2012 жылы Екібастұз қаласында балалардың тамақтануына шығындарды өтеу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 07 қыркүйектегі N 993/9 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 02 қазанда N 3231 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің аппарат басшысы 2013 жылғы 29 қаңтардағы N 24/1-23/88 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің аппарат басшысы 29.01.2013 N 24/1-23/88 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 3137-баптарына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңы 8-бабының 4-тармағына   сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы "Әлеуметтік көмек көрсетілетін азаматтарға әлеуметтік көмектің мөлшерін, көздерін, түрлерін және оны беру қағидаларын бекіту туралы" N 320 қаулысының 5-тармағы негізінде, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылы Екібастұз қаласында ауыл мектептерінің жанындағы интернаттарды тұрып жатқан балалардың тамақтануына ата-аналардың шығындары толық көлемде өтелсін.
2. "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі өтемақыны жергілікті бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары А.К. Мардановаға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі                  А. Вербняк

О компенсации расходов за питание детей в городе Экибастузе на 2012 год
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 07 сентября 2012 года N 993/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 02 октября 2012 года N 3231. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима города Экибастуза Павлодарской области от 29 января 2013 года N 24/1-23/88)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима города Экибастуза Павлодарской области от 29.01.2013 N 24/1-23/88).
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", на основании пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года N 320 "Об утверждении размеров, источников, видов и Правил предоставления социальной помощи гражданам, которым оказывается социальная помощь", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Компенсировать в полном объеме расходы родителей за питание детей, проживающих в интернатах при сельских школах города Экибастуза, на 2012 год.
2. Государственному учреждению "Отдел образования акимата города Экибастуза" осуществлять компенсацию за счет средств местного бюджета.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Марданову А.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза                     А. Вербняк