Ақсу қалалық мәслихатының (IV сайланған XXXXII сессиясы) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 365/42 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі N 19/4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 сәуірде N 12-2-197 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы N 1-11/43 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 11.03.2014 N 1-11/43 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 2 тармағы 4) тармақшасына және 4 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағы 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының 2012 жылғы 2 сәуірдегі "Облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 38/4 шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5201 тіркелген, 2012 жылғы 14 сәуірдегі "Сарыарқа самалы" газетінің N 42, 2012 жылғы 14 сәуірдегі "Звезда Прииртышья" газетінің N 42 жарияланған), Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 365/42 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-2-189 тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтарда "Ақжол – Новый путь" газетінің N 3 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"4390879" деген сандар "5762067" деген сандармен ауыстырылсын;
"7163" деген сандар "7166" деген сандармен ауыстырылсын;
"876858" деген сандар "2248043" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "4588018" деген сандар "6002738" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"41860" деген сандар "58849" деген сандармен ауыстырылсын;
"44697" деген сандар "61686" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"50000" деген сандар "43093" деген сандармен ауыстырылсын;
"50000" деген сандар "43093" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-288999" деген сандар "-342613" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "288999" деген сандар "342613" деген сандармен ауыстырылсын;
6 тармақта "19200" деген сандар "19199" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского городского маслихата (XXXXII сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 365/42 "О бюджете города Аксу на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 12 апреля 2012 года N 19/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 апреля 2012 года N 12-2-197. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11 марта 2014 года N 1-11/43)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11.03.2014 N 1-11/43).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата от 2 апреля 2012 года N 38/4 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных  правовых актов за N 5201, опубликованное в газете "Сарыарқа самалы" от 14 апреля 2012 года N 42, в газете "Звезда Прииртышья" от 14 апреля 2012 года N 42) Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 20 декабря 2011 года N 365/42 "О бюджете города Аксу на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-2-189, опубликованное 11 января 2012 года в газете "Акжол - Новый Путь" N 3) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4390879" заменить цифрами "5762067";
цифры "7163" заменить цифрами "7166";
цифры "876858" заменить цифрами "2248043";
в подпункте 2) цифры "4588018" заменить цифрами "6002738";
в подпункте 3):
цифры "41860" заменить цифрами "58849";
цифры "44697" заменить цифрами "61686";
в подпункте 4):
цифры "50000" заменить цифрами "43093";
цифры "50000" заменить цифрами "43093";
в подпункте 5) цифры "-288999 " заменить цифрами "- 342613";
в подпункте 6) цифры "288999" заменить цифрами " 342613";
в пункте 6 цифры "19200" заменить цифрами "19199";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.