"Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 27 тамыздағы N 970/8 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 қыркүйекте N 3230 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 19 маусымдағы N 555/6 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 19.06.2013 N 555/6 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік ресімдер туралы" Заңының 9-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" N 745 қаулысына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) "Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және есепке қою" мемлекеттік қызмет регламенті;
2) "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет регламенті;
3) "Қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
4) "Мүгедектерге кресло-арбаларды беру үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
5) "Мүгедектерді санаторлы-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
6) "Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
7) "Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары А.Қ. Мардановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының
әкімі                                      А. Вербняк
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 27 тамыздағы N 970/8
қаулысымен бекітілді
" Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және есепке қою"
мемлекеттік қызмет регламенті 1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Жұмыссыздарды тіркеу және есепке қою" (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).

Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 27 августа 2012 года N 970/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 сентября 2012 года N 3230. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 19 июня 2013 года N 555/6
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 19.06.2013 N 555/6.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан" от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Регистрация и постановка на учет безработных граждан";
2) регламент государственной услуги "Назначение государственной адресной социальной помощи";
3) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху";
4) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им кресла-коляски";
5) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их санаторно-курортным лечением";
6) регламент государственной услуги "Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому";
7) регламент государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Марданову А.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
города Экибастуза А. Вербняк
Утвержден
постановлением акимата
города Экибастуза
от 27 августа 2012 года N 970/8
Регламент государственной услуги
"Регистрация и постановка на учет безработных граждан"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Регистрация и постановка на учет безработных граждан" (далее – государственная услуга).

2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және есепке қою" стандарты негізінде жүзеге асырылады (бұдан әрі – Стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет: "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – бөлім) ұсынылады.
Мемлекеттiк қызмет көрсету орны: 141200, Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 87 "а", телефоны (8(7187)77-01-35), жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 18.30-ге дейiн, 13.00-ден 14.30-ге дейiн түскi үзiлiспен, демалыс күндерi – сенбi, жексенбi; сайты: enbek-ekibastuz.skom.kz.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесi электронды түрде жұмыссыз ретiнде тiркеу және есепке қою не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап (стандарттың 2 косымшасындағы үлгiге сәйкес) болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға: Қазақстан Республикасының азаматтарына, оралмандарға, босқындарға, шетелдіктерге, Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын азаматтығы жоқ адамдарға (бұдан әрі – тұтынушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмi: тұтынушы қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап 10 күнтiзбелiк күнiнен кешiктiрiлмейдi.
Тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң шектi ең көп уақыты бiр өтiнiш берушiге қызмет көрсетуге 15 минуттан есептегенде кезектегi адамдардың санына байланысты болады.
Тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты - 15 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету
үдерісінде iс-әрекет тәртiбiн сипаттау
9. Осы мемлекеттік қызметті алу үшін тізбесін ұсыну тұтынушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсыру қажет.
Уәкілетті органда қажетті құжаттардың барлығы тапсырылғаннан кейін уәкілетті органның жұмыссызды тіркеуді және есепке алуды жүзеге асыратын қызметкері тұтынушының деректерін дербес есепке алу карточкасына (компьютерлік дерекқорға) енгізеді.
Тұтынушыға тіркелген және тұтынушының мемлекеттік қызметті алған күні, құжаттарды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
10. Бөлім мемлекеттік қызметті көрсетуден стандарттың 16 тармағында көрсетілген жағдайда бас тартуы мүмкін.
11. Ақпараттық қауiпсiздiкке қойылатын талаптар: тұтынушы құжаттарының қорғалуы және ақпараттың құпия сақталуы қамтамасыз етiледi.

2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Регистрация и постановка на учет безработных граждан", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется: государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (далее – отдел).
Место оказания государственной услуги: 141200, Павлодарская область, город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, дом 87"а", телефон (8(7187)77-01-35), график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье; сайт: enbek-ekibastuz.skom.kz.
5. Результатом оказания государственной услуги является регистрация и постановка на учет в качестве безработного в электронном виде либо мотивированный ответ (по форме согласно приложению 2 Стандарта).
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, оралманам, иностранцам, лицам без гражданства, постоянно проживающим в Республике Казахстан (далее - потребитель).
7. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, не позднее 10 календарных дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного заявителя.
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 15 минут.
8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
2. Описание порядка действий оказания государственной услуги
9. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
После сдачи всех необходимых документов в уполномоченном органе сотрудником уполномоченного органа, осуществляющим регистрацию и постановку на учет безработного, данные потребителя заносятся в карточку персонального учета (компьютерную базу данных).
Потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
10. Отделом в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае, предусмотренном в пункте 16 Стандарта.
11. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.

12. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiне қатысатын құрылымдық - функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi - ҚФБ) бөлiмге өтiнiш бiлдiрген кезде:
1) жұмыспен қамту секторының бас және жетекші мамандары;
2) жұмыс iздеп жүрген адамды, жұмыссыздар санатына қоятын комиссия.
13. Осы регламенттiң 1-қосымшасында ҚФБ iс-әрекетiнiң ретi көрсетiлген.
14. Осы регламенттiң 2-қосымшасында ҚФБ iс-әрекеттердiң өзара байланысты көрсетiлген сызба келтiрiлген.
Құжаттар салыстырып тексеру үшін көшірмелерде және түпнұсқаларда ұсынылады, кейін құжаттардың түпнұсқасы тұтынушыға қайтарылады.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
15. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң тәртiбiн бұзғаны үшiн лауазымды тұлғаларға Қазақстан Республикасының Заңдарымен белгiленген жауапкершiлiк жүктеледi.
" Жұмыссыз азаматтарды тiркеу
және есепке қою"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
1-қосымша
Кесте. ҚФБ iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы
Негiзгi үдерiстiң (жұмыс барысының, ағынның) iс-әрекетi
1
Iс әрекеттер (жұмыстың барысы, ағыны) N
1
2
3
2
ҚФБ атауы
Жұмыссыз азаматтарды қабылдау және тіркеу маманы
Жұмыс iздеп жүрген адамды, жұмыссыздар санатына қоятын комиссия
Жұмыссыз азаматтарды қабылдау және тіркеу маманы
3
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, тәртiптiң, мәмiленiң) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тiркеу
Ұсынылған құжаттардың толықтығын тексерiп, шешiм қабылдау
тұтынушы жеке өтiнген жағдайда электрондық жүйеде тiркеу немесе мемлекеттiк қызметтен бас тару туралы дәлелдi жауапты беру
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленушi шешiмдер)
Талондарды беру
Комиссияның есепке қою немесе мемлекеттiк қызметтен бас тарту туралы дәлелдi жауапты беру туралы шешiмi
Есепке қою және тiркеу немесе есепке қоюдан бас тарту
5
Орындау уақыттары
15 минут
8 күнтізбелік күн
15 минуттан артық емес
6
Келесi iс-әрекеттiң нөмірi
2-колонка
3-колонка
" Жұмыссыз азаматтарды тiркеу
және есепке қою"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
2-қосымша
Бөлімге өтінген жағдайда мемлекеттік
қызметті көрсету сызбанұсқасы
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 27 тамыздағы N 970/8
қаулысымен бекітілді
" Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
тағайындау" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметтiң атауы: "Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек тағайындау" (бұдан әрi – мемлекеттік қызмет).
2. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 7 сәуiрдегi N 394 қаулысымен бекiтiлген "Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек тағайындау" мемлекеттiк қызмет көрсету стандарты (бұдан әрi - Стандарт) негiзiнде көрсетiледi.

12. Структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел:
1) специалист по приему и регистрации безработных граждан;
2) комиссия по установлению статуса безработного лица, ищущего работу.
13. Последовательность действий СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
Документы предъявляются в копиях и подлинниках для сверки, после чего подлинники документов возвращаются потребителю.
3. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственные услуги
15. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Регистрация и постановка на учет
безработных граждан"
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действие основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование СФЕ
Специалист по приему и регистрации безработных граждан
Комиссия по установлению статуса безработного лица, ищущего работу
Специалист по приему и регистрации безработных граждан
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Проверка полноты представленных документов, принятие решения
Регистрация в электронной базе либо выдача мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги при личном обращении потребителя
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача талона
Решение комиссии о постановке на учет либо выдача мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация и постановка на учет либо отказ в постановке на учет
4
Срок исполнения
15 минут
8 календарных дней
не более 15 минут
5
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Регистрация и постановка на учет
безработных граждан"
Схема предоставления государственной
услуги при обращении в отдел
Утвержден
постановлением акимата
города Экибастуза
от 27 августа 2012 года N 970/8
Регламент государственной услуги
"Назначение государственной адресной социальной помощи"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Назначение государственной адресной социальной помощи".
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Назначение государственной адресной социальной помощи", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - Стандарт).

4. Мемлекеттiк қызмет:
1) "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттiк мекемесiне (бұдан әрi – бөлiм) жүгiнген кезде көрсетiледi.
Мемлекеттiк қызмет көрсетiлетiн орын келесi мекенжайда орналасқан:
141200, Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 87 "а", телефоны (8(7187)77-01-35), жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 18.30-ге дейiн, 13.00-ден 14.30-ге дейiн түскi үзiлiспен, демалыс күндерi – сенбi, жексенбi; сайты: enbek-ekibastuz.skom.kz.
2) осы регламенттiң 3-қосымшасына сәйкес тұрғылықты жері бойынша кенті, ауыл және ауылдық округ әкiміне жүгiнген кезде көрсетiледi.
5. Мемлекеттiк қызметтi көрсету нәтижесі тұтынушыға мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмектi тағайындау туралы хабарлама, не мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы қағаз тасымалдағыштан жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға: жан басына шаққандағы орташа табысы кедейлік шегінен аспайтын Қазақстан Республикасының азаматтарына, оралмандарға, босқындарға, Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын шетелдіктерге және азаматтығы жоқ адамдарға (бұдан әрі – тұтынушыларға) көрсетіледі.
7. Тұтынушы қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi:
бөлiмге жүгiнген кезде – жеті күнтiзбелiк күн iшiнде;
тұрғылықты орны бойынша кенті, ауыл және ауылдық округ әкiмiне – жиырма екі күнтiзбелiк күннен кешіктірмей.
Тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң шекті ең көп уақыты бір өтініш берушіге қызмет көрсетуге 15 минуттан есептегенде кезекті адамдар санына байланысты болады.
Тұтынушы көрсетуге өтiнiш берген күнi сол көрсетілетін мемлекеттiк қызметті көрсету уақыты - 15 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету
үдерісінде iс-әрекет тәртiбiн сипаттау
9. Осы мемлекеттiк қызметтi алу үшін тұтынушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін тапсыру қажет.
Атаулы әлеуметтік көмек алу құқығы тоқсан сайын табыс туралы құжаттарды берумен расталып отырады.
Мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбi: барлық қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн тұтынушыға тiркелеген және мемлекеттiк қызметтi алу уақыты, және құжаттарды қабылдаған жауапты тұлғанының тегi, аты-жөнi көрсетiлген талон берiледi.
10. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуден стандарттың 16-тармағында көрсетiлген жағдайда бас тартады.
11. Бөлімімен мемлекеттiк қызметтi көрсету барысына қатысатын құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (одан әрi - ҚФБ):

4. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (далее - отдел).
Место оказания государственной услуги располагается по адресу: 141200, Павлодарская область, город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, дом 87"а", телефон (8(7187) 77-01-35), график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота и воскресенье, сайт: enbek-ekibastuz.skom.kz.;
2) при обращении к акиму поселка, села и сельского округа по месту жительства, согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление о назначении государственной адресной социальной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, оралманам, беженцам, иностранцам и лицам без гражданства, постоянно проживающим в Республике Казахстан, со среднедушевым доходом, не превышающим черты бедности (далее - потребители).
7. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов:
при обращении в отдел – в течение семи календарных дней;
при обращении к акиму поселка, села и сельского округа по месту жительства – не позднее двадцати двух дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного заявителя.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 15 минут.
8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
9. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
Право на получение адресной социальной помощи ежеквартально подтверждается представлением документов о доходах.
Порядок оказания государственной услуги: после сдачи всех необходимых документов потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалы лица, и принявшего документы.
10. В предоставлении государственной услуги отказывается в случаях, предусмотренным в пункте 16 Стандарта.
11. Структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги Отделом:

1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу бойынша бас маман;
2) бөлiм бастығы.
12. Кенті, ауыл және ауылдық округ әкiмiне өтiнген кезде мемлекеттiк қызметтi көрсету барысына қатысатын құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (одан әрi - ҚФБ):
1) кенті, ауыл және ауылдық округ әкiмi аппаратының маманы (бұдан әрі - ауылдық округ әкiмi аппаратының маманы);
2) кенті, ауыл және ауылдық округ әкiмi (бұдан әрі - ауыл әкiмi);
3) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу бойынша бас маман;
4) бөлiм бастығы.
13. Әр іс-әрекетті орындау мерзімін көрсете отырып, әр ҚФБ-ның қарапайым iс-әрекетi бірізділігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы (тәртiбiнiң, мiндетiнiң, мәмiлелерiнiң) осы регламенттiң 1 қосымшасында көрсетiлген.
14. ҚФБ-ның және iс-әрекеттердiң тiзбектiлiгiнiң өзара әрекеттерiнiң сызба нұсқасы осы регламенттiң 2 қосымшасында көрсетiлген.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
15. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң тәртiбiн бұзғаны үшiн лауазымды тұлғаларға Қазақстан Республикасының Заңдарымен белгiленген жауапкершiлiк жүктеледi.
" Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк
көмек тағайындау" мемлекеттiк
қызмет регламентiне
1-қосымша
1. Кесте. Құрылымдық-функционалдық бiрлiктерi
(ҚФБ) iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы
1. Бөлімге өтiнген кезде
1
Iс әрекеттер (жұмыс барысының, ағымның) N
1
2
3
4
5
2
ҚФБ атауы
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу бойынша бас маман (бұдан әрі – МАӘК тағайындау бойынша бас маман)
Бөлім бастығы
МАӘК тағайындау
бойынша бас маман
Бөлім бастығы
МАӘК тағайындау бойынша бас маман
3
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, тәртiптiң, мәмiленiң) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тiркеу
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Хабарлама жобасын немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты дайындау
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауаптың жобасын қарастыру
Кiрiсхат-хабар журналына тiркеу
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленушi шешiмдер)
Құжаттарды  қабылдағандығы туралы талон
Резолюцияға қол қою
Хабарлама немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауап жобасы
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапқа қол қою
МАӘК тағайындағандығы туралы хабарлама немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жазбаша жауап беру
5
Орындау уақыттары
15 минуттан аспайды
1 жұмыс күн
3 күн
1 жұмыс күн
15 минуттан аспайды
6
Келесi iс-әрекеттiң нөмірi
2-колонка
3-колонка
4-колонка
5-колонка
2 Кесте. Құрылымдық-функционалдық бiрлiктерi
(ҚФБ) iс-әркеттерiнiң сипаттамасы

1) главный специалист по назначению и выплате государственной адресной социальной помощи;
2) начальник отдела.
12. Структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении к акиму поселка, села и сельского округа по месту жительства:
1) специалист аппарата акима поселка, села и сельского округа (далее - специалист аппарата акима сельского округа);
2) аким поселка, села и сельского округа (далее - аким села);
3) главный специалист по назначению и выплате государственной адресной социальной помощи;
4) начальник отдела.
13. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 1 к настоящему Регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
15. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Назначение государственной
адресной социальной помощи"
Таблица 1. Описание действий
структурно-функциональных единиц (СФЕ)
1) При обращении в отдел
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование СФЕ
Главный специалист по назначению и выплате государственной адресной социальной помощи (далее – главный специалист по назначению ГАСП)
Начальник отдела
Главный специалист по назначению ГАСП
Начальник отдела
Главный специалист по назначению ГАСП
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале входящей корреспонденции
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Подписание решения или уведомления мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
не более 15 минут
1 рабочий день
3 дня
1 рабочий день
не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Таблица 2. Описание действий
структурно-функциональных единиц (СФЕ)

2) Кенті, ауыл және ауылдық округ әкiмiне өтiнген кезде мемлекеттiк қызметтi көрсету
Iс әрекеттер (жұмыс барысының, ағымның) N
1
2
3
4
5
6
7
1
ҚФБ атауы
Ауылдық округ әкiмi аппаратының маманы
Ауыл әкiмi
МАӘК тағайындау бойынша бас маман
Бөлім бастығы
МАӘК тағайындау бойынша бас маман
Ауыл әкiмi
Ауылдық округ әкiмi аппаратының маманы
2
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, тәртiптiң, мәмiленiң) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тiркеу
Тапсырылған құжаттардың толықтығын тексеру және оларды бөлiмге тапсыру
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тiркеу, хабарлама жобасын немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты дайындау
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты қарастыру
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты ауыл әкiмiне беру
Мемлекеттiк
жәрдем ақыларды тағайындау
туралы
хабарламаны немесе бас тарту
себептерi көрсетiлген жауапты беру
Мемлекеттiк жәрдем ақыны тағайындау туралы хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты тұтынушыға беру
3
Аяқталу нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленушi шешiмдер)
Құжаттарды қабылдағаны туралы талон
Құжаттарды бөлiмге тапсыру
Құжаттарды тiркеу
Резолюцияға қол қою
Хабарлама немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауап
Хабарлама немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауап
Хабарлама немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауап
4
Орындау уақыттары
15 минуттан аспайды
1 күн
12 күн
3 күн
1 күн
3 күн
15 минуттан аспайды
5
Келесi iс-әрекеттiң нөмірi
2 колонка
3 колонка
4 колонки
5 колонка
6 колонка
7 колонка
" Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк
көмек тағайындау" мемлекеттiк
қызмет регламентiне
2-қосымша
а) Бөлімге өтiнген кезде мемлекеттiк қызметтi көрсету сызбанұсқасы
б) Селолық округ әкіміне жүгінгенде мемлекеттік қызметті ұсыну үдерісінің сызбанұсқасы
" Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк
көмек тағайындау" мемлекеттiк
қызмет регламентiне
3-қосымша
Екібастұз қаласының кентi, ауыл және ауылдық
округ әкiмiнiң аппараттардың атауы
N
Мемлекеттiк мекеменiң атауы
Орналасқан мекенжайы
телефон N
1
"Екібастұз қаласы Шідерті кентi әкiмiнiң аппараты" ММ
Шідерті кентi, Ленин көшесі, 20
(87187) 398552
(87187) 398298
2
"Екібастұз қаласы Солнечный кентi әкiмiнiң аппараты" ММ
Солнечный кентi,
Конституция даңғылы, 1
(87187)279447
3
"Екібастұз қаласы Төрт-Құдық ауылы әкiмiнiң аппараты" ММ
Төрт-Құдық ауылы, Ленин көшесі, 20
(87184) 291510
4
"Екібастұз қаласы Әлкей Марғұлан атындағы ауылы әкiмiнiң аппараты" ММ
Әлкей Марғұлан атындағы ауыл,
Ә. Марғұлан көшесі, 1
(87187)395373
5
"Екібастұз қаласы Ақкөл селолық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Ақкөл ауылы, Строительная көшесі, 18

2) при обращении к акиму поселка, села и сельского округа
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
2
Наименование СФЕ
Специалист аппарата акима сельского округа
Аким села
Главный специалист по назначению ГАСП
Начальник отдела
Главный специалист по назначению ГАСП
Аким села
Специалист аппарата акима сельского округа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных  потребителем документов
Проверка полноты представленных документов и представление их в отдел
Прием и регистрация представленных потребителем документов, подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Передача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги акиму села
Рассмотрение и передача уведомления специалисту о назначении ГАСП либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления о назначении ГАСП либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги потребителю
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Представление документов в отдел
Регистрация документов
Подписание резолюции
Уведомление либо мотивированный ответ об отказе
Уведомление либо мотивированный ответ об отказе
Уведомление либо мотивированный ответ об отказе
5
Сроки исполнения
Не более15 минут
1 рабочий день
12 дней
3 дня
1 день
3 дня
Не более15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
6 колонка
7 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Назначение государственной
адресной социальной помощи"
а) Схема предоставления государственной услуги при обращении в отдел
б) Схема предоставления государственной услуги при
обращении к акиму поселка, села и сельского округа
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Назначение государственной
адресной социальной помощи"
Перечень аппаратов акимов поселков,
сел и сельских округов города Экибастуза
N п\п
Наименование уполномоченного органа
Юридический адрес
Контактный телефон
1.
ГУ "Аппарат акима поселка Шидерты города Экибастуза"
поселок Шидерты, улица Ленина, 20
(87187) 398552 (87187) 398298
2.
ГУ "Аппарат акима поселка Солнечный города Экибастуза"
поселок Солнечный пр. Конституции, 1
(87187) 279447
3.
ГУ "Аппарат акима села Торт-Кудук города Экибастуза"
село Торт-Кудук, ул. Ленина, 10
(87184) 291510
4.
ГУ "Аппарат акима села имени Алькея Маргулана города Экибастуза"
село Имени Алькея Маргулана ул. А. Маргулана, 1
(87187) 395373
5.
ГУ "Аппарат акима Аккольского
сельского округа города Экибастуза"
село Акколь, ул. Строительная, 18

(87187) 742083
6
"Екібастұз қаласы Сарықамыс селолық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Сарықамыс ауылы
(87187) 742769
7
"Екібастұз қаласы Өлеңті селолық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Тай ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 33
(87187) 743306
8
"Екібастұз қаласы Екібастұз селолық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Төртүй ауылы, Школьная көшесі, 12
(87187) 743513, 743511
9
"Екібастұз қаласы Бәйет селолық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Бәйет ауылы, Ғ. Тоқтар көшесі, 1а
(87187)397118
10
"Екібастұз қаласы Комсомол селолық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Шиқылдақ ауылы Школьная көшесі
(87187)745075
11
"Екібастұз қаласы Қоянды селолық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Қоянды ауылы Ленин көшесі, 56
(87187)741237
12
"Екібастұз қаласы Теміржол селолық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Құлакөл ауылы, Орталық көшесі, 116
(87187)744765
13
"Екібастұз қаласы Қарасу селолық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Қарасу ауылы
(871842)96735
14
"Екібастұз қаласы Құдайкөл селолық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Құдайкөл ауылы
(87187)744350
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 27 тамыздағы N 970/8
қаулысымен бекітілді
" Қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке
көмекші беруге және есту бойынша мүгедектерге қолмен
көрсететін тіл маманын беруге құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметтiң атауы: "Қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекші беруге және есту бойынша мүгедекетерге қолмен көрсететін тіл маманын беруге құжаттарды ресімдеу".
2. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 7 сәуiрдегi N 394 қаулысымен бекiтiлген "Қозғалуға қиындығы бар бiрiншi топтағы мүгедектерге жеке көмекшiнiң және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тiл маманының қызметтерiн ұсыну үшiн мүгедектерге құжаттарды ресiмдеу" мемлекеттiк қызмет көрсету стандарты (бұдан әрi - Стандарт) негiзiнде көрсетiледi.
4. Мемлекеттiк қызмет "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттiк мекемесiне (бұдан әрi –бөлiм) жүгiнген кезде көрсетiледi.
Мемлекеттiк қызмет көрсетiлетiн орын келесi мекенжайда орналасқан:
141200, Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 87 "а", телефоны (8(7187)77-01-35), жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 18.30-ге дейiн, 13.00-ден 14.30-ге дейiн түскi үзiлiспен, демалыс күндерi – сенбi, жексенбi; сайты: enbek-ekibastuz.skom.kz.
5. Мемлекеттiк қызметтi көрсету нәтіжесі жүрiп-тұруы қиын бiрiншi топтағы мүгедектерге жеке көмекшiнiң қызметiн және естiмейтiндiгi бойынша мүгедектерге ымдау тiлi маманының қызметiн беру үшiн мүгедектердiң құжаттарын ресiмдеу туралы хабарлама не қағаз тасымалдағыштағы қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.

(87187) 742083
6.
ГУ "Аппарат акима Сарыкамысского сельского округа города Экибастуза"
село Сарыкамыс
(87187) 742769
7.
ГУ "Аппарат акима Олентинского сельского округа города Экибастуза"
село Тай, ул. Тауелсиздик, 33
(87187) 743306
8.
ГУ "Аппарат акима Экибастузского сельского округа города Экибастуза"
село Тортуй, ул. Школьная, 12
(87187) 743513, 743511
9.
ГУ "Аппарат акима Байетского сельского округа города Экибастуза"
село Байет ул. Ғ. Токтара, 1а
(87187) 397118
10.
ГУ "Аппарат акима Комсомольского сельского округа города Экибастуза"
село Шикылдак ул. Школьная
(87187) 745075
11.
ГУ "Аппарат акима Кояндинского сельского округа города Экибастуза"
село Коянды ул. Ленина, 56
(87187) 741237
12.
ГУ "Аппарат акима Железнодорожного сельского округа города Экибастуза"
село Кулаколь ул. Орталық, 116
(87187) 744765
13.
ГУ "Аппарат акима Карасуского
сельского округа города Экибастуза"
село Карасу
(871842) 96735
14.
ГУ "Аппарат акима Кудайкольского сельского округа города Экибастуза"
село Кудайколь
(87187) 744350
Утвержден
постановлением акимата
города Экибастуза
от 27 августа 2012 года N 970/8
Регламент государственной услуги "Оформление
документов на инвалидов для предоставления им услуги индивидуального помощника для инвалидов первой группы,
имеющих затруднение в передвижении, и специалиста
жестового языка для инвалидов по слуху"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Оформление документов на инвалидов для предоставления им услуги индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху".
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Оформление документов на инвалидов для предоставления им услуги индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется при обращении в "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (далее – отдел).
Место оказания государственной услуги: 141200, Павлодарская область, город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, дом 87"а", телефон (8(7187)77-01-35), график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота и воскресенье, сайт: enbek-ekibastuz.skom.kz.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление об оформлении документов на инвалидов для предоставления им услуги индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.

6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға: Қазақстан Республикасының азаматтарына, Қазақстан Республикасының аумағында тұрақты тұратын шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарға (бұдан әрі – тұтынушылар):
1) жүрiп-тұруы қиын бiрiншi топтағы мүгедектерге жеке көмекшiнiң әлеуметтік қызметін ұсынуға медициналық көрсетілімдердің негізінде;
2) естімейтіндігі бойынша мүгедектерге ымдау тiлi маманының әлеуметтік қызметін ұсынуға медициналық көрсетілімдердің негізінде көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері тұтынушы стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап – он жұмыс күні ішінде;
2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты бір тұтынушыға қызмет көрсетуге 15 минуттан есептегенде кезектегі адамдардың санына байланысты болады;
3) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты 15 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерісінде
iс-әрекет тәртібінің сипаттамасы
9. Осы мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы стандарттың 11-тармағында көрсетiлген қажеттi құжаттардың тiзiмiн ұсыну керек.
Құжаттардың көшірмелері мен салыстырып тексеру үшін түпнұсқалары беріледі, кейін құжаттардың түпнұсқалары тұтынушыға қайтарылады.
Өзінің келуге мүмкіндігі болмаған жағдайда мүгедек жеке көмекшiнiң қызметін, ымдау тiлi маманының әлеуметтік қызметін беру туралы өтінішпен баруға нотариалдық куәландыруды талап етпейтін сенімхат негізінде басқа адамдарға уәкілеттік бере алады.
Тұтынушы қажетті құжаттардың барлығын уәкілетті органға тапсырғаннан кейін тіркелген және тұтынушының мемлекеттік қызметті алатын күні, құжаттарды қабылдап алған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
10. Жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi мемлекеттiк қызмет көрсетуден стандарттың 16 тармағында көрсетiлген жағдайда бас тартуы мүмкiн.
11. Ақпараттық қауiпсiздiк талаптары: тұтынушының құжаттарында көрсетiлген ақпараттың сақталуы, қорғалуы және құпиялығын қамтамасыз ету.
12. Жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмiне жүгiнген кезде мемлекеттiк қызметтi көрсету барысына қатысатын құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (одан әрi - ҚФБ):
1) мүгедектер және ардагерлерiмен жұмыс iстеу секторының бас маманы;
2) мүгедектер және ардагерлерiмен жұмыс iстеу секторының меңгерушісі;
3) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмiнiң бастығы.

6. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, иностранцам и лицам без гражданства, постоянно проживающих на территории Республики Казахстан (далее - потребители):
1) инвалидам первой группы, имеющим затруднения в передвижении, на основании медицинских показаний к предоставлению социальных услуг индивидуального помощника;
2) инвалидам по слуху, владеющим навыками жестового языка, на основании медицинских показаний к предоставлению социальных услуг специалиста жестового языка.
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 Стандарта, - в течение десяти рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного потребителя;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услугой, оказываемой на месте в день обращения, - не более 15 минут.
8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
2. Описание порядка действий в процессе оказания
государственной услуги
9. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
Документы предоставляются в копиях и подлинниках для сверки, после чего подлинники документов возвращаются потребителю.
В случае невозможности личного обращения инвалид может уполномочить других лиц на обращение с заявлением о предоставлении социальных услуг индивидуального помощника, специалиста жестового языка на основании доверенности, не требующей нотариального удостоверения.
После сдачи всех необходимых документов в уполномоченном органе потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
10. Отделом в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае предусмотренным в пункте 16 Стандарта.
11. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
12. Структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел:
1) главный специалист сектора по работе с инвалидами и ветеранами;
2) заведующая сектором по работе с инвалидами и ветеранами;
3) начальник отдела.

13. Әр іс-әрекетті орындау мерзімін көрсете отырып, әр ҚФБ-ның қарапайым iс-әрекетi бірізділігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы (тәртiбiнiң, мiндетiнiң, мәмiлелерiнiң) осы регламенттiң 1 қосымшасында көрсетiлген.
14. ҚФБ-ның және iс-әрекеттердiң тiзбектiлiгiнiң өзара әрекеттерiнiң сызба нұсқасы осы регламенттiң 2 қосымшасында көрсетiлген.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
15. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң тәртiбiн бұзғаны үшiн лауазымды тұлғаларға Қазақстан Республикасының Заңдарымен белгiленген жауапкершiлiк жүктеледi.
" Қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы
мүгедектерге жеке көмекші беруге және
есту бойынша мүгедектерге қолмен
көрсететін тіл маманын беруге құжаттарды
ресімдеу" мемлекеттiк қызмет регламентiне
1-қосымша
1 Кесте. ҚФБ iс-әркеттерiнiң сипаттамасы
р/с N
Iс әрекеттер N
1
2
3
4
1
ҚФБ атауы
Мүгедектер және ардагерлермен жұмыс iстеу секторының бас маманы
Мүгедектер және ардагерлермен жұмыс iстеу секторының меңгерушісі
Бөлім бастығы
Мүгедектер және ардагерлермен жұмыс iстеу бойынша бас маманы
2
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, тәртiптiң, мәмiленiң) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тiркеу
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Ұсынған құжаттарды қарастыру
Журналға тiркеу
3
Аяқталу нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленушi шешiмдер)
Құжаттар қабылдағандығы туралы талон
Қызмет алу тұтынушылардың тізімін дайындау
Құжаттарға қол қою
Хабарлама немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты беру
4
Орындау уақыттары
15 минуттан аспайды
2 жұмыс күн
6 жұмыс күн
15 минуттан аспайды
5
Келесi iс-әрекеттiң нөмірi
2 колонка
3 колонка
4 колонка
" Қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы
мүгедектерге жеке көмекші беруге және
есту бойынша мүгедектерге қолмен
көрсететін тіл маманын беруге құжаттарды
ресімдеу" мемлекеттiк қызмет регламентiне
2-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету сызбанұсқасы
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 27 тамыздағы N 970/8
қаулысымен бекітілді
" Мүгедектерге кресло-арбаларды беру үшiн
құжаттарды ресiмдеу" мемлекеттiк қызмет регламенті 1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметтiң атауы: "Мүгедектерге кресло-арбаларды беру үшiн оларға құжаттарды ресiмдеу".
2. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 7 сәуiрдегi N 394 қаулысымен бекiтiлген "Мүгедектерге кресло - арбаларды беру үшiн оларға құжаттарды ресiмдеу туралы" (бұдан әрi - Стандарт) мемлекеттiк қызмет көрсету стандарты негiзiнде көрсетiледi.
4. Мемлекеттiк қызмет "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттiк мекемесiне (бұдан әрi – бөлiм) жүгiнген кезде көрсетiледi.
Мемлекеттiк қызмет көрсетiлетiн орын келесi мекенжайда орналасқан:

13. Последовательность действий СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
15. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на инвалидов
для представления им услуг
индивидуального помощника для
инвалидов первой группы, имеющих
затруднение в передвижении, и специалиста
жестового языка для инвалидов по слуху"
Таблица 1. Описание действий СФЕ
N п/п
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
1
Наименование СФЕ
Главный специалист сектора по работе с инвалидами и ветеранами
Заведующая сектором по работе с инвалидами и ветеранами
Начальник отдела
Главный специалист сектора по работе с инвалидами и ветеранами
2
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных документов
Регистрация в журнале
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Составление списков потребителей услуг
Подписание документов
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуг
4
Сроки исполнения
не более 15 минут
2 рабочих дня
6 рабочих дней
не более 15 минут
5
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на инвалидов
для представления им услуг
индивидуального помощника для
инвалидов первой группы, имеющих
затруднение в передвижении, и специалиста
жестового языка для инвалидов по слуху"
Схема предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
города Экибастуза
от 27 августа 2012 года N 970/8
Регламент государственной услуги "Оформление документов на
инвалидов для предоставления им кресла-коляски"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Оформление документов на инвалидов для предоставления им кресла-коляски".
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Оформление документов на инвалидов для предоставления им кресла-коляски", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется при обращении в государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (далее - отдел).

141200, Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 87 "а", телефоны (8(7187)77-01-35), жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 18.30-ге дейiн, 13.00-ден 14.30-ге дейiн түскi үзiлiспен, демалыс күндерi – сенбi, жексенбi; сайты: enbek-ekibastuz.skom.kz.
5. Мемлекеттiк қызметтi аяқтау нысаны кресло – арба беру үшiн құжаттарды ресiмдеу туралы хабарлама, не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткiзгiштегi дәлелдi жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері тұтынушы стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған кезден бастап он жұмыс күні ішінде;
2) тұтынушы өтініш білдірген күнгі көрсетілетін орында мемлекеттік қызметті алғанға дейінгі күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты бір тұтынушыға қызмет көрсетуге 15 минуттан есептегенде кезектегі адамдардың санына байланысты болады;
3) тұтынушы өтініш білдірген күнгі орнында мемлекеттік қызмет көрсетудің ең ұзақ рұқсат етілген уақыты – 15 минуттан аспайды.
7. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттiк қызметтi көрсету
барысында iс-қимылдардың сипаттамасы
8. Бұл мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы Стандарттың 11-тармағында көрсетiлген қажеттi құжаттарды ұсыну керек.
Тұтынушы уәкілетті органда барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін мемлекеттік қызметке тұтынушының тіркелген және алатын күні, құжаттарды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
Мүгедектің өзінің баруға мүмкіндігі болмаған жағдайда, нотариалды куәландыруды талап етпейтін сенімхат негізінде кресло-арба беруге өтініш жасауға басқа адамдарға уәкілеттік бере алады.
9. Жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi Стандарттың 16-тармағында көрсетiлген жағдайда мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тартуы мүмкiн.
10. Ақпараттық қауiпсiздiк талаптары: тұтынушының құжаттарында көрсетiлген ақпараттың сақталуы, қорғалуы және құпиялығын қамтамасыз ету.
11. Бөлiмге жүгiнген кезде мемлекеттiк қызметтi көрсету барысына қатысатын құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (одан әрi - ҚФБ):
1) мүгедектер және ҰОС-ның ардагерлерiмен жұмыс iстеу секторының бас маманы;
2) мүгедектер және ҰОС-ның ардагерлерiмен жұмыс iстеу секторының меңгерушісі;
3) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы.
12. ҚФБ-ның iс-әрекеттерiнiң тiзбектiлiгi осы регламенттiң 1 қосымшасында көрсетiлген.
13. ҚФБ-ның және iс-әрекеттердiң тiзбектiлiгiнiң өзара байланысының сызбанұсқасы осы регламенттiң 2 қосымшасында көрсетiлген.

Место оказания государственной услуги: 141200, Павлодарская область, город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, дом 87"а", телефон (8(7187)77-01-35), график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота и воскресенье, сайт: enbek-ekibastuz.skom.kz.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление об оформлении документов на инвалидов для предоставления им кресла-коляски, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 Стандарта, - в течение десяти рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного потребителя;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услугой, оказываемой на месте в день обращения, - не более 15 минут.
7. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
8. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
После сдачи всех необходимых документов в уполномоченном органе потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
В случае невозможности личного обращения инвалид может уполномочить других лиц на обращение с заявлением для предоставления кресло-коляски на основании доверенности, не требующей нотариального удостоверения.
9. Отделом в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае предусмотренным в пункте 16 Стандарта.
10. Требования к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
11. Структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел:
1) главный специалист сектора по работе с инвалидами и ветеранами ВОВ;
2) заведующая сектором по работе с инвалидами и ветеранами ВОВ;
3) начальник.
12. Последовательность действий СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
13. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.

3. Мемлекеттiк қызметтi көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
14. Мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбiн бұзған лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасы заңдарымен белгiленген жауапқа тартылады.
" Мүгедектерге кресло-арбаларды беру
үшiн құжаттарды ресiмдеу"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
1-қосымша
1 Кесте. ҚФБ iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы
1
Iс - әрекеттер N
1
2
3
4
5
2
ҚФБ атауы
Мүгедектер және ардагерлермен жұмыс iстеу секторының бас маманы
Мүгедектер және ардагерлермен жұмыс iстеу секторының меңгерушісі
Мүгедектер және ардагерлермен жұмыс iстеу секторының бас маманы
Бөлім бастығы
Мүгедектер және ардагерлермен жұмыс iстеу секторының бас маманы
3
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, тәртiптiң, мәмiленiң) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тiркеу
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Хабарлама немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты дайындау
Хабарлама жобасын немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты қарастыру
Кiрiс хат-хабар журналына тiркеу
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленушi шешiмдер)
Құжаттар қабылдағандығы туралы талон
Резолюцияға қол қою
Хабарлама немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауап жобасы
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапқа қол қою
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты беру
5
Орындау уақыттары
15 минуттан аспайды
2 жұмыс күні
4 жұмыс күні
2 жұмыс күні
15 минуттан аспайды
6
Келесi iс-әрекеттiң нөмірi
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
" Мүгедектерге кресло-арбаларды беру
үшiн құжаттарды ресiмдеу"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
2-қосымша
Бөлімге өтінген жағдайда мемлекеттік
қызметті көрсету сызбанұсқасы
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 27 тамыздағы N 970/8
қаулысымен бекітілді
" Мүгедектерге санаторлы-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшін
құжаттарды ресімдеу" мемлекеттiк қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметтiң атауы: "Мүгедектерге санаторлы-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшін құжаттарды ресімдеу".
2. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 7 сәуiрдегi N 394 қаулысымен бекiтiлген "Мүгедектердi санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшiн оларға құжаттарды ресiмдеу туралы" мемлекеттiк қызмет көрсету стандарты (бұдан әрi - стандарт) негiзiнде көрсетiледi.
4. Мемлекеттiк қызмет "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттiк мекемесiне (бұдан әрi – бөлiм) жүгiнген кезде көрсетiледi.
Мемлекеттiк қызмет көрсетiлетiн орын келесi мекенжайда орналасқан:
141200, Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 87 "а", телефоны (8(7187)77-01-35), жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 18.30-ге дейiн, 13.00-ден 14.30-ге дейiн түскi үзiлiспен, демалыс күндерi – сенбi, жексенбi; сайты: enbek-ekibastuz.skom.kz.

3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
14. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на
инвалидов для предоставления
им кресла-коляски"
Таблица 1. Описание действий СФЕ
N п/п
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
1
Наименование СФЕ
Главный специалист сектора по работе с инвалидами и ветеранами
Заведующая сектора по работе с инвалидами и ветеранами
Главный специалист сектора по работе с инвалидами и ветеранами
Начальник отдела
Главный специалист сектора по работе с инвалидами и ветеранами
2
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале входящей корреспонденции
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
4
Сроки исполнения
не более 15 минут
2 рабочих дня
4 рабочих дня
2 рабочих дня
не более 15 минут
5
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на
инвалидов для предоставления
им кресла-коляски"
Схема, предоставления государственной
услуги при обращении в отдел
Утвержден
постановлением акимата
города Экибастуза
от 27 августа 2012 года N 970/8
Регламент государственной услуги "Оформление документов на
инвалидов для обеспечения их санаторно-курортным лечением"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их санаторно-курортным лечением".
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их санаторно-курортным лечением", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется при обращении в государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (далее – отдел).
Место оказания государственной услуги: 141200, Павлодарская область, город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, дом 87"а", телефон (8(7187)77-01-35), график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота и воскресенье; сайт: enbek-ekibastuz.skom.kz.

5. Мемлекеттiк қызметтi аяқтау нысаны болып өтiнiш берушiге санаторлы-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшін құжаттарын ресiмдеу туралы хабарлама не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткiзгiштегi дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға: мүгедек және мүгедек бала болып табылатын Қазақстан Республикасының азаматтарына, Қазақстан Республикасының аумағында тұрақты тұратын шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарға (бұдан әрі – тұтынушылар) көрсетіледі.
7. Тұтынушы қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн мемлекеттiк қызмет көрсету мерзімі он жұмыс күн ішінде.
Тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiнгi күтудiң жол берiлетiн ең көп уақыты бiр тұтынушыға қызмет көрсетуге 15 минут аспайды.
Тұтынушының мемлекеттiк қызмет көрсетуге өтiнiш берген күнi қызмет көрсету ең көп уақыты - 15 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiндегi
iс-әрекет тәртiбiн сипаттау
9. Бұл мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы cтандарттың 11-тармағында көрсетiлген қажеттi құжаттардың тiзiмiн ұсыну керек.
Құжаттардың көшірмелері мен салыстырып тексеру үшін түпнұсқалары беріледі, кейін құжаттардың түпнұсқалары тұтынушыға қайтарылады.
Тұтынушы қажетті құжаттардың барлығын уәкілетті органға тапсырғаннан кейін тіркелген және тұтынушының мемлекеттік қызметті алатын күні, құжаттарды қабылдап алған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
10. Стандарттың 16 тармағында көрсетiлген жағдайда бөлім мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тартуы мүмкін.
11. Ақпараттық қауiпсiздiк талаптары: тұтынушының құжаттарында көрсетiлген ақпараттың сақталуы, қорғалуы және құпиялығын қамтамасыз ету.
12. Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне жүгiнген кезде мемлекеттiк қызметтi көрсету барысына қатысатын құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi - ҚФБ):
1) мүгедектер және ардагерлермен жұмыс iстеу секторының бас маманы;
2) мүгедектер және ардагерлермен жұмыс iстеу секторының меңгерушісі;
3) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы.
13. ҚФБ-ның iс-әрекеттерiнiң тiзбектiлiгi осы регламенттiң 1 қосымшасында көрсетілген.
14. ҚФБ-ның және iс-әрекеттердiң тiзбектiлiгiнiң өзара байланысының сызбанұсқасы осы регламенттiң 2 қосымшасында көрсетiлген.

5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление об оформлении документов на инвалидов для обеспечения их санаторно-курортным лечением, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, иностранцам и лицам без гражданства, постоянно проживающим на территории Республики Казахстан, являющимися инвалидами и детьми-инвалидами (далее - потребители).
7. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, в течение десяти рабочих дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного потребителя. Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услугой, оказываемой на месте в день обращения, - не более 15 минут.
8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
9. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
Документы предоставляются в копиях и подлинниках для сверки, после чего подлинники документов возвращаются потребителю.
После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается талон, с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
10. Отделом в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае, предусмотренном в пункте 16 Стандарта.
11. Требования к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
12. Структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел занятости и социальных программ:
1) главный специалист сектора по работе с инвалидами и ветеранами;
2) заведующий сектором по работе с инвалидами и ветеранами;
3) начальник.
13. Последовательность действий СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.

3. Мемлекеттiк қызметтi көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
15. Мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбiн бұзған лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарымен белгiленген жауапқа тартылады.
" Мүгедектерге санаторлы-курорттық
емдеумен қамтамасыз ету үшін құжаттарды
ресімдеу" мемлекеттiк қызмет регламентiне
1-қосымша
1 Кесте. ҚФБ iс-әркеттерiнiң сипаттамасы
1
Iс- әрекеттер (жұмыстың барысы, ағыны) N
1
2
3
4
5
2
ҚФБ атауы
Мүгедектер және ардагерлермен жұмыс iстеу бойынша бас маман
Мүгедектер және ардагерлермен жұмыс iстеу секторының меңгерушісі
Мүгедектер және ардагерлермен жұмыс iстеу бойынша бас маман
Бөлім бастығы
Мүгедектер және ардагерлермен жұмыс iстеу бойынша бас маман
3
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, тәртiптiң, мәмiленiң) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тiркеу
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Хабарлама жобасын немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты дайындау
Хабарлама жобасын немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты қарастыру
Кiрiс хат-хабар журналына тiркеу
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленушi шешiмдер)
Құжаттарды қабылдағандығы туралы қолхат
Резолюцияға қол қою
Хабарлама немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауап жобасы
Хабарламаға немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапқа қол қою
Хабарлама немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты тұтыну-шыға беру
5
Орындау уақыттары
15 минуттан аспайды
2 жұмыс күні
4 жұмыс күні
2 жұмыс күні
15 минуттан аспайды
6
Келесi iс-әрекеттiң нөмірi
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
" Мүгедектерге санаторлы-курорттық
емдеумен қамтамасыз ету үшін құжаттарды
ресімдеу" мемлекеттiк қызмет регламентiне
2-қосымша
Бөлімге өтінген жағдайда мемлекеттік
қызметті көрсету сызбанұсқасы
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 27 тамыздағы N 970/8
қаулысымен бекітілді
" Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды
материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттар ресімдеу"
мемлекеттiк қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметтiң атауы: "Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттар ресімдеу".
2. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нысаны: iшiнара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 7 сәуiрдегi N 394 қаулысымен бекiтiлген "Үйде оқитын және тәрбиеленетiн мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшiн құжаттарды ресiмдеу туралы" мемлекеттiк қызмет көрсету стандарты (бұдан әрi - Стандарт) негiзiнде көрсетiледi.

3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
15. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов
на инвалидов для обеспечения их
санаторно-курортным лечением"
Таблица 1. Описание действий СФЕ
N п/п
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
1
Наименование СФЕ
Главный специалист по работе с инвалидами и ветеранами
Заведующий сектором по работе с инвалидами и ветеранами
Главный специалист по работе с инвалидами и ветеранами
Начальник отдела
Главный специалист по работе с инвалидами и ветеранами
2
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале входящей корреспонденции
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
4
Сроки исполнения
не более 15 минут
2 рабочих дня
4 рабочих дней
2 рабочих дня
не более 15 минут
5
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов
на инвалидов для обеспечения их
санаторно-курортным лечением"
Схема, предоставления государственной
услуги при обращении в отдел
Утвержден
постановлением акимата
города Экибастуза
от 27 августа 2012 года N 970/8
Регламент государственной услуги "Оформление документов для
материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и
воспитывающихся на дому"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому".
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - Стандарт).

4. Мемлекеттiк қызмет "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттiк мекемесiне (бұдан әрi – бөлiм) жүгiнген кезде көрсетiледi.
Мемлекеттiк қызмет көрсетiлетiн орын келесi мекенжайда орналасқан:
141200, Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 87 "а", телефоны (8(7187)77-01-35), жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 18.30-ге дейiн, 13.00-ден 14.30-ге дейiн түскi үзiлiспен, демалыс күндерi – сенбi, жексенбi; сайты: enbek-ekibastuz.skom.kz.
5. Мемлекеттiк қызметтi аяқтау нысаны болып тұтынушыға үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттар ресімдеу туралы хабарлама не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткiзгiштегi дәлелдi жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға: Қазақстан Республикасының азаматтарына, Қазақстан Республикасының аумағында тұрақты тұратын шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарға – үйде оқып және тәрбиеленіп жатқан мүгедек балалардың ата-аналарына және өзге де заңды өкілдеріне (бұдан әрі – тұтынушылар) көрсетіледі.
7. Мемлекеттiк қызмет көрсету уақыты тұтынушы қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн он жұмыс күн iшiнде.
Тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiнгi күтудiң жол берiлетiн ең көп уақыты кезекте тұрған адамдарға байланысты бiр тұтынушыға қызмет көрсету 15 минут.
Тұтынушының мемлекеттiк қызмет көрсетуге өтiнiш берген күнi қызмет көрсету максималды уакыты - 15 минуттан артық емес.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттiк қызметтi көрсету
барысында iс-қимылдардың сипаттамасы
9. Бұл мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы Стандарттың 11-тармағында көрсетiлген керектi құжаттарды ұсыну керек.
Құжаттардың көшірмелері мен салыстырып тексеру үшін түпнұсқалары беріледі, кейін құжаттардың түпнұсқалары тұтынушыға қайтарылады.
Тұтынушы барлық қажетті құжаттарды уәкілетті органға тапсырғаннан кейін тұтынушының мемлекеттік қызметке тіркелген және алатын күні, құжаттарды қабылдап алған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
10. Бөлiм, Стандарттың 16 тармағында көрсетiлген жағдайда мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тартады.
11. Ақпараттық қауiпсiздiк талаптары: тұтынушының құжаттарында көрсетiлген ақпараттың сақтау, қорғау және құпиялығын сақтауды қамтамасыз ету.
12. Бөлiмге жүгiнген кезде мемлекеттiк қызметтi көрсету барысына қатысатын құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (одан әрi - ҚФБ):

4. Государственная услуга предоставляется: государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (далее - отдел).
Место оказания государственной услуги располагается по адресу: 141200, Павлодарская область, город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, дом 87"а", телефон (8(7187)77-01-35), график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота и воскресенье, сайт: enbek-ekibastuz.skom.kz.
5. Результатом оказания государственной услуги, является уведомление об оформлении документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, иностранцам и лицам без гражданства, постоянно проживающим на территории Республики Казахстан - родителям и иным законным представителям детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому (далее - потребители).
7. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, в течение десяти рабочих дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного потребителя.
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услугой, оказываемой на месте в день обращения, - не более 15 минут.
8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
9. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
Документы представляются в подлинниках и копиях для сверки, после чего подлинники документов возвращаются потребителю.
После сдачи всех необходимых документов в уполномоченном органе потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
10. Отделом в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае предусмотренным в пункте 16 Стандарта.
11. Требования к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
12. Структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел занятости и социальных программ:

1) ардагерлер және мүгедектермен жұмыс істеу бөлімінің бас маманы;
2) ардагерлер және мүгедектермен жұмыс істеу бөлімінің менгерушісі;
3) Жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмiнiң бастығы.
13. ҚФБ-ның iс-әрекеттерiнiң тiзбектiлiгi осы регламенттiң 1 қосымшасында көрсетiлген.
14. ҚФБ-ның және iс-әрекеттердiң тiзбектiлiгiнiң өзара әрекеттерiнiң сызбанұсқасы осы регламенттiң 2 қосымшасында көрсетiлген.
3. Мемлекеттiк қызметтi көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi

1) главный специалист сектора по работе с инвалидами и ветеранами;
2) заведующий сектором по работе с инвалидами и ветеранами;
3) начальник отдела.
13. Последовательность действий СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги

15. Мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбiн бұзған лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңңамалары бойынша жауап тартады.
" Үйде оқитын және тәрбиеленетін
мүгедек балаларды материалдық
қамтамасыз ету үшін құжаттар ресімдеу"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
1-қосымша
Кесте. Бөлiмiне жүгiнген кезде құрылымдық-функционалдық
бiрлiктерiнiң (ҚФБ) iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы
1
Iс- әрекеттер N
1
2
3
4
5
2
ҚФБ атауы
Мүгедектер және ардагерлерімен жұмыс істеу секторының бас маманы
Мүгедектер және ардегерлерімен жұмыс істеу секторының меңгерушісі
Мүгедектер және ардагерлерімен жұмыс істеу секторының бас маманы
Бөлім бастығы
Мүгедектер және ардегерлерімен жұмыс істеу секторының бас маманы
3
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, тәртiптiң, мәмiленiң) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тiркеу
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Хабарлама жобасын немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты дайындау
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауап жобасы қарастыру
Кiрiс хат-хабар журналында тiркеу
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленушi шешiмдер)
Құжаттарды қабылдағандығы туралы талон
Резолюцияға қол қою
Хабарлама немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауап жобасы
Хабарламаға немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапқа қол қою
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты беру
5
Орындау уақыттары
15 минуттан артық емес
1 жұмыс күні
6 жұмыс күні
1 жұмыс күні
15 минуттан артық емес
6
Келесi iс-әрекеттiң нөмірi
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
" Үйде оқитын және тәрбиеленетін
мүгедек балаларды материалдық
қамтамасыз ету үшін құжаттар ресімдеу"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
2-қосымша
Бөлімге өтінген жағдайда мемлекеттік
қызметті көрсету сызбанұсқасы
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 27 тамыздағы N 970/8
қаулысымен бекітілді
" Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж
азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау
және төлеу" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы "Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет регламенті (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі - уәкілетті орган) көрсетіледі, мекенжайы: 141200, Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 87 "а", телефоны (8(7187)77-01-35), жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 18.30-ге дейiн, 13.00-ден 14.30-ге дейiн түскi үзiлiспен, демалыс күндерi – сенбi, жексенбi; сайты: enbek-ekibastuz.skom.kz.

15. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов для материального
обеспечения детей-инвалидов, обучающихся
и воспитывающихся на дому"
Таблица. Описание действий структурно-функциональных единиц (СФЕ) при обращении в отдел:
N п/п
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия
1
2
3
4
5
2
Наименование СФЕ
Главный специалист сектора по работе с инвалидами и ветеранами
Заведующий сектором по работе с инвалидами и ветеранами
Главный специалист сектора по работе с инвалидами и ветеранами
Начальник отдела
Главный специалист сектора по работе с инвалидами и ветеранами
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале входящей корреспонденции
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в  предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
не более 15 минут
1 рабочий день
6 рабочих дней
1 рабочий день
не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов для материального
обеспечения детей-инвалидов, обучающихся
и воспитывающихся на дому"
Схема предоставления государственной
услуги при обращении в отдел
Утвержден
постановлением акимата
города Экибастуза
от 27 августа 2012 года N 970/8
Регламент государственной услуги
"Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям
нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (далее – уполномоченный орган) по адресу: 141200, Павлодарская область, город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, дом 87"а", телефон (8(7187)77-01-35), график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье; сайт: enbek-ekibastuz.skom.kz.

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін жеке тұлғалардың санаттары жергілікті уәкілетті органдардың (мәслихаттардың) шешімі бойынша анықталады (бұдан әрі – тұтынушы).
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" N 394 қаулысының негізінде көрсетіледі.
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі және қажетті құжаттар туралы толық ақпарат Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің, уәкілетті органның интернет-ресурстарында www.enbek.gov.kz, enbek-ekibastuz.skom.kz, уәкілетті органның стенділерінде, ресми ақпарат көздерінде орналастырылады.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап – он бес күнтізбелік күн ішінде;
2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің жол берілетін ең көп уақыты (талон алғанға дейін) – 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушыға өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет көрсетудің жол берілетін ең көп уақыты – 15 минуттан аспайды.
9. Тұтынушының құжаттарды тапсыру кезінде толық емес және (немесе) жалған мәліметтер ұсынуы мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту (тоқтата тұру) үшін негіз болып табылады.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органның бір жауапты адамымен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі іс-әрекет
(өзара іс-қимыл) тәртібін сипаттау
11. Мемлекеттік қызметті алуға қажетті нақты құжаттардың тізбесі жергілікті өкілді органдардың (мәслихаттардың) шешімдерінде айқындалады.
12. Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін тұтынушыға уәкілетті органда – тұтынушыны тіркеу және оның мемлекеттік қызметті алу күні, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
13. Уәкілетті орган тұтынушыдан алынған құжаттардың сақталуын, қорғалуын және мазмұны туралы ақпараттың құпиялылығын қамтамасыз етеді.
14. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (одан әрі – ҚФБ) қатысады:
уәкілетті органның жауапты адамы;
уәкілетті органның комиссиясы;
уәкілетті органның сектор меңгерушісі;
уәкілетті органның бастығы.

2. Форма оказываемой государственной услуги – не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Категории физических лиц для оказания государственной услуги определяются по решению местных представительных органов (маслихатов) (далее – потребитель).
5. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами".
6. Результатом оказываемой государственной услуги является уведомление о назначении социальной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Полная информация о порядке оказания государственной услуги и необходимых документах располагается на интернет–ресурсах Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан www.enbek.gov.kz, уполномоченного органа enbek-ekibastuz.skom.kz, на стенде уполномоченного органа, в официальных источниках информации.
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов - в течение пятнадцати календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 15 минут.
9. Основанием для отказа (приостановления) государственной услуги является предоставление неполных и (или) недостоверных сведений при сдаче документов потребителем.
10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним ответственным лицом уполномоченного органа.
3. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
11. Исчерпывающий перечень документов, необходимых для получения государственной услуги определяется решением маслихата города.
12. После сдачи всех необходимых документов в уполномоченном органе потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы.
13. Уполномоченный орган обеспечивает сохранность, защиту и конфиденциальность информации, полученной от потребителя.
14. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
ответственное лицо уполномоченного органа;
комиссия уполномоченного органа;
заведующий сектором уполномоченного органа;
начальник уполномоченного органа.

15. Әрбір ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің (процедураларының) жүйелілігі және өзара әрекеттері, әрбір әкімшілік әрекеттің (процедураның) атқарылу мерзімін қоса көрсеткенде жазбаша кестелік сипаттамасы осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
16. Мемлекеттік қызметті көрсету және ҚФБ жүрісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты көрсететін сызба осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.

15. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
16. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.

4. Мемлекеттiк қызмет көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
17. Уәкілетті органның басшысы және қызметкері мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздіктер) үшін
" Жергілікті өкілетті органдардың
шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың
жекелеген санаттарына әлеуметтік
көмек тағайындау және төлеу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген
тәртіпте жауапкершілікке тартылады
Негізгі үдерістің (жүріс, жұмыс ағыны) әрекеттері
1
Iс- әрекеттер (жұмыстың барысы, ағыны) N
1
2
3
4
5
6
2
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның комиссиясы
Уәкілетті органның жауапты адамы
Уәкілетті органның сектор меңгерушісі
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның жауапты адамы
3
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, тәртiптiң, мәмiленiң) атауы және олардың сипаттамасы
Қажетті құжаттарды қабылдау және тіркеу, тұтынушыға талон беру
Түскен құжаттарды қарау, әлеуметтік көмек тағайындау туралы шешім қабылдау не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту
Әлеуметтік көмекті тағайындайды, әлеуметтік көмек тағайындау туралы не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы хабарлама жобасын әзірлейді
Әлеуметтік көмек тағайындауды тексереді, әлеуметтік көмекті тағайындау туралы шешімге қол қояды
Әлеуметтік көмек тағайындау туралы не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы хабарламаға қол қояды
Тұтынушыға әлеуметтік көмек тағайындау туралы не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы хабарламаны береді
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленушi шешiмде)
Талон
Шешім
Әлеуметтік көмек тағайындау туралы не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы хабарламаның жобасы
Әлеуметтік көмек тағайындау туралы шешім
Әлеуметтік көмек тағайындау туралы не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы хабарлама
Әлеуметтік көмек тағайындау туралы не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы хабарлама
5
Орындау уақыттары
30 минут
7 күнтізбелік күн
2 күнтізбелік күн
2 күнтізбелік күн
2 күнтізбелік күн
15 минут
6
Келесi iс-әрекеттiң нөмірi
2
3
4
5
6
" Жергілікті өкілетті органдардың
шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың
жекелеген санаттарына әлеуметтік
көмек тағайындау және төлеу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісінің сызбанұсқасы

4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
17. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Назначение и выплата социальной
помощи отдельным категориям нуждающихся
граждан по решениям местных
представительных органов"
Описание последовательности и взаимодействия
административных действий (процедур)
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
2
Наименование СФЕ
Ответственное лицо уполномоченного органа
Комиссия уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
Заведующий сектором уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация необходимых документов, выдача талона потребителю
Рассмотрение поступивших документов, принятие решения о назначении социальной помощи, либо отказ в предоставлении государственной услуги
Назначает социальную помощь, готовит проект уведомления о назначении социальной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Проверяет назначение социальной помощи, подписывает решение о назначении социальной помощи
Подписывает уведомление о назначении социальной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдает потребителю уведомление о назначении социальной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон
Решение
Проект уведомления о назначении социальной помощи либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Решение о назначении социальной помощи
Уведомление о назначении социальной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомление о назначении социальной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
30 минут
7 календарных дней
2 календарных дня
2 календарных дня
2 календарных дня
15 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
6
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Назначение и выплата социальной
помощи отдельным категориям нуждающихся
граждан по решениям местных
представительных органов"
Схема процесса предоставления государственной услуги