Ертіс ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 26 сәуірдегі N 148/1 "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғаларға, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларға және интернат мекемелерінің кәмелетке толмаған түлектеріне жұмыс орындарын квоталау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 27 тамыздағы N 425/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 10 қыркүйекте N 3220 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 03 қыркүйектегі N 410/5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 03.09.2013 N 410/5 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексі 18-бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңы 7-бабының 5-5)5-6) тармақшаларына сәйкес, Ертіс ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ертіс ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 26 сәуірдегі N 148/1 "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғаларға,бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларға және интернат мекемелерінің кәмелетке толмаған түлектеріне жұмыс орындарын квоталау туралы" қаулысына (2012 жылы 18 мамырда нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде N 12-2-139 тіркелген,2012 жылы 31 мамырда N 51 "Ертіс нұры", N 51 "Иртыш" газеттерінде жарияланды) келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақтағы "бір пайыз" сөздері "бес пайыз" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Т. Тілеуоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы рет ресми түрде жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                          Қ. Қозыбаев

О внесении изменений в постановление акимата Иртышского района от 26 апреля 2012 года N 148/1 "О квотировании рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций"
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 27 августа 2012 года N 425/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 сентября 2012 года N 3220. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 03 сентября 2013 года N 410/5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 03.09.2013 N 410/5.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 5-5)5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Иртышского района от 26 апреля 2012 года N 148/1 "О квотировании рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 мая 2012 года за N 12-7-139, опубликовано от 31 мая 2012 года в газетах "Ертіс нұры" N 50, " Иртыш" N 51) внести следующие изменения:
в пункте 1 слова "одного процента" заменить словами "пяти процентов".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Тлеуову А.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района                               К. Козыбаев