Павлодар облысының 2005 жылғы 4 сәуірдегі "Жергілікті деңгейде мүгедектерді әлеуметтік қолдау жөніндегі кейбір мәселелер туралы" N 110/3 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 372/12 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 қаңтарда N 3354 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 17 шілдедегі N 245/7 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 17.07.2014 N 245/7 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 17) тармақшасына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2005 жылғы 4 сәуірдегі "Жергілікті деңгейде мүгедектерді әлеуметтік қолдау жөніндегі кейбір мәселелер туралы" N 110/3 қаулысына (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2985 болып тіркелген, 2005 жылғы 26 мамырдағы N 57 "Сарыарқа самалы", 2005 жылғы 28 маусымдағы N 71 "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2-тармағында "департаменті" деген сөз "басқармасы" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген мүгедектерге санаторлық-курорттық емделу жөніндегі жеңілдіктер, әлеуметтік төлемдер беру тәртібі туралы нұсқаулықта:
1-тармақта "басқару" деген сөзден кейін "және өзін-өзі басқару" деген сөздермен толықтырылсын;
4-тармақтың 2) тармақшасында және 7 тармақта:
"департаментімен" деген сөз "басқармасымен" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Халықтық банкі және "Қазпошта" акционерлік қоғамы филиалдарындағы" деген сөздер "екінші деңгейдегі банктерде, сондай-ақ банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыруға тиісті лицензиясы бар ұйымдарда" деген сөздермен ауыстырылсын;
8-тармақ алынып тасталсын;
9-тармақта "департаментіне" деген сөз "басқармасына" деген сөзбен ауыстырылсын;
10-тармақта:
"департаменті" деген сөз "басқармасы" деген сөзбен ауыстырылсын;
"департаментіне" деген сөз "басқармасына" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген мүгедек балаларды үйде тәрбиелейтын және оқытатын отбасыларына жәрдемақы тағайындау және төлеу тәртібі туралы нұсқаулықта:
16-тармақта "департаменті" деген сөз "басқармасы" деген сөзбен ауыстырылсын;
17-тармақта "департаменті" деген сөз "басқармасы" деген сөзбен ауыстырылсын;
21-тармақта "департаментіне" деген сөз "басқармасына" деген сөзбен ауыстырылсын;
22-тармақта:
"департаменті" деген сөз "басқармасы" деген сөзбен ауыстырылсын;
"департаментіне" деген сөз "басқармасына" деген сөзбен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Павлодарской области от 4 апреля 2005 года N 110/3 "О некоторых вопросах социальной поддержки инвалидов на местном уровне"
Постановление акимата Павлодарской области от 27 декабря 2012 года N 372/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 января 2013 года N 3354. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 17 июля 2014 года N 245/7
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 17.07.2014 N 245/7.
В соответствии с подпунктом 17) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 4 апреля 2005 года N 110/3 "О некоторых вопросах социальной поддержки инвалидов на местном уровне" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2985, опубликовано в газетах "Сарыарқа самалы" 26 мая 2005 года, N 57, "Звезда Прииртышья" 28 июня 2005 года, N 71) следующие изменения и дополнение:
в пункте 2 указанного постановления слово "Департаменту" заменить словом "Управлению";
в Инструкции о порядке предоставления инвалидам льгот по санаторно-курортному лечению, социальных выплат, утвержденной указанным постановлением:
в пункте 1 после слова "управлении" дополнить словами "и самоуправлении";
в подпункте 2) пункта 4 и пункте 7:
слово "департаментом" заменить словом "управлением";
слова "в филиалы Народного банка (по согласованию) и акционерного общества "Казпочта"" заменить словами "в банках второго уровня, а также в организациях, имеющих соответствующую лицензию на осуществление отдельных видов банковских операций";
пункт 8 исключить;
в пункте 9 слово "департамент" заменить словом "управление";
в пункте 10:
слово "Департамент" заменить словом "Управление";
слово "департамент" заменить словом "управление";
в Инструкции о порядке назначения и выплаты пособия семьям, воспитывающим и обучающим на дому детей-инвалидов, утвержденной указанным постановлением:
в пункте 16 слово "департаментом" заменить словом "управлением";
в пункте 17 слово "Департамент" заменить словом "Управление";
в пункте 21 слово "департамент" заменить словом "управление";
в пункте 22:
слово "Департамент" заменить словом "Управление";
слово "департамент" заменить словом "управление".

2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.А. Өрсариевке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Е. Арын

2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Орсариева А.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Е. Арын