Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2012 жылғы 10 тамыздағы N 80/8 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 17 тамызда N 3214 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 2014 жылғы 03 қыркүйектегі N 1-11/560 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 03.09.2014 N 1-11/560 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына3-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 шілдедегі N 993 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының "2012 - 2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңын іске асыру туралы" N 1428 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3193 болып тіркелген, 2011 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарыарқа самалы" газетінің N 146, 2011 жылғы 22 желтоқсандағы "Звезда Прииртышья" газетінің N 146 жарияланған) N 404/40 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"90131683" деген сандар "89831683" деген сандармен ауыстырылсын;
"69045951" деген сандар "68745951" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "92667693" деген сандар "92367693" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына   сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение областного маслихата (XL сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 10 августа 2012 года N 80/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 августа 2012 года N 3214. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03 сентября 2014 года N 1-11/560)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03.09.2014 N 1-11/560).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 3 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2012 года N 993 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года N 1428 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2012 - 2014 годы" Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (XL сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3193, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 22 декабря 2011 года N 146, в газете "Звезда Прииртышья" от 22 декабря 2011 года N 146) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "90131683" заменить цифрами "89831683";
цифры "69045951" заменить цифрами "68745951";
в подпункте 2) цифры "92667693" заменить цифрами "92367693";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

46 274
019
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
81 920
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын  материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
3 190
04
Бiлiм беру
13 271 882
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
2 208 624
261
Облыстың білім басқармасы
2 208 624
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 731 649
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
476 975
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
4 033 657
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 398 272
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 141 219
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
257 053
261
Облыстың білім басқармасы
2 635 385
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
958 628
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1 544 501
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
110 619
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
21 637
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
3 775 795
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
234 907
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
234 907
261
Облыстың білім басқармасы
3 540 888
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
3 164 651
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
120 578
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
175 000
047
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін қосымша ақы белгілеу

46 274
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
81 920
020
Содержание и материально-техническое оснащение  центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3 190
04
Образование
13 271 882
1
Дошкольное воспитание и обучение
2 208 624
261
Управление образования области
2 208 624
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 731 649
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
476 975
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
4 033 657
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 398 272
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 141 219
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
257 053
261
Управление образования области
2 635 385
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
958 628
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 544 501
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
110 619
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
21 637
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
3 775 795
253
Управление здравоохранения области
234 907
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
234 907
261
Управление образования области
3 540 888
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
3 164 651
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
120 578
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
175 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета

80 659
5
Мамандарды қайта даярлау және бiлiктiлiгiн арттыру
918 077
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
40 573
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
40 573
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 904
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
3 904
261
Облыстың білім басқармасы
873 600
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
873 600
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
2 335 729
261
Облыстың білім басқармасы
1 665 952
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69 670
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
29 202
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
44 742
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
326 808
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
143 757
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 000
029
Әдістемелік жұмыс
45 183
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
221 480
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
80 465
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
298 372
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
404 273
271
Облыстың құрылыс басқармасы
669 777
007
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
343 877
008
Облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
309 500
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
16 400
05
Денсаулық сақтау
19 102 957
1
Кең бейiндi ауруханалар
20 501
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
20 501
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету

80 659
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
918 077
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
40 573
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
40 573
253
Управление здравоохранения области
3 904
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
3 904
261
Управление образования области
873 600
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
873 600
9
Прочие услуги в области образования
2 335 729
261
Управление образования области
1 665 952
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
69 670
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
29 202
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
44 742
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
326 808
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
143 757
013
Капитальные расходы государственного органа
2 000
029
Методическая работа
45 183
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
221 480
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
80 465
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
298 372
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
404 273
271
Управление строительства области
669 777
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
343 877
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
309 500
037
Строительство и реконструкция объектов образования
16 400
05
Здравоохранение
19 102 957
1
Больницы широкого профиля
20 501
253
Управление здравоохранения области
20 501
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения

545
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
98
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14 585
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
110 259
037
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттері
470 168
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
97 590
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
29 600
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
25 762
018
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
25 762
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
11 687 168
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 591 284
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
37 965
047
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
37 965
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
50 187
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
35 187
043
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
15 000
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
69 200
043
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
69 200
261
Облыстың білім басқармасы
194 566
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға  берілетін  ағымдағы нысаналы трансферттер
162 566
064
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
32 000
262
Облыстың мәдениет басқармасы
146 105
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
146 105
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
65 816
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
65 816
271
Облыстың құрылыс басқармасы

545
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
98
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения)  на введение стандартов специальных социальных услуг
14 585
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
110 259
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
470 168
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
97 590
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
29 600
265
Управление предпринимательства и промышленности области
25 762
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
25 762
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
11 687 168
1
Жилищное хозяйство
5 591 284
253
Управление здравоохранения области
37 965
047
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
37 965
256
Управление координации занятости и социальных программ области
50 187
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
35 187
043
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
15 000
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
69 200
043
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
69 200
261
Управление образования области
194 566
062
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
162 566
064
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
32 000
262
Управление культуры области
146 105
015
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
146 105
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
65 816
021
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
65 816
271
Управление строительства области

5 027 445
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 939 712
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 241 500
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 031 377
073
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға  берілетін нысаналы даму трансферттері
45 356
074
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
769 500
2
Коммуналдық шаруашылық
6 095 884
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 675 606
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
15 000
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
26 160
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2 181 961
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
452 485
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 420 278
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 052
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 735 751
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
602 514
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
9 600
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

5 027 445
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 939 712
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 241 500
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1 031 377
073
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
45 356
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
769 500
2
Коммунальное хозяйство
6 095 884
271
Управление строительства области
2 675 606
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
15 000
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
26 160
058
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
2 181 961
059
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
452 485
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 420 278
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
36 052
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 735 751
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
602 514
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
9 600
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов