Әкімдіктің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 11 "2012 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 12 маусымдағы № 161 қаулысы. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 21 маусымда № 9-20-220 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының, 1-тармағының, 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының, 2) тармақшасына, 5-бабының 2-тармағына сәйкес Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің "2012 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 11 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-20-212 тіркелген, 2012 жылғы 1 наурызда "Федоровские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1–тармағының 1–жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"Федоров аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде жұмыссыз ретінде тіркелген адамдар, олар үшін лайықты жұмыс болмаған жағдайда".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Н.Қ. Өтегеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Ахметов
КЕЛЕСІЛДІ:
"Федоров аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_______________ Т. Волоткевич

О внесении изменения в постановление акимата от 17 января 2012 года № 11 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения, на 2012 год"
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 12 июня 2012 года № 161. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 21 июня 2012 года № 9-20-220
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения, на 2012 год" от 17 января 2012 года № 11 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-20-212, опубликовано 1 марта 2012 года в газете "Федоровские новости") следующее изменение:
строку 1 пункта 1 изложить в новой редакции:
"лица, зарегистрированные в государственном учреждении "Федоровский районный отдел занятости и социальных программ" в качестве безработных, в случае отсутствия подходящей для них работы".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Утегенова Н.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                      К. Ахметов
Согласовано:
Начальник государственного учреждения
"Федоровский районный отдел занятости
и социальных программ"
___________________ Т. Волоткевич