Ақсу қаласында 2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 26 қаңтардағы N 84/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 ақпанда N 12-2-194 тіркелді. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімі аппаратының 2014 жылғы 06 қазандағы N 1-22/1253 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімі аппаратының 06.10.2014 N 1-22/1253 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласында 2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қоғамдық жұмыстар өтетін ұйымдардың (келісім бойынша), қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері, қоғамдық жұмыстарға деген сұраныс пен ұсыныстардың қоса беріліп отырған тізбесі бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.З. Ысқақоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Б. Бақауов
Павлодар облысы Ақсу қаласы
әкімдігінің 2012 жылғы 26 қаңтардағы
N 84/2 қаулысымен
бекітілді
Қоғамдық жұмыстар өтетін ұйымдардың, оның түрлерінің,
көлемінің және қойылатын нақты шарттардың, қатысушылардың
еңбекақысының мөлшері және оларды қаржыландыру көздерінің,
қоғамдық жұмыстарға сұраныстар мен ұсыныстардың тізбесі

Об организации общественных работ по городу Аксу на 2012 год
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 26 января 2012 года N 84/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 февраля 2012 года N 12-2-194. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима города Аксу Павлодарской области от 06 октября 2014 года N 1-22/1253)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима города Аксу Павлодарской области от 06.10.2014 N 1-22/1253).
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением   Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы по городу Аксу на 2012 год.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций (по согласованию), виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Искакову Б.З.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Б. Бакауов
Утвержден
постановлением акимата города
Аксу Павлодарской области
от 26 января 2012 года N 84/2
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные
условия общественных работ, размеры оплаты труда
участников и источники их финансирования, спрос
и предложение на общественные работы

Ескерту. Тізбесіне өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2012.05.24 N 367/4 (жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 2012.09.24 N 615/7 (жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
N р/с Ұйымның атауы Қоғамдық жұмыстардың түрлері, қоғамдық жұмыстардың көлемі және қойылатын нақты шарттары Сұраныс (мәлімделген қажеттілік) Ұсыныс (бекітілді), адам Еңбекақы мөлшері Қаржыландыру көздері

Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлениями акимата города Аксу Павлодарской области от 24.05.2012 N 367/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 24.09.2012 N 615/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
N п/п Наименование организаций Виды общественных работ, объемы и конкретные условия общественных работ Спрос (заявленная потребность) Предложения (утверждено), человек Размер оплаты труда Источники финансирования

1 2 3 4 5 6 7
1.
"Горкомхоз – Ақсу" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
27 км жалпы арақашықтығымен қала көшелерінің аумағын абаттандыру және жинау: жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын қардан тазалау, қоқыстарды жинау және шығару, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды отырғызу, қоршауларды жөндеу, ағаштарды, бұталарды суару.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
140
140
Ең төмен жалақының 1,5 еселенген мөлшері
Қалалық бюджет
2.
"Ақсу қаласының әкімдігі, Ақсу қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Досуг сервис" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
10762 ш.м алаңымен аумақты абаттандыру және жинау: ағаштар мен бұталарды отырғызу, жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын қардан тазарту, қоқыстарды жинау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды отырғызу, қоршауларды жөндеу, суару.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
18
18
Ең төмен жалақының 1,5 еселенген мөлшері
Қалалық бюджет
3.
"Ақсу қаласы Ақсу кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
18 км жалпы арақашықтығымен кент көшелері аумағын абаттандыру және жинау: жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, кент көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтар-дың, ескерткіштің айналасынан қоқыс жинау, кент аумағының жол жиектерін, айрық жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару. 5 км арақашықтығымен кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
КБМ күзету және қызмет көрсету. Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету. Кенттің 1407 ауласында қосалқы шаруашылықтардың санағын өткізу.
8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
15
15
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
4.
"Ақсу қаласы Қалқаман ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
22 км жалпы арақашықтығымен ауыл көшелері аумағын абаттандыру және жинау: жаяу жолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, ауыл көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтардың, ескерткіштің айналасынан қоқыстарды жинау, ауыл аумағының жол жиектерін, айрық жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару. 1,5 км арақашықтығымен кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау. КБМ күзету және қызмет көрсету. Коммуналдық меншік объектілерін күзету.
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету. Ауылдың 927 ауласында қосалқы шаруашылықтардың санағын өткізу.

1 2 3 4 5 6 7
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Горкомхоз – Аксу"
Благоустройство и уборка территории по улицам города общей протяженностью – 27 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек от снега, уборка и вывоз мусора, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, разбивка цветников и клумб, ремонт ограждений, полив деревьев, кустарников.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя;
140
140
1,5  кратный размер минимального размера заработной платы
Городской бюджет
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Досугсервис" отдела культуры и развития языков города Аксу, акимата города Аксу"
Благоустройство и уборка территории площадью 10762 кв.м.: посадка деревьев, кустарников, очистка тротуаров, пешеходных дорожек от снега, уборка мусора, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, разбивка цветников и клумб, ремонт ограждений, полив.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя;
18
18
1,5  кратный размер минимального размера заработной платы
Городской бюджет
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Аксу города Аксу"
Благоустройство и уборка территории по улицам поселка общей протяженностью 18 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам поселка, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе поселка, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив. Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 5 км.
Охрана и обслуживание КБМ.
Оказание технической помощи в оформлении документов. Перепись подсобного хозяйства в 1407 дворах поселка.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя;
15
15
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Калкаман города Аксу"
Благоустройство и уборка территорий по улицам села общей протяженностью – 22 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам села, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе села, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив. Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 1,5 км.
Охрана и обслуживание КБМ. Охрана объектов коммунальной собственности.
Оказание технической помощи в оформлении документов. Перепись подсобного хозяйства в 927 дворах села.

8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
14
14
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
5.
"Ақсу қаласы Алғабас ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5 км жалпы арақашықтығымен ауыл көшелері аумағын абаттандыру және жинау: жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, ауыл көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтар-дың, ескерткіштің айналасынан қоқыс жинау, ауыл аумағының жол жиектерін, айрық жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару. 1 км арақашықтығымен кіре-беріс жолдарды қоқыстан тазалау.
КБМ күзету және қызмет көрсету.
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету. Ауылдың 187 ауласында қосалқы шаруашылықтардың санағын өткізу.
8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
10
10
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
6.
"Ақсу қаласы Үштерек ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
10 км жалпы арақашықтығымен ауыл көшелері аумағын абаттандыру және жинау: жаяу жолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, ауыл көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтардың, ескерткіштің айналасынан қоқыстарды жинау, ауыл аумағының жол жиектерін, айрық жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару. 5 км арақашықтығымен кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
Коммуналдық меншік объектілерін күзету.
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету. Ауылдың 352 ауласында қосалқы шаруашылықтардың санағын өткізу.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
10
10
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
7.
"Ақсу қаласы Айнакөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4,1 км жалпы арақашықтығымен ауыл көшелері аумағын абаттандыру және жинау: жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, ауыл көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтардың, ескерткіштің айналасынан қоқыс жинау, ауыл аумағының жол жиектерін, айрық жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару. 3 км арақашықтығымен кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
КБМ күзету және қызмет көрсету.
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету. Понтан көпірін күзету.
8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
10
10
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
8.
"Ақсу қаласы Ақжол селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
14
14
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Алгабас города Аксу"
Благоустройство и уборка территории по улицам села общей протяженностью - 5 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам села, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе села, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив. Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 1 км.
Охрана и обслуживание КБМ.
Оказание технической помощи в оформлении документов. Перепись подсобного хозяйства в 187 дворах села.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
10
10
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Уштерек города Аксу"
Благоустройство и уборка территорий по улицам села общей протяженностью - 10 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам села, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе села, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив. Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 5 км.
Охрана объектов коммунальной собственности. Оказание технической помощи в оформлении документов.
Перепись подсобного хозяйства в 352 дворах села.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
10
10
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Айнакольского сельского округа города Аксу"
Благоустройство и уборка территории по улицам села общей протяженностью – 4,1 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам села, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе села, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив. Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 3 км.
Охрана и обслуживание КБМ.
Оказание технической помощи в оформлении документов. Охрана понтонного моста.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
10
10
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Акжолского сельского округа города Аксу"

4,8 км жалпы арақашықтығымен ауыл көшелері аумағын абаттандыру және жинау: жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, ауыл көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтардың, ескерткіштің айналасынан қоқыс жинау, ауыл аумағының жол жиектерін, айрық жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару. 1,2 км арақашықтығымен кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
КБМ күзету және қызмет көрсету.
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету. Ауылдың 214 ауласында қосалқы шаруашылықтардың санағын өткізу.

Благоустройство и уборка территории по улицам села общей протяженностью – 4,8 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам села, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе села, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив. Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 1,2 км.
Охрана и обслуживание КБМ.
Оказание технической помощи в оформлении документов.
Перепись подсобного хозяйства в 214 дворах села.

8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
6
6
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
9.
"Ақсу қаласы Достық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5 км жалпы арақашықтығымен ауыл көшелері аумағын абаттандыру және жинау: жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, ауыл көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтардың, ескерткіштің айналасынан қоқыс жинау, ауыл аумағының жол жиектерін, айрық жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару. 6 км арақашықтығымен кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету. Достық ауылының 179 ауласында, Парамоновка ауылының 376 ауласында, Кіші Парамоновка ауылының 12 ауласында, Төртқұдық ауылының 32 ауласында қосалқы шаруашылығының санағын өткізу.
8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
10
10
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
10.
"Ақсу қаласы Евгеньевка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
12 км жалпы арақашықтығымен ауыл көшелері аумағын абаттандыру және жинау: жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, ауыл көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтардың, ескерткіштің айналасынан қоқыс жинау, ауыл аумағының жол жиектерін, айрық жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару. 4 км арақашықтығымен кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
КБМ күзету және қызмет көрсету.
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету. Евгеньевка ауылының 500 ауласында, Сольветка ауылының 72 ауласында қосалқы шаруашылығының санағын өткізу.
8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
5
5
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
11.
"Ақсу қаласы Еңбек селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
9 км жалпы арақашықтығымен ауыл көшелері аумағын абаттандыру және жинау: жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, ауыл көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтардың, ескерткіштің айналасынан қоқыс жинау, ауыл аумағының жол жиектерін, айрық жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару. 4 км арақашықтығымен кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
КБМ күзету және қызмет көрсету.
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету. Путь-Ильича ауылының 298 ауласында, Еңбек ауылының 46 ауласында қосалқы шаруашылығының санағын өткізу.

8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
6
6
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Достыкского сельского округа города Аксу"
Благоустройство и уборка территории по улицам села общей протяженностью - 5 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам села, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе села, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив. Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 6 км.
Оказание технической помощи в оформлении документов. Перепись подсобного хозяйства в 179 дворах села Достык, в 376 дворах села Парамоновка, в 12 дворах села Малая Парамоновка, в 32 дворах села Торткудук.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
10
10
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Евгеньевского сельского округа города Аксу"
Благоустройство и уборка территории по улицам села общей протяженностью – 12 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам села, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе села, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив. Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 4 км.
Охрана и обслуживание КБМ.
Оказание технической помощи в оформлении документов. Перепись подсобного хозяйства в 500 дворах села Евгеньевка, в 72 дворах села Сольветка.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
5
5
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима Енбекского сельского округа города Аксу"
Благоустройство и уборка территории по улицам села общей протяженностью - 9 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам села, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе села, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив. Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 4 км.
Охрана и обслуживание КБМ.
Оказание технической помощи в оформлении документов. Перепись подсобного хозяйства в 298 дворах села Путь Ильича, в 46 дворах села Енбек.

8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
14
14
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
12.
"Ақсу қаласы Жолқұдық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20 км жалпы арақашықтығымен ауыл көшелері аумағын абаттандыру және жинау: жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, ауыл көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтардың, ескерткіштің айналасынан қоқыс жинау, ауыл аумағының жол жиектерін, айрық жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару. 5 км арақашықтығымен кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
КБМ күзету және қызмет көрсету.
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету. Жолқұдық ауылының 418 ауласында, Ребровка ауылының 40 ауласында, Қаракөл ауылының 25 ауласында қосалқы шаруашылығының санағын өткізу.
8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
10
10
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
13.
"Ақсу қаласы Мәмәйіт Омаров атындағы селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
14 км жалпы арақашықтығымен ауыл көшелері аумағын абаттандыру және жинау: жаяу жолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, ауыл көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтардың, ескерткіштің айналасынан қоқыстарды жинау, ауыл аумағының жол жиектерін, айрық жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару. 8 км арақашықтығымен кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
КБМ күзету және қызмет көрсету.
Коммуналдық меншік объектілерін күзету.
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету. М. Омаров атындағы ауылдың 265 ауласы, Дөнентаев ауылының 49 ауласында, Сырлықала ауылының 43 ауласында, Көктерек ауылының 16 ауласында қосалқы шаруашылығының санағын өткізу.

8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
14
14
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
12.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жолкудукского сельского округа города Аксу"
Благоустройство и уборка территории по улицам села общей протяженностью - 20 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам села, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе села, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив. Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 5 км.
Охрана и обслуживание КБМ.
Оказание технической помощи в оформлении документов. Перепись подсобного хозяйства в 418 дворах села Жолкудук, в 40 дворах села Ребровка, в 25 дворах села Караколь.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
10
10
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
13.
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу"
Благоустройство и уборка территорий по улицам села общей протяженностью – 14 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам села, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе села, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив. Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 8 км.
Охрана и обслуживание КБМ. Охрана объектов коммунальной собственности. Оказание технической помощи в оформлении документов.
Перепись подсобного хозяйства в 265 дворах села им. М.Омарова, в 49 дворах села Донентаево, в 43 дворах села Сырлыкала, в 16 дворах села Коктерек.

8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
10
10
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
17.
"Ақсу қаласы Сарышығанақ селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
12 км жалпы арақашықтығымен ауыл көшелері аумағын абаттандыру және жинау: жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, ауыл көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтардың, ескерткіштің айналасынан қоқыс жинау, ауыл аумағының жол жиектерін, айрық жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару. 3 км арақашықтығымен кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
КБМ күзету және қызмет көрсету.
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету. Сарышығанақ ауылының 182 ауласында, Суаткөл ауылының 32 ауласында, Жаңа шаруа ауылының 29 ауласында қосалқы шаруашылақтардың санағын өткізу.
8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
12
12
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
18.
"Ақсу қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету. Азаматтарды әскерге шақыру жөніндегі жұмыс, шақыру қағаздарын ресімдеу және жеткізу.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
25
25
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
19.
"Ақсу қаласы маслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
2
2
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
20.
"Ақсу қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
1
1
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
21.
"Ақсу қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
1
1
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
22.
"Ақсу қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
1
1
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
23.
"Ақсу қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
3
3
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
24.
"Ақсу қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
1
1
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
25.
"Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
1
1
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
26.
"Ақсу қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
1
1
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
27.
"Ақсу қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
1
1
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
28.
"Ақсу қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
1
1
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
29.
"Ақсу қаласының сәулет және қала салу бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
1
1
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
30.
"БИБИ – АНА" мүгедек әйелдер Республикалық қоғамы" Павлодар облыстық филиалы (келісім бойынша)
Ғимараттарды ағымды жөндеу, ғимараттарды, аумақтарды жинау.
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету, диспетчерлық және курьерлық жұмыс.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
2
2
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
31.
"Ақсу қаласының жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Коммуналдық меншік объектілерін қорғауға жәрдем көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
10
10
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
32.
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балапан" "Бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Аумақты абаттандыру және жинау: ағаштар мен бұталарды отырғызу, жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын қардан тазарту, қоқыстарды жинау, ағаштарды ақтау, гүлзарларды отырғызу, суару.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
4
4
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
33.
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу-Коммунсервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
1330 ш.м алаңымен аумақты абаттандыру және жинау: ағаштар мен бұталарды отырғызу, жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын қардан тазарту, қоқыстарды жинау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды отырғызу, қоршауларды жөндеу, суару. Коммуналдық меншік объектілерін қорғау.
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
18
18
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
34.
"Ақсу қаласының жас натуралистер станциясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша)
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
1
1
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
35.
"Ақсу қаласының мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
1
1
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
36.
"Павлодар қаласының халыққа қызмет көрсету орталығы" Ақсу филиалы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
5
5
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
N р/с
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері, қоғамдық жұмыстардың көлемі және қойылатын нақты шарттары
Сұраныс (мәлімделген қажеттілік)
Ұсыныс (бекітілді), адам
Еңбекақы мөлшері
Қаржыландыру көздері
1
2
3
4
5
6
7
37.
"ЖӘРДЕМ" қоғамдық қоры (келісім бойынша)
Волонтерлер, 8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
5
5
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет
38.
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының Қалқаман ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалқаман  - Коммунсервис" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Су құбырын, КБМ күзету және қызмет көрсету.
Коммуналдық меншік объектілерін күзету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
30
30
Жалақының ең төмен мөлшері
Қалалық бюджет

8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
10
10
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
17.
Государственное учреждение "Аппарат акима Сарышыганакского сельского округа города Аксу"
Благоустройство и уборка территории по улицам села общей протяженностью – 12 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам села, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе села, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив. Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 3 км.
Охрана и обслуживание КБМ.
Оказание технической помощи в оформлении документов. Перепись подсобного хозяйства в 182 дворах села Сарышыганак, в 32 дворах села Суатколь, в 29 дворах села Жана шаруа.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
12
12
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
18.
Государственное учреждение "Аппарат акима города Аксу"
Оказание технической помощи в оформлении документов. Работа по призыву граждан, оформление и доставка повесток.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
25
25
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
19.
Государственное учреждение "Аппарат маслихата города Аксу"
Оказание технической помощи в оформлении документов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
2
2
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
20.
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики города Аксу"
Оказание технической помощи в оформлении документов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
1
1
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
21.
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Аксу"
Оказание технической помощи в оформлении документов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
1
1
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
22.
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства города Аксу"
Оказание технической помощи в оформлении документов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
1
1
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
23.
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Аксу"
Оказание технической помощи в оформлении документов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
3
3
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
24.
Государственное учреждение "Отдел финансов города Аксу"
Оказание технической помощи в оформлении документов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
1
1
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
25.
Государственное учреждение "Отдел образования города Аксу"
Оказание технической помощи в оформлении документов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
1
1
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
26.
Государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта города Аксу"
Оказание технической помощи в оформлении документов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
1
1
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
27.
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммуналь-ного хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Аксу"
Оказание технической помощи в оформлении документов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
1
1
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
28.
Государственное учреждение "Отдел строительства города Аксу"
Оказание технической помощи в оформлении документов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
1
1
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
29.
Государственное учреждение "Отдел архитектуры города Аксу"
Оказание технической помощи в оформлении документов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
1
1
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
30.
Павлодарский областной филиал "Республиканского Общества женщин  инвалидов "БИБИ – АНА" (по согласованию)
Текущий ремонт помещения, уборка помещения, территории.
Оказание технической помощи в оформлении документов, диспетчерская и курьерская работа.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
2
2
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
31.
Коммунальное государственное учреждение "Центр занятости города Аксу"
Содействие в охране объектов коммунальной собственности.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
10
10
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
32.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Балапан" "Бөбектер бақшасы" государственного учреждения "Отдел образо-вания города Аксу" акимата города Аксу
Благоустройство и уборка территории: посадка деревьев, кустарников, очистка тротуаров, пешеходных дорожек от снега, уборка мусора, побелка бордюров, деревьев, разбивка цветников и клумб, полив.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
4
4
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
33.
Государственное коммунальное предприятие "Аксу-Коммунсервис" государственного учреждения "Отдел предпринимательства города Аксу" акимата города Аксу
Благоустройство и уборка территории площадью 1330 кв.м.: посадка деревьев, кустарников, очистка тротуаров, пешеходных дорожек от снега, уборка мусора, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, разбивка цветников и клумб, ремонт ограждений, полив.
Охрана объектов коммунальной собственности. Оказание технической помощи в оформлении документов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
18
18
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
34.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Станция юных натуралистов города Аксу" (по согласованию)
Оказание технической помощи в оформлении документов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
1
1
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
35.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Культурно – досуговый центр города Аксу" акимата города Аксу
Оказание технической помощи в оформлении документов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
1
1
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
36.
Государственное учреждение "Аксуский филиал "Центр обслуживания населения города Павлодара" (по согласованию)
Оказание технической помощи в оформлении документов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
5
5
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
N п/п
Наименование организаций
Виды общественных работ, объемы и конкретные условия общественных работ
Спрос (заявленная потребность)
Предложения (утверждено), человек
Размер оплаты труда
Источники финансирования
1
2
3
4
5
6
7
37
Общественный фонд "ЖӘРДЕМ" (по согласованию)
Волонтеры, 8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
5
5
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
38
Коммунальное государственное предприятие "Калкаман - Коммунсервис" на праве хозяйственного ведения государственного учреждения "Аппарат акима села Калкаман города Аксу", акимата города Аксу
Охрана и обслуживание КБМ, водопровода.
Охрана объектов коммунальной собственности.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
30
30
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет