Ақтоғай ауданы Барлыбай ауылдық округі Барлыбай ауылының көшелеріне атаулар беру туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Барлыбай ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 18 маусымдағы N 1 шешімі. Павлодар облысы Ақтоғай аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 20 шілдеде N 12-4-121 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4)-тармақшасына сәйкес және Ақтоғай ауданы Барлыбай ауылдық округі Барлыбай ауылы тұрғындарының пiкiрiн ескере отырып ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Ақтоғай ауданы Барлыбай ауылдық округі Барлыбай ауылының көшелеріне осы шешімнің қосымшасына сәйкес атаулар берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Барлыбай ауылдық
округінің әкімі                            Ж. Ахметниязов
Барлыбай ауылдық округі әкімінің
2012 жыл 18 маусымдағы N 1 шешіміне
қосымша
Ақтоғай ауданы Барлыбай ауылдық округі
Барлыбай ауылының көшелерінің атаулары
1) N 1 көше - "Ленина";
2) N 2 көше - "Абая";
3) N 3 көше - "Комсомольская";
4) N 4 көше - "Специалистов";
5) N 5 көше - "Степная";
6) N 6 көше - "Школьная";
7) N 7 көше - "Ленинградская";
8) N 8 көше - "Целинная".

О присвоении наименований улицам села Барлыбай Барлыбайского сельского округа Актогайского района
Решение акима Барлыбайского сельского округа Актогайского района Павлодарской области от 18 июня 2012 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Павлодарской области 20 июля 2012 года N 12-4-121
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения жителей села Барлыбай, Барлыбайского сельского округа, Актогайского района принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Присвоить наименования улицам села Барлыбай Барлыбайского сельского округа Актогайского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Барлыбайского
сельского округа                           Ж. Ахметниязов
Приложение
к решению акима
Барлыбайского сельского округа
N 1 от 18 июня 2012 года
Наименования улиц села Барлыбай Барлыбайского
сельского округа Актогайского района
1) N 1 улица - "Ленина";
2) N 2 улица - "Абая";
3) N 3 улица - "Комсомольская";
4) N 4 улица - "Специалистов";
5) N 5 улица - "Степная";
6) N 6 улица -"Школьная";
7) N 7 улица - "Ленинградская";
8) N 8 улица - "Целинная.