2013 - 2015 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 93/12 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 желтоқсанда N 3314 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 тамыздағы N 1-17/2-01/221 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 28.08.2014 N 1-17/2-01/221 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1-тармақшасы, Павлодар облыстық мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы (V сайланған XI сессия) "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 3290 болып тіркелген) негізінде және қаланың орталықтандырылған ақшалай қорын, оны құру көздерін және шығыстарын анықтау мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоса беріліп отырған 2013 - 2015 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті 123-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 9 717 793 мың теңге,
соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 7 520 916 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 88 948 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 97 473 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 2 010 456 мың теңге;
2) шығындар - 10 346 737 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 270 808 мың теңге,
соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 271 593 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 786 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 100 248 мың теңге,
соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 69 400 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 24 652 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - -1 000 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 1 000 000 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 08.02.2013 N 105/13 (01.01.2013 бастап қолдаңысқа енгізіледі); 12.04.2013 N 114/15 (01.01.2013 бастап қолдаңысқа енгізіледі); 21.06.2013 N 134/16 (01.01.2013 бастап қолдаңысқа енгізіледі); 16.07.2013 N 141/18 (01.01.2013 бастап қолдаңысқа енгізіледі); 25.10.2013 N 153/20 (01.01.2013 бастап қолдаңысқа енгізіледі); 05.12.2013 N 163/21 (01.01.2013 бастап қолдаңысқа енгізіледі); 13.12.2013 N 166/22 (01.01.2013 бастап қолдаңысқа енгізіледі) шешімдерімен.

О бюджете города Экибастуза на 2013 - 2015 годы
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 20 декабря 2012 года N 93/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 декабря 2012 года N 3314. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28 августа 2014 года N 1-17/2-01/221)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28.08.2014 N 1-17/2-01/221).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан,  подпункта 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решения Павлодарского областного маслихата (ХІ сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3290) и в целях определения централизованного денежного фонда города, источников его формирования и расходов Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемый бюджет города Экибастуза на 2013 - 2015 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы - 9 717 793 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям - 7 520 916 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 88 948 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 97 473 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2 010 456 тысяч тенге;
2) затраты - 10 346 737 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 270 808 тысяча тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 271 593 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 786 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 100 248 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов - 69 400 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 24 652 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - -1 000 000 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 1 000 000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 08.02.2013 N 105/13 (вводится в действие с 01.01.2013); от 12.04.2013 N 114/15 (вводится в действие с 01.01.2013); от 21.06.2013 N 134/16 (вводится в действие с 01.01.2013); от 16.07.2013 N 141/18 (вводится в действие с 01.01.2013); от 25.10.2013 N 153/20 (вводится в действие с 01.01.2013); от 05.12.2013 N 163/21 (вводится в действие с 01.01.2013); от 13.12.2013 N 166/22 (вводится в действие с 01.01.2013).

2. 2013 жылға облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативі келесі мөлшерде ескерілсін:
жеке табыс салығы бойынша – 57 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша – 57 пайыз.
3. 2013 жылы ауылдық жерлерде жұмыс істейтін және мемлекеттік қызметші болып табылмайтын денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім, мәдениет және спорт саласындағы мамандардың еңбекақылары мен тарифтік ставкалары қалалық жағдайда осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда 25 пайызға көтерілуі сақталсын.
4. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған резерві 28 449 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 08.02.2013 N 105/13 (01.01.2013 бастап қолдаңысқа енгізіледі); 12.04.2013 N 114/15 (01.01.2013 бастап қолдаңысқа енгізіледі); 05.12.2013 N 163/21 (01.01.2013 бастап қолдаңысқа енгізіледі) шешімдерімен.

2. Учесть на 2013 год норматив распределения доходов в областной бюджет в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу – 57 процентов;
по социальному налогу - 57 процентов.
3. Сохранить на 2013 год повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам сферы социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности и не являющихся государственными служащими по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2013 год в сумме 28 449 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 08.02.2013 N 105/13 (вводится в действие с 01.01.2013); от 12.04.2013 N 114/15 (вводится в действие с 01.01.2013); от 05.12.2013 N 163/21 (вводится в действие с 01.01.2013).

5. 4-қосымшаға сәйкес қаланың 2013 жылға арналған бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі бекітілсін.
6. 5-қосымшаға сәйкес кенттердің, ауылдардың (селолар), ауылдық (селолық) округтердің 2013 жылға арналған бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
7. 6-қосымшаға сәйкес 2013 жылға арналған Екібастұз қаласының бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген нысаналы трансферттер ескерілсін.
8. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2013 год согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень бюджетных программ поселков, аулов (сел), (аульных) сельских округов на 2013 год согласно приложению 5.
7. Учесть в бюджете города Экибастуза на 2013 год целевые трансферты, выделенные из бюджетов согласно приложению 6.
8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по экономике и бюджету.

007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
3
Елдi-мекендердi көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елдi мекендерде көшелердi жарықтандыру
009
Елдi мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Құдайкөл ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
014
Елдi мекендердi сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елдi-мекендердi көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елдi мекендерде көшелердi жарықтандыру
009
Елдi мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Сарықамыс ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру

007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Кудайкольский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Сарыкамысский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование