Ақсу қалалық мәслихатының (IV сайланған XXXXII сессиясы) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 365/42 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2012 жылғы 24 мамырдағы N 32/5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 04 маусымда N 12-2-199 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы N 1-11/43 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 11.03.2014 N 1-11/43 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 2- тармағы 4) тармақшасына және 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына, Павлодар облысы әкімдігінің 2012 жылғы 15 мамырдағы "Павлодар облысы әкімдігінің 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Павлодар облыстық мәслихатының (IV сайланған XL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешімін іске асыру туралы" N 272/10 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 148/6 қаулысына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 365/42 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу  тізілімінде N 12-2-189 тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтарда "Ақжол – Новый путь" газетінің N 3 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"5762067" деген сандар "5809575" деген сандармен ауыстырылсын;
"2248043" деген сандар "2295551" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "6002738" деген сандар "6050246" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского городского маслихата (XXXXII сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 365/42 "О бюджете города Аксу на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 24 мая 2012 года N 32/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 04 июня 2012 года N 12-2-199. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11 марта 2014 года N 1-11/43)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11.03.2014 N 1-11/43).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением акимата Павлодарской области от 15 мая 2012 года N 148/6 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 20 декабря 2011 года N 272/10 "О реализации решения Павлодарского областного маслихата (XL сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 20 декабря 2011 года N 365/42 "О бюджете города Аксу на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-2-189, опубликованное 11 января 2012 года в газете "Акжол - Новый Путь" N 3) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5762067" заменить цифрами "5809575";
цифры "2248043" заменить цифрами "2295551";
в подпункте 2) цифры "6002738" заменить цифрами "6050246";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.