Мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласының әкімдігінің 2012 жылғы 15 тамыздағы N 1149/23 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 31 тамызда N 12-1-191 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 20 маусымдағы N 778/3 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 20.06.2013 N 778/3 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы" Заңының 9-1 бабына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтердiң тiзiлiмiн бекiту туралы" N 745 қаулысына сәйкес, мемлекеттiк қызметтердi сапалы көрсету мақсатында, Павлодар қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлген:
1) "Ветеринариялық аңықтама беру" мемлекеттiк қызмет регламентi;
2) "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттiк қызмет регламентi бекiтiлсiн.
2. "Павлодар қаласының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулының белгіленген тәртіпте заң органдарында тіркелуін және ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкiмiнiң орынбасары Ш. А. Шегеновке жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Павлодар қаласының әкімі                   О. Қайыргелдинов
Павлодар қаласы әкiмдiгiнiң
2012 жылғы 15 тамыздағы
N 1149/23 қаулысымен
бекiтiлген
"Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттiк қызмет регламентi
1. Жалпы ережелер
1. "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттiк қызметi (бұдан әрi – мемлекеттiк қызмет) осы регламентке 1-қосымшада көрсетiлген мекенжайлар бойынша қаланың ветеринария бөлімі және кент, ауылдар мен селолық округтер әкiмдерi аппараттарының (бұдан әрi – селолық округтер әкiмдерiнiң аппараттары) ветеринарлық дәрiгерiмен ұсынылады.
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 29 сәуiрдегi "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттiк қызметтер стандарттарын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi N 745 қаулысына   өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" N 464 қаулысымен бекiтiлген "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттiк қызмет стандарты (бұдан әрi – стандарт) негiзiнде көрсетiледi.
4. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi ветеринариялық анықтама (қағаздағы тасымалдағышта) беру, не жазбаша түрдегi мемлекеттiк қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.

Об утверждении регламентов государственных услуг
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 15 августа 2012 года N 1149/23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 августа 2012 года N 12-1-191. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 20 июня 2013 года N 778/3
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 20.06.2013 N 778/3.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением   Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", в целях качественного оказания государственных услуг акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Выдача ветеринарной справки";
2) регламент государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное".
2. Государственному учреждению "Отдел ветеринарии города Павлодара" обеспечить в установленном порядке регистрацию в органах юстиции и официальное опубликование настоящего постановления.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шегенова Ш. А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара                      О. Каиргельдинов
Утверждено
постановлением акимата
города Павлодара
от 15 августа 2012 года N 1149/23
Регламент государственной услуги "Выдача ветеринарной справки"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача ветеринарной справки" (далее – государственная услуга) предоставляется ветеринарным врачом отдела ветеринарии города и аппаратов акимов поселка, сел и сельских округов (далее - аппараты акимов сельских округов) по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта   государственной услуги "Выдача ветеринарной справки", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года N 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745" (далее - стандарт).
4. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарной справки (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.

2. Мемлекеттiк қызмет көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
5. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Заңында   белгiленген демалыс және мереке күндерiнен басқа, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiнгi түскi үзiлiспен, жұмыс күндерi сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн көрсетiледi. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусiз, кезек күту тәртiбiмен жүзеге асырылады.
Мемлекеттiк қызмет көрсету туралы ақпарат мемлекеттік қызмет көрсету орындарындағы стендтерде орналасқан.
6. Мемлекеттiк қызмет мынадай мерзiмдерде ұсынылады:
1) мемлекеттiк қызмет жүгiнген күннiң iшiнде көрсетiледi;
2) мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң ең жоғары рұқсат етiлетiн уақыты 30 (отыз) минуттан аспайды;
3) мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң ең жоғары рұқсат етiлетiн уақыты 30 (отыз) минуттан аспайды.
7. Мемлекеттiк қызмет (ветеринариялық анықтаманың бланкiсiн беру) ақылы көрсетiледi. Тұтынушы мемлекеттiк қызметке төлемдi стандарттың 8-тармағына сәйкес жүзеге асырады.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiндегi әрекет
(өзара әрекеттiлiк) реттiлiгiнiң сипаттамасы
8. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушы стандарттың 11–тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
9. Мемлекеттiк қызмет тұтынушы, не оның өкiлi тiкелей жүгiнген кезде ұсынылады.
10. Ветеринариялық анықтама тұтынушыға, не жеке өзi келген кезде оның өкiлiне берiледi.
11. Мемлекеттiк қызмет ұсынудан бас тарту үшiн негiздер стандарттың 16-тармағында көрсетiлген жағдайларда ескерiлген.
12. Әрбiр әкiмшiлiк iс-әрекеттiң (рәсiмнiң) орындалу мерзiмiн көрсете отырып, әрбiр ҚФБ әкiмшiлiк әрекеттерiнiң (рәсiмдерiнiң) өзара әрекеттестiгi мен реттiлiгiнiң мәтiндiк кестелiк сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасында келтiрiлген.
13. ҚФБ мен мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiнде әкiмшiлiк әрекеттердiң логикалық реттiлiгiнiң арасындағы өзара байланысты бейнелейтiн сызба осы регламентің 3-қосымшасында келтiрiлген.
4. Мемлекеттiк қызметтер көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
14. Мемлекеттiк қызмет көрсету тәртiбiн бұзғаны үшiн лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған жауапкершiлiкке тартылады.
"Ветеринариялық анықтама беру"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
1-қосымша
Мемлекеттiк қызметтi көрсететiн
мемлекеттiк мекемелердiң атауы
р/с N Мемлекеттiк мекеменiң атауы Орналасқан мекенжайы Байланыс деректерi
1
"Павлодар қаласының ветеринария бөлiмi" ММ

2. Требования к порядку оказания государственной услуги
5. Государственная услуга оказывается в рабочие дни, с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, установленных Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан". Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
Информация о предоставлении государственной услуги размещена на стендах, расположенных в местах оказания государственной услуги.
6. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) государственная услуга предоставляется в течение дня обращения;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут.
7. Государственная услуга оказывается платно (выдача бланков ветеринарной справки). Потребитель осуществляет оплату государственной услуги согласно пункта 8 стандарта.
3. Описание порядка действий (взаимодействий)
в процессе оказания государственной услуги
8. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы указанные в пункте 11 Стандарта.
9. Государственная услуга предоставляется при непосредственном обращении потребителя либо его представителя.
10. Ветеринарная справка, выдается потребителю либо его представителю при его личном посещении.
11. Основаниями для отказа в предоставлении государственной услуги предусматривается в случаях, указанных в пункте 16 стандарта.
12. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
13. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
14. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
Перечень государственных учреждений,
оказывающих государственную услугу
N п/п Наименование государственного учреждения Адрес местоположения Контактные данные
1 2 3 4
1.
ГУ "Отдел ветеринарии города Павлодара"

Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Мир көшесi, 54/1
тел: 8 (7182) 32-89-52, факс: 32-07-30 E-mail: www.vet-pvl.gov.kz
2
"Кенжекөл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Кенжекөл ауылы, Конституция алаңы, 3
тел/факс: 8 (7182) 35-28-24 e-mail: gulzhankazhibaeva@mail.ru
3
"Павлодар ауылы әкімінің аппараты" ММ
Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4
тел: 8 (7182) 35-83-38, факс: 35-83-17 E-mail: akimat4@mail.ru
4
"Мойылды ауылы әкімінің аппараты" ММ
Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Мойылды ауылы, Центральная көшесі, 5-12
тел: 8(7182) 356530 факс: 35-65-04 e-mail: moildy@inbox.ru
5
"Ленин кенті әкімінің аппараты" ММ
Павлодар облысы,  Павлодар қаласы, Ленин көшесі, Макаренкокөшесі, 3А

Павлодарская область, город Павлодар, улица Мира, 54/1
тел: 8 (7182) 32-89-52, факс: 32-07-30 E-mail: www.vet-pvl.gov.kz
2.
ГУ "Аппарат акима Кенжекольского сельского округа"
Павлодарская область, город Павлодар, село Кенжеколь, Площадь Конституции, 3
тел/факс: 8 (7182) 35-28-24 e-mail: gulzhankazhibaeva@mail.ru
3.
ГУ "Аппарат акима села Павлодарское"
Павлодарская область, город Павлодар, село Павлодарское, улица Советская, 4
тел: 8 (7182) 35-83-38, факс: 8 (7182) 35-83-17 E-mail: akimat4@mail.ru
4.
ГУ "Аппарат акима села Мойылды"
Павлодарская область, город Павлодар, село Мойылды, улица Центральная, 5 -12
тел: 8 (7182) 35-65-30, факс: 8 (7182) 35-65-04 E-mail: moildy@indoxl.ru
5.
ГУ "Аппарат акима поселка Ленинский"
Павлодарская область, город Павлодар, поселок Ленинский, улица Макаренко, 3 А

тел: 8 (7182)33-72-07 факс:8 (7182) 33-72-42 E-mail: akimat_leniski@mail.ru
"Ветеринариялық анықтама беру"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бiрлiктердiң
(ҚФБ) iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы
Үдерiстердiң (барысының, жұмыс ағынының) iс-әрекеттерi
1
Iс-әрекеттiң (барысының, жұмыс ағынының) N
1
2
2
ҚФБ атауы
Павлодар қаласы ветеринария бөлімінің және селолық округ әкiмi аппаратының ветеринарлық дәрiгерi
Павлодар қаласы ветеринария бөлімінің және селолық округ әкiмi аппаратының ветеринарлық дәрiгерi
3
Iс-әрекеттiң (үдерiстiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қажеттi құжаттарды қабылдайды
Ветеринариялық анықтаманы толтырады, мөр басады, не мемлекеттiк қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап дайындайды, қол қояды, тұтынушыға бередi
4
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкiмшi шешiм)
Өтiнiштi журналда тiркеу
Ветеринариялық анықтама, не мемлекеттiк қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап
5
Орындау мерзiмдерi
30 минуттан аспайды
30 минуттан аспайды
6
Келесi iс-әрекеттiң нөмiрi
2
"Ветеринариялық анықтама беру"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
3-қосымша
"Ветеринариялық анықтама беру"
мемлекеттiк қызметiн ұсыну үдерiсiнiң сызбасы
Павлодар қаласы әкiмдiгiнiң
2012 жылғы 15 тамыздағы
N 1149/23 қаулысымен
бекiтiлген
Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттiк қызмет регламентi
1. Жалпы ережелер
1. "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттiк қызметi (бұдан әрi – мемлекеттiк қызмет) осы регламенттің 1-қосымшасында   көрсетiлген мекенжайлар бойынша қаланың және кенттің, ауылдар мен селолық округтер әкiмдерi аппараттарының (бұдан әрi – ауылдық округтер әкiмдерiнiң аппараттары) ветеринарлық дәрiгерiмен ұсынылады.
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 29 сәуiрдегi "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттiк қызметтер стандарттарын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi N 745 қаулысына   өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" N 464 қаулысымен бекiтiлген "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттiк қызмет стандарты   (бұдан әрi - стандарт) негiзiнде көрсетiледi.
4. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзiндiсiн) (қағаздағы тасымалдағышта) беру, немесе жазбаша түрдегi мемлекеттiк қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.

тел: 8 (7182) 33-72-07, факс: 8 (7182) 33-72-42 E-mail: akimat_leniski@mail.ru
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
Описание действий структурно-функциональных единиц (СФЕ)
Действия процессов (хода, потока работ)
1 N действия (хода, потока работ) 1 2
2
Наименование СФЕ
Ветеринарный врач отдела ветеринарии города Павлодара и аппарата акима сельского округа
Ветеринарный врач отдела ветеринарии города Павлодара и аппарата акима сельского округа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает необходимые документы
Заполняет ветеринарную справку, ставит печать либо готовит мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги, подписывает, выдает потребителю
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Регистрация обращения в журнале
Ветеринарная справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
Не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
Схема процесса предоставления государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
Утверждено
постановлением акимата
города Павлодара
от 15 августа 2012 года N 1149/23
Регламент государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача ветеринарного паспорта на животное" (далее – государственная услуга) предоставляется ветеринарным врачом отдела ветеринарии города и аппаратов акимов поселка, сел и сельских округов и сел (далее - аппараты акимов сельских округов) по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта   государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года N 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745" (далее - стандарт).
4. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное) (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.

2. Мемлекеттiк қызмет көрсету
тәртiбiне қойылатын талаптар
5. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Заңында   белгiленген демалыс және мереке күндерiнен басқа, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiнгi түскi үзiлiспен, жұмыс күндерi сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн ұсынылады. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусiз, кезек күту тәртiбiмен жүзеге асырылады.
Мемлекеттiк қызмет көрсету туралы ақпарат мемлекеттік қызмет көрсету орындарындағы стендтерде орналасқан.
6. Мемлекеттiк қызмет мынадай мерзiмдерде ұсынылады:
1) жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi) беру мерзiмi жануарға бiрдейлендiру нөмiрін берген сәттен бастап немесе оны беруден бас тарту - 3 (үш) жұмыс күнi iшiнде;
2) жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын беру мерзiмi жануар иесi жануарға ветеринариялық паспорттың жоғалғаны туралы өтiнiш берген күнiнен бастап - 10 (он) жұмыс күнi iшiнде;
3) мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң ең жоғары рұқсат етiлетiн уақыты 30 (отыз) минуттан аспайды;
4) мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң ең жоғары рұқсат етiлетiн уақыты 40 (қырық) минуттан аспайды.
7. Мемлекеттiк қызмет (жануарға ветеринариялық паспорттың бланкiсiн беру) ақылы көрсетiледi. Тұтынушы мемлекеттiк қызметке төлемдi Стандарттың 8-тармағына сәйкес жүзеге асырады.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiндегi әрекет
(өзара әрекеттiлiк) реттiлiгiнiң сипаттамасы
8. Жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасы, жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi) жануар иесiне, не жеке өзi келген кезде оның өкiлiне берiледi.
Жануарға ветеринариялық паспортты алу үшiн тұтынушы жануарға ветеринариялық паспорттың бланкiсiнiң құнын төлегенiн растайтын құжатты ұсынады. Бұдан басқа, жануарда оған берiлген бiрдейлендiру нөмiрi болуы қажет.
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (ветеринариялық паспорттан үзiндi) алу үшiн тұтынушымен Стандарттың 11-тармағында   көрсетiлген құжаттар ұсынылады.
9. Жануарға ветеринариялық паспорт алу үшiн жүгiнген кезде тұтынушының қажеттi құжаттар тапсырғанын растайтын құжат талап етiлмейдi.
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi) алу үшiн жүгiнген кезде тұтынушының өтiнiшi тiркеу журналында тiркеледi және тұтынушының мемлекеттiк қызметтi алу күнi мен уақыты, мерзiмi мен орны көрсетiлген талон берiледi.

2. Требования к порядку оказания государственной услуги
5. Государственная услуга предоставляется в рабочие дни, с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, установленных Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан". Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
Информация о предоставлении государственной услуги размещена на стендах, расположенных в местах оказания государственной услуги.
6. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) срок выдачи ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) с момента присвоения животному индивидуального номера или отказ в их выдаче - в течение 3 (трех) рабочих дней;
2) срок выдачи дубликата ветеринарного паспорта на животное со дня подачи владельцем заявления о потере паспорта на его животное – в течение 10 (десяти) рабочих дней;
3) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут;
4) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги - не более 40 (сорока) минут.
7. Государственная услуга (выдача бланков ветеринарного паспорта на животное) оказывается платно. Потребитель осуществляет оплату государственной услуги согласно пункта 8 Стандарта.
3. Описание порядка действий (взаимодействий)
в процессе оказания государственной услуги
8. Ветеринарный паспорт на животное (дубликат ветеринарного паспорта на животное, выписка из ветеринарного паспорта на животное) выдается владельцу животного либо его представителю при его личном посещении.
Для получения ветеринарного паспорта на животное потребителем предоставляется документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарного паспорта на животное. Кроме того, необходимо наличие на животном - присвоенного индивидуального номера.
Для получения дубликата ветеринарного паспорта и (выписки из ветеринарного паспорта) на животное потребителем предоставляются документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
9. При обращении для получения ветеринарного паспорта на животное документ, подтверждающий сдачу потребителем необходимых документов, не требуется.
При обращении для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) заявление потребителя регистрируется в журнале регистрации и выдается талон с указанием даты и времени, срока и места получение потребителем государственной услуги.

тел: 8 (7182) 32-89-52, факс: 32-07-30 E-mail: www.vet-pvl.gov.kz
2
"Кенжекөл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Кенжекөл ауылы, Конституция алаңы, 3
тел/факс: 8 (7182) 35-28-24 e-mail: gulzhankazhibaeva@mail.ru
3
"Павлодар ауылы әкімінің аппараты" ММ
Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4
тел: 8 (7182) 35-83-38, факс: 35-83-17 E-mail: akimat4@mail.ru
4
"Мойылды ауылы әкімінің аппараты" ММ
Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Мойылды ауылы, Центральная көшесі, 5-12
тел: 8(7182) 356530 факс: 35-65-04 e-mail: moildy@inbox.ru
5
"Ленин кенті әкімінің аппараты" ММ
Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Ленин көшесі, Макаренко көшесі, 3А
тел: 8 (7182)33-72-07 факс:8 (7182) 33-72-42 E-mail: akimat_leniski@mail.ru
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
2-қосымша
1 кесте. Тұтынушы жануарға ветеринариялық паспорт
алу үшiн жүгiнген кезде құрылымдық-функционалдық
бiрлiктердiң (бұдан әрi – ҚФБ) iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы
Негiзгi үдерiстiң (барысының, жұмыс ағынының) iс-әрекеттерi
1
Iс-әрекеттiң (барысының, жұмыс ағынының) N
1
2
3
2
ҚФБ атауы
Павлодар қаласы ветеринария бөлімінің және селолық округ әкiмi аппаратының ветеринарлық дәрiгерi
Павлодар қаласы ветеринария бөлімінің және селолық округ әкiмi аппаратының ветеринарлық дәрiгерi
Павлодар қаласы ветеринария бөлімінің және селолық округ әкiмi аппаратының ветеринарлық дәрiгерi
3
Iс-әрекеттiң (үдерiстiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қажеттi құжаттарды қабылдайды
Жануарға ветеринариялық паспортты толтырады, мөр басады, немесе мемлекеттiк қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап дайындайды, қол қояды
Жануарға ветеринариялық паспорт, немесе мемлекеттiк қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап бередi
4
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкiмшi шешiм)
Өтiнiштi тiркеу
Жануарға ветеринариялық паспорт, немесе мемлекеттiк қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап
Жануарға ветеринариялық паспорт, немесе мемлекеттiк қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап
5
Орындау мерзiмдерi
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күнi
40 минуттан аспайды
6
Келесi iс-әрекеттiң нөмiрi
2
3
2 кесте. Тұтынушы жануарға ветеринариялық паспорттың
телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi)
алу үшiн жүгiнген кезде құрылымдық-функционалдық
бiрлiктердiң (бұдан әрi – ҚФБ) iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы
Негiзгi үдерiстiң (барысының,
жұмыс ағынының) iс-әрекеттерi
1
Iс-әрекеттiң (барысының, жұмыс ағынының) N
1
2
3
4
2
ҚФБ атауы
Павлодар қаласы ветеринария бөлімінің және селолық округ әкiмi аппаратының ветеринарлық дәрiгерi
Қаланың ветеринария бөлімінің бастығы, селолық округтің әкiмi
Павлодар қаласы ветеринария бөлімінің және селолық округ әкiмi аппаратының ветеринарлық дәрiгерi
Павлодар қаласы ветеринария бөлімінің және селолық округ әкiмi аппаратының ветеринарлық дәрiгерi
3
Iс-әрекеттiң (үдерiстiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қажеттi құжаттарды қабылдайды, тiркейдi
Келiп түскен құжаттарды қарайды
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндiнi) толтырады, мөр басады, қол қояды
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндiнi) бередi
4
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-өкiмдік шешiм)
Талон
Бұрыштама
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасы (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi)
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасы (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi)
5
Орындау мерзiмдерi
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күнi
7 жұмыс күнi
40 минуттан аспайды
6
Келесi iс-әрекеттiң нөмiрi
2
3
4
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
3-қосымша
Тұтынушы жануарға ветеринариялық паспорт алу үшiн
жүгiнген кезде "Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттiк қызметiн ұсыну үдерiсiнiң
1-сызбасы
Тұтынушы жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын
(жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi) алу үшiн
жүгiнген кезде "Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттiк қызметiн ұсыну үдерiсiнiң
2-сызбасы

тел: 8 (7182) 32-89-52, факс: 32-07-30 E-mail: www.vet-pvl.gov.kz
2.
ГУ "Аппарат акима Кенжекольского сельского округа"
Павлодарская область, город Павлодар, село Кенжеколь, Площадь Конституции, 3
тел/факс: 8 (7182) 35-28-24 e-mail: gulzhankazhibaeva@mail.ru
3.
ГУ "Аппарат акима села Павлодарское"
Павлодарская область, город Павлодар, село Павлодарское, улица Советская, 4
тел: 8 (7182) 35-83-38, факс: 8 (7182) 35-83-17 E-mail: akimat4@mail.ru
4.
ГУ "Аппарат акима села Мойылды"
Павлодарская область, город Павлодар, село Мойылды, улица Центральная, 5 -12
тел: 8 (7182) 35-65-30, факс: 8 (7182) 35-65-04 E-mail: moildy@indoxl.ru
5.
ГУ "Аппарат акима поселка Ленинский"
Павлодарская область, город Павлодар, поселок Ленинский, улица Макаренко, 3 А
тел: 8 (7182) 33-72-07, факс: 8 (7182) 33-72-42 E-mail: akimat_leniski@mail.ru
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – СФЕ) при обращении потребителя для
получения ветеринарного паспорта на животное)
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1 N действия (хода, потока работ) 1 2 3
2
Наименование СФЕ
Ветеринарный врач отдела ветеринарии города Павлодара и аппарата акима сельского округа
Ветеринарный врач отдела ветеринарии города Павлодара и аппарата акима сельского округа
Ветеринарный врач отдела ветеринарии города Павлодара и аппарата акима сельского округа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает необходимые документы
Заполняет ветеринарный паспорт на животное, ставит печать, либо готовит мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги, подписывает
Выдает ветеринарный паспорт на животное либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Регистрация обращения
Ветеринарный паспорт на животное либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Ветеринарный паспорт на животное либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
1 рабочий день
Не более 40 минут
6
Номер следующего действия
2
3
Таблица 2. Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – СФЕ) при обращении потребителя для
получения дубликата ветеринарного паспорта на животное
(выписки из ветеринарного паспорта на животное)
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1 N  действия (хода, потока работ) 1 2 3 4
2
Наименование СФЕ
Ветеринарный врач отдела ветеринарии города Павлодара и аппарата акима сельского округа
Начальник отдела ветеринарии города, аким сельского округа
Ветеринарный врач отдела ветеринарии города Павлодара и аппарата акима сельского округа
Ветеринарный врач отдела ветеринарии города Павлодара и аппарата акима сельского округа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает необходимые документы, регистрирует
Рассматривает поступившие документы
Заполняет дубликат ветеринарного паспорта на животное (выписку из ветеринарного паспорта на животное), ставит печать, подписывает
Выдает дубликат ветеринарного паспорта на животное (выписку из ветеринарного паспорта на животное)
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон
Резолюция
Дубликат ветеринарного паспорта на животное (выписка из ветеринарного паспорта на животное)
Дубликат ветеринарного паспорта на животное (выписка из ветеринарного паспорта на животное)
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
1 рабочий день
7 рабочих дней
Не более 40 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное"
Схема 1 процесса предоставления государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное" при обращении
потребителя для получения ветеринарного паспорта на животное
Схема 2 процесса предоставления государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное" при обращении
потребителя для получения дубликата ветеринарного паспорта
на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное)