Екібастұз қаласының мүгедектері үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 06 қаңтардағы N 20/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 31 қаңтарда N 12-3-315 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 8 қаңтардағы № 14/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 08.01.2016 N 14/1 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексі 18-бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңы 7-бабының 5-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңы 31-бабының 1) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 17.01.2014 N 44/1 (жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
1. Меншік нысанына қарамастан, Екібастұз қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыз мөлшерінде мүгедектерді жұмысқа орналастыруға арналған жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесі жұмыс берушілерге тиісті жолдамалар беру жолымен квоталық жұмыс орындарына мұқтаж мүгедектердің жұмысқа орналасуларына ықпал етуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары А.Қ. Мардановаға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Вербняк

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов города Экибастуза
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 06 января 2012 года N 20/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 января 2012 года N 12-3-315. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 8 января 2016 года № 14/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 08.01.2016 № 14/1.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 17.01.2014 N 44/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест на предприятиях и в организациях города Экибастуза, независимо от форм собственности.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" обеспечить содействие в трудоустройстве нуждающимся инвалидам на квотируемые рабочие места путем выдачи соответствующих направлений работодателям.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Марданову А.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 (десяти) календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза А. Вербняк