Железин ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 29 наурыздағы "Железин ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 132/4 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 22 маусымдағы N 241/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 шілдеде N 12-6-147 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 12 қарашадағы N 436/10 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 12.11.2013 N 436/10 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5)-тармақшасына, 20-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының Заңын жүзеге асыру шаралары туралы" N 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережелеріне сәйкес Железин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Железин ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 29 наурыздағы "Железин ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 132/4 қаулысына   (Нормативтік-құқықтық актілер тізіліміне N 12-6-141 тіркелген, 2012 жылғы 21 сәуірдегі N 16 "Родные просторы", N 16 "Туған өлке" газеттерінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгiзілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
"Қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемі" деген бағанда:
1-жол "көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 83 көше; үй-үйді аралау – 2023 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін." деген сөздермен толықтырылсын;
2-жол "көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 4 көше; үй-үйді аралау – 168 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін." деген сөздермен толықтырылсын;
3-жол "көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 14 көше; үй-үйді аралау – 192 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін." деген сөздермен толықтырылсын;
4-жол "көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 15 көше; үй-үйді аралау – 431 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін." деген сөздермен толықтырылсын;
5-жол "көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 8 көше; үй-үйді аралау – 179 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін." деген сөздермен толықтырылсын;
6-жол "көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 9 көше; үй-үйді аралау – 382 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін." деген сөздермен толықтырылсын;

О внесении дополнений в постановление акимата Железинского района от 29 марта 2012 года N 132/4 "Об организации общественных работ в Железинском районе"
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 22 июня 2012 года N 241/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 июля 2012 года N 12-6-147. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 12 ноября 2013 года N 436/10
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 12.11.2013 N 436/10.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пунктом 1 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Железинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
в постановление акимата Железинского района от 29 марта 2012 года N 132/4 "Об организации общественных работ в Железинском районе"  (зарегистрированное в Реестре нормативных правовых актов за N 12-6-141, опубликованное 21 апреля 2012 года в газетах "Родные просторы" N 16, "Туған өлке" N 16) внести следующие дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в графе "Виды и объемы общественных работ":
строку 1 дополнить словами "санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 83 улицы; подворный обход – 2023 двора, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.";
строку 2 дополнить словами "санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 4 улицы; подворный обход – 168 дворов, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.";
строку 3 дополнить словами "санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 14 улиц; подворный обход – 192 двора, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.";
строку 4 дополнить словами "санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 15 улиц; подворный обход – 431 двор, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.";
строку 5 дополнить словами "санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 8 улиц; подворный обход – 179 дворов, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.";
строку 6 дополнить словами "санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 9 улиц; подворный обход – 382 двора, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.";

7-жол "көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 8 көше; үй-үйді аралау – 114 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін." деген сөздермен толықтырылсын;
8-жол "көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 8 көше; үй-үйді аралау – 380 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін." деген сөздермен толықтырылсын;
9-жол "көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 5 көше; үй-үйді аралау – 277 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін." деген сөздермен толықтырылсын;
10-жол "көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 8 көше; үй-үйді аралау – 780 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін." деген сөздермен толықтырылсын;
11-жол "көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 8 көше; үй-үйді аралау – 158 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін." деген сөздермен толықтырылсын;
12-жол "көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 10 көше; үй-үйді аралау – 109 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін." деген сөздермен толықтырылсын;
13-жол "көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 8 көше; үй-үйді аралау – 451 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін." деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 14-жолмен толықтырылсын:"
14.
"Шебер- Железинка" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Ағаш отырғызу - 150 дана; гүлзарларды орналастыру - 3200 шаршы метр; ескерткіштерді - 2 дана, обелискілерді - 4 дана көріктендіру; кентішілік жолдарды орташа жөндеу - 2,7 километр; билбордтарды ауыстыру - 6 дана; қоқыс шығару - 300 тонна; қоқыс шығаратын жерлерді жинау - 1000 текше метр; ағаштарды көктемгі өңдеу - 100 дана; көшелерді  санитарлық тазартуы  - 83 дана.
икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні
17439 теңге
Жергілікті бюджет
".
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына (Қ.Б.Қималиденов) жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                              Ж. Шұғаев

строку 7 дополнить словами "санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 8 улиц; подворный обход – 114 дворов, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.";
строку 8 дополнить словами "санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 8 улиц; подворный обход – 380 дворов, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.";
строку 9 дополнить словами "санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 5 улиц; подворный обход – 277 дворов, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.";
строку 10 дополнить словами "санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 8 улиц; подворный обход – 780 дворов, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.";
строку 11 дополнить словами "санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 8 улиц; подворный обход – 780 дворов, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.";
строку 12 дополнить словами "санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 10 улиц; подворный обход – 109 дворов, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.";
строку 13 дополнить словами "санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 8 улиц; подворный обход – 451 двор, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.";
дополнить строкой 14 следующего содержания:"
14.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Шебер-Железинка"
посадка деревьев - 150 штук; устройство цветников - 3200 квадратных метров; благоустройство памятников - 2 штуки и обелисков - 4 штуки; средний ремонт внутрипоселковых дорог - 2,7 километра; замена билбордов – 6 штук; вывоз мусора - 300 тонн; буртовка свалок - 1000 кубических метров; весенняя обработка деревьев - 100 штук; санитарная очистка улиц - 83 штуки.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы
17439 тенге
Местный бюджет
".
3. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам (Кималиденов К.Б.).
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Ж. Шугаев