Павлодар облысы әкімдігінің 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "Аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жалпы білім беретін мектеп түлектеріне жоғары оқу орындарындағы оқуына ақы төлеу үшін әлеуметтік көмек тағайындау туралы" N 236/18 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2012 жылғы 14 мамырдағы N 141/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 18 мамырда N 3206 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2013 жылғы 21 қазандағы N 369/12 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 21.10.2013 N 369/12 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 27-бабы 1-тармағының 17)-тармақшасына2-тармағына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "Аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жалпы білім беретін мектеп түлектеріне жоғары оқу орындарындағы оқуына ақы төлеу үшін әлеуметтік көмек тағайындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3154 болып тіркелген, 2010 жылғы 4 ақпандағы "Звезда Прииртышья" N 12, 2010 жылғы 4 ақпандағы "Сарыарқа самалы" N 12 газеттерінде жарияланған) N 236/18 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жалпы білім беретін мектеп түлектеріне жоғары оқу орындардағы оқуына ақы төлеу үшін әлеуметтік көмек тағайындау жөніндегі нұсқаулықтың 5-тармағында:
"5000" деген сандар "15235" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Е. Арын

О внесении изменения в постановление акимата Павлодарской области от 25 декабря 2009 года N 236/18 "О назначении социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей для оплаты обучения в высших учебных заведениях"
Постановление акимата Павлодарской области от 14 мая 2012 года N 141/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 мая 2012 года N 3206. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 21 октября 2013 года N 369/12
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 21.10.2013 N 369/12.
В соответствии с подпунктом 17) пункта 1, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 25 декабря 2009 года N 236/18 "О назначении социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей для оплаты обучения в высших учебных заведениях" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3154, опубликовано 4 февраля 2010 года в газетах "Звезда Прииртышья" N 12, 4 февраля 2010 года "Сарыарқа самалы" N 12) следующее изменение:
в пункте 5 Инструкции по назначению социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей для оплаты обучения в высших учебных заведениях, утвержденной указанным постановлением:
цифру "5000" заменить на цифру "15235".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Е. Арын