Екібастұз қалалық мәслихатының (IV шақырылған кезекті XXXVIII сессия) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" N 405/38 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2012 жылғы 06 желтоқсандағы N 90/11 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 желтоқсанда N 3273 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасы, 109-бабының 5-тармағы, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасы, Павлодар облыстық мәслихатының 2012 жылғы 30 қарашадағы "Павлодар облыстық мәслихатының (IV сайланған XL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3268 болып тіркелген) N 97/10 шешімі негізінде және бюджеттік қаржыларды тиімді пайдалану мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының (IV шақырылған кезекті XXХVІII сессия) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-3-311 болып тіркелген, 2012 жылғы 26 қаңтардағы "Отарқа" N 4 газетінде, 2012 жылғы 26 қаңтардағы "Голос Экибастуза" N 4 газетінде жарияланған) N 405/38 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1–тармағында:
1) тармақшасында:
"10 575 802" деген сандар "10 524 215" деген сандарымен ауыстырылсын;
"3 617 179" деген сандар "3 565 592" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "10 722 331" деген сандар "10 647 244" деген сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
бірінші абзацта "98 918" деген сандар "122 418" деген сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацта "110 603" деген сандар "134 103" деген сандарымен ауыстырылсын;
4–тармағында "24 817" деген сандар "1 350" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 16-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XXXVIII сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 405/38 "О бюджете города Экибастуза на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 06 декабря 2012 года N 90/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 декабря 2012 года N 3273
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании подпункта 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решения Павлодарского областного маслихата от 30 ноября 2012 года N 97/10 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XL сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3268) и в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХХХVIII сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 405/38 "О бюджете города Экибастуза на 2012 - 2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-3-311, опубликовано 26 января 2012 года в газете "Отарқа" N 4, 26 января 2012 года в газете "Голос Экибастуза" N 4) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "10 575 802" заменить цифрами "10 524 215";
цифры "3 617 179" заменить цифрами "3 565 592";
в подпункте 2) цифры "10 722 331" заменить цифрами "10 647 244";
в подпункте 4):
в абзаце первом цифры "98 918" заменить цифрами "122 418";
в абзаце втором цифры "110 603" заменить цифрами "134 103";
в пункте 4 цифры "24 817" заменить цифрами "1 350";
приложения 16, к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

660
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
316
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
1151271
009
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
954654
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
13626
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
182991
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
3022092
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
6294
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
6294
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
3015798
003
Жалпы бiлiм беру
2791003
006
Балаларға қосымша білім беру
152144
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1914
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
70737
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
20328
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
20328
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
20328
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
241310
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
241310
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26279
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
51991
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
282
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына  ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері

660
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
316
464
Отдел образования района (города областного значения)
1151271
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
954654
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
13626
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
182991
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
3022092
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6294
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
6294
464
Отдел образования района (города областного значения)
3015798
003
Общеобразовательное обучение
2791003
006
Дополнительное образование для детей
152144
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1914
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
70737
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
20328
464
Отдел образования района (города областного значения)
20328
018
Организация профессионального обучения
20328
9
Прочие услуги в области образования
241310
464
Отдел образования района (города областного значения)
241310
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
26279
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
51991
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
282
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета