Ақсу қалалық мәслихатының (IV сайланған XXXXII сессиясы) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 365/42 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2012 жылғы 18 шілдедегі N 36/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 02 тамызда N 12-2-204 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы N 1-11/43 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 11.03.2014 N 1-11/43 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағы 4) тармақшасына және 4 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының 2012 жылғы 3 шілдедегі "Облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 36/6 шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3209 тіркелген) Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 365/42 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-2-189 тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтарда "Ақжол – Новый путь" газетінің N 3 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"5809575" деген сандар "6322219" деген сандармен ауыстырылсын;
"3497858" деген сандар "3735832" деген сандармен ауыстырылсын;
"2295551" деген сандар "2570221" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"6050246" деген сандар "6480680" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"43093" деген сандар "125303" деген сандармен ауыстырылсын;
"43093" деген сандар "125303" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың  экономика және бюджеті мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского городского маслихата (XXXXII сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 365/42 "О бюджете города Аксу на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 18 июля 2012 года N 36/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 02 августа 2012 года N 12-2-204. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11 марта 2014 года N 1-11/43)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11.03.2014 N 1-11/43).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата от 3 июля 2012 года N 69/6 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3209) Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 20 декабря 2011 года N 365/42 "О бюджете города Аксу на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-2-189, опубликованное 11 января 2012 года в газете "Акжол - Новый Путь" N 3) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5809575" заменить цифрами "6322219";
цифры "3497858" заменить цифрами "3735832";
цифры "2295551" заменить цифрами "2570221";
в подпункте 2)
цифры "6050246" заменить цифрами "6480680";
в подпункте 4):
цифры "43093" заменить цифрами "125303";
цифры "43093" заменить цифрами "125303";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.

005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды мектепке дейін және кері тегін тасуды ұйымдастыру
13643
464
Ауданның (облыстық маңыздағы қаланың) білім бөлімі
2093918
003
Жалпы білім беруге оқыту
1976594
006
Балалар үшін қосымша білім беру
78962
064
Республикалық бюджеттең трансферттер есебінен балабақша, шағын-орталық, мектеп-интернат: жалпы түрдегі, арнайы (түзетілген), дарынды балалар үшін арнаулы; жетім-балалар және ата-ананың қамқорынсыз қалған балалар үшін білім беру ұйымдары, қасиелетке толмағандарды оңалту орталықтарының тәрбиешілеріне біліктілік санаттары үшін үстемақы мөлшерін мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаттары үшін үстемеақы мөлшерін арттыру
38362
9
Білім беру саласындағы басқа да қызмет көрсетулер
234418
464
Ауданның (облыстық маңыздағы қаланың) білім бөлімі
181178
001
Білім саласын жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20581
005
Ауданның (облыстық маңыздағы қаланың) мемлекеттік білім ұйымдарына оқулықтарды, оқу-әдістемелік кешендерін сатып алу және жеткізу
18913
007
Аудандық (қалалық) көлемде мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
2824
015
Қорғаншыларға (қамкоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамкорлығынсыз қалған баланы (балаларды) қамтамассыз етуге ай сайын ақшалай қаражат төлеу
22465
020
Ұйде оқытылатын мүгедек балаларды құрал - жабдықтармен, бағдарламалық жинақпен қамтамасыз ету
8229
067
Ведомстваға қарасты мемлекет мекемелердің және ұйымдарың күрделі шығыстары
108166
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
53240
037
Білім объектілерін салу және қайта құру
53240
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
345062
2
Әлеуметтік көмек
304962
123
Қаладағы аудан, аудандық маңыздағы қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
20710
003
Мұқтаж азаматтарға үйге барып әлеуметтік көмек көрсету
20710
451
Ауданның (облыстық маңыздағы қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
283602
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
97241
005
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек
8720
006
Тұрғын үй көмегі
51000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
58494
010
Үйден оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2470
013
Анықталған тұрғылықты жері жоқ тұлғаларға әлеуметтік бейімделу
12300
014
Мұқтаж азаматтарға үйге барып әлеуметтік көмек көрсету
21003
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7860
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі

005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
13643
464
Отдел образования района (города областного значения)
2093918
003
Общеобразовательное обучение
1976594
006
Дополнительное образование для детей и юношества
78962
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организации для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
38362
9
Прочие услуги в области образования
234418
464
Отдел образования  района (города областного значения)
181178
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
20581
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных организаций образования района (города областного значения)
18913
007
Проведение школьных олимпиад и внешкольных мероприятий районного (городского) масштаба
2824
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
22465
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
8229
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
108166
467
Отдел строительства района (города областного значения)
53240
037
Строительство и реконструкция объектов образования
53240
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
345062
2
Социальная помощь
304962
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского)  округа
20710
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20710
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
283602
002
Программа занятости
97241
005
Государственная адресная социальная помощь
8720
006
Жилищная помощь
51000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов
58494
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2470
013
Социальная адаптация лиц не имеющих определенного места жительства
12300
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21003
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7860
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

123
Қаладағы аудан, аудандық маңыздағы қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңыздағы қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных сельских округах