Железинка ауданы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін бекіту туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2012 жылғы 29 ақпандағы N 12-5/2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 наурызда N 12-6-139 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қарашадағы N 162-5/21 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 14.11.2013 N 162-5/21 шешімімен.

Об установлении единых ставок фиксированного налога по Железинскому району
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 29 февраля 2012 года N 12-5/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 марта 2012 года N 12-6-139. Утратило силу решением маслихата Железинского района Павлодарской области от 14 ноября 2013 года N 162-5/21
Сноска. Утратило силу решением маслихата Железинского района Павлодарской области от 14.11.2013 N 162-5/21.

Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 422-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15)-тармақшасына сәйкес, Железинка аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Железинка ауданы бойынша салық салу объектілеріне қосымшаға сәйкес тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері бекітілсін.

В соответствии с пунктом 2 статьи 422  Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога объектов налогообложения по Железинскому району согласно приложения.