Азаматтарды 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 5 сәуірдегі № 81 қаулысы. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 19 сәуірде № 9-20-214 тіркелді. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 4-13/33 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2013.01.11 № 4-13/33 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағының 8) тармақшасына, "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы Заңының 27-бабының 3-тармағына31-бабына, "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір – маусымында және қазан - желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 274 Жарлығына сәйкес, Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай облысы Федоров ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі арқылы (келісім бойынша) 2012 жылдың сәуір – маусымында және қазан - желтоқсанында азаматтарды Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ішкі әскерлеріне, Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитетіне, Қазақстан Республикасының Республикалық ұланына, Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрлігіне мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы "Федоров аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша) әскерге шақырылушыларға медициналық куәландыру жүргізу үшін аудандық медициналық комиссияларды медицина мамандарымен, дәрі-дәрмектермен, керек-жарақтармен, медициналық және шаруашылық мүлкімен толықтыру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру ұсынылсын.
3. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының ішкі істер департаменті Федоров аудандық ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша):
1) өз құзыреті шегінде әскери қызметті орындаудан жалтарған адамдарды іздестіруді жүзеге асыруды;

Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 5 апреля 2012 года № 81. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 19 апреля 2012 года № 9-20-214. Утратило силу в связи прекращением срока действия - письмо акимата Федоровского района Костанайской области от 11 января 2013 года № 4-13/33
Сноска. Утратило силу в связи прекращением срока действия - письмо акимата Федоровского района Костанайской области от 11.01.2013 № 4-13/33.
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 27, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", Указом Президента Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле – июне и октябре – декабре 2012 года" акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить проведение очередного призыва на срочную воинскую службу в Вооруженные силы Республики Казахстан, Внутренние войска Министерства внутренних дел Республики Казахстан, Комитет национальной безопасности Республики Казахстан, Республиканскую гвардию Республики Казахстан, Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан в апреле – июне и октябре - декабре 2012 года через государственное учреждение "Отдел по делам обороны Федоровского района Костанайской области" (по согласованию).
2. Рекомендовать коммунальному государственному предприятию "Федоровская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области (по согласованию) организовать работу по укомплектованию районной медицинской комиссии необходимым количеством медицинских специалистов, медикаментами, инструментарием, медицинским и хозяйственным имуществом для проведения медицинского освидетельствования призывников.
3. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел внутренних дел Федоровского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию) в период проведения призыва:
1) в пределах своей компетенции осуществлять розыск лиц, уклоняющихся от выполнения призыва на воинскую службу;

2) шақыру учаскесінде және әскерге шақырушыларды әскери қызметі өтетін орнына жіберу және жөнелту кезінде қоғамдық тәртіпті сақтауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Қ. Өтегеновке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі және 2012 жылғы 2 сәуірден бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Федоров ауданының әкімі                    Қ. Ахметов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер департаменті
Федоров аудандық ішкі істер
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______ Е. Файзуллин
"Қостанай облысы
әкімдігінің денсаулық
сақтау басқармасы
Федоров аудандық
орталық ауруханасы"
коммуналдық мемлекеттік
кәсіпорнының бас дәрігері
_____________ В. Финк
"Қостанай облысы Федоров
ауданының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________ Е. Тортаев

2) обеспечить охрану общественного порядка на призывном участке и при отправке и убытии призывников к месту прохождения воинской службы.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Утегенова Н. К.
5. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие со 2 апреля 2012 года.
Аким Федоровского района                   К. Ахметов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел внутренних
дел Федоровского района
Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
_______ Е. Файзуллин
Главный врач коммунального
государственного предприятия
"Федоровская центральная
районная больница"
Управления здравоохранения
акимата Костанайской области
__________ В. Финк
Начальник государственного
учреждения "Отдел по делам
обороны Федоровского района
Костанайской области"
__________ Е. Тортаев