского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Тарановского района "Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года" от 5 апреля 2012 года № 166 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-18-165, опубликовано 26 апреля 2012 года в газете "Маяк") следующее изменение:
пункт 2 указанного постановления изложить в новой редакции:
"2. Рекомендовать коммунальному государственному предприятию "Тарановская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области (по согласованию) совместно с государственным учреждением "Отдел по делам обороны Тарановского района Костанайской области" (по согласованию) провести мероприятия по призыву.".
2. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
главного врача коммунального
государственного предприятия
"Тарановская центральная
районная больница" Управления
здравоохранения акимата
Костанайской области"
_______________ Ж. Туребекова
Временно исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения "Отдел по делам
обороны Тарановского района
Костанайской области"
_____________________ А. Кибеков