Ақсу қалалық мәслихатының (IV сайланған XXXXII сессиясы) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 365/42 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2012 жылғы 27 тамыздағы N 54/8 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 03 қыркүйекте N 3217 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы N 1-11/43 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 11.03.2014 N 1-11/43 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының  6-бабының 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 365/42 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу  тізілімінде N 12-2-189 тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтарда "Ақжол – Новый путь" газетінің N 3 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
2) тармақшада "6480680" деген сандар "6480047" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"125303" деген сандар " 125936" деген сандармен ауыстырылсын;
"125303" деген сандар "125936" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына   сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың  экономика және бюджеті мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений и дополнения в решение Аксуского городского маслихата (XXXXII сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 365/42 "О бюджете города Аксу на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 27 августа 2012 года N 54/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 03 сентября 2012 года N 3217. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11 марта 2014 года N 1-11/43)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11.03.2014 N 1-11/43).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 20 декабря 2011 года N 365/42 "О бюджете города Аксу на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации  нормативных правовых актов за N 12-2-189, опубликованное 11 января 2012 года в газете "Акжол - Новый Путь" N 3) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 2) цифры "6480680" заменить цифрами "6480047";
в подпункте 4):
цифры "125303" заменить цифрами " 125936";
цифры "125303" заменить цифрами " 125936";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.

005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды мектепке дейін және кері тегін тасуды ұйымдастыру
13643
464
Ауданның (облыстық маңыздағы қаланың) білім бөлімі
2076912
003
Жалпы білім беруге оқыту
1959588
006
Балалар үшін қосымша білім беру
78962
064
Республикалық бюджеттен трансферттер есебінен бала-бақша, шағын-орталық, мектеп-интернат: жалпы түрдегі, арнайы (түзетілген), дарынды балалар үшін арнаулы; жетім-балалар және ата-ананың қамқорынсыз қалған балалар үшін білім беру ұйымдары, кәмелетке толмағандарды оңалту орталықтарының тәрбиешілеріне біліктілік санаттары үшін үстемақы мөлшерін мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаттары үшін үстемеақы мөлшерін арттыру
38362
9
Білім беру саласындағы басқа да қызмет көрсетулер
251424
464
Ауданның (облыстық маңыздағы қаланың) білім бөлімі
198184
001
Білім саласын жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20581
005
Ауданның (облыстық маңыздағы қаланың) мемлекеттік білім ұйымдарына оқулықтарды, оқу-әдістемелік кешендерін сатып алу және жеткізу
18913
007
Аудандық (қалалық) көлемде мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
2824
015
Қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) қамтамасыз етуге ай сайын ақшалай қаражат төлеу
22465
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды құрал-жабдықтармен, бағдарламалық жинақпен қамтамасыз ету
8229
067
Ведомстваға қарасты мемлекет мекемелердің және ұйымдарын күрделі шығыстары
125172
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
53240
037
Білім объектілерін салу және қайта құру
53240
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
345062
2
Әлеуметтік көмек
304962
123
Қаладағы аудан, аудандық маңыздағы қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
20710
003
Мұқтаж азаматтарға үйге барып әлеуметтік көмек көрсету
20710
451
Ауданның (облыстық маңыздағы қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
283602
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
97241
005
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек
8720
006
Тұрғын үй көмегі
51000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
58494
010
Үйден оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2470
013
Анықталған тұрғылықты жері жоқ тұлғаларға әлеуметтік бейімделу
12300
014
Мұқтаж азаматтарға үйге барып әлеуметтік көмек көрсету
21003
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7860
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі

005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
13643
464
Отдел образования района (города областного значения)
2076912
003
Общеобразовательное обучение
1959588
006
Дополнительное образование для детей и юношества
78962
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организации для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
38362
9
Прочие услуги в области образования
251424
464
Отдел образования района (города областного значения)
198184
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
20581
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для   государственных организаций образования района (города областного значения)
18913
007
Проведение школьных олимпиад и внешкольных мероприятий районного (городского) масштаба
2824
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
22465
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
8229
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
125172
467
Отдел строительства района (города областного значения)
53240
037
Строительство и реконструкция объектов образования
53240
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
345062
2
Социальная помощь
304962
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
20710
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20710
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
283602
002
Программа занятости
97241
005
Государственная адресная социальная помощь
8720
006
Жилищная помощь
51000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов
58494
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2470
013
Социальная адаптация лиц не имеющих определенного места жительства
12300
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21003
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7860
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида