Качир аудандық мәслихатының (IV сайланған XXXVI сессиясы) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" N 1/36 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі N 2/4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 сәуірде N 12-8-125 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 маусымдағы N 8/14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 17.06.2013 N 8/14 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының 2012 жылғы 2 сәуірдегі "Облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 3198 тіркелген) өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 38/4 шешіміне сәйкес Качир аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" N 1/36 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-8-122 тіркелген, 2012 жылғы 14 қаңтарда "Тереңкөл тынысы" газетінің N 2 , 2012 жылғы 14 қаңтарда N 2 "Заря" газетінің N 2 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармағындағы:
1) тармақшасында:
"2423518" деген сандар "2634846" деген сандармен ауыстырылсын;
"278490" деген сандар "293490" деген сандармен ауыстырылсын;
"2700" деген сандар "2701" деген сандармен ауыстырылсын;
"2139850" деген сандар "2336177" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"2416578" деген сандар "2877758" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"33972" деген сандар "38826" деген сандармен ауыстырылсын;
"36405" деген сандар "41259" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-33972" деген сандар "-288678" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"33972" деген сандар "288678" деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармағында:
"күрделі жөңдеу" деген сөздерінен кейін "және жарақтандыру" деген сөздермен толықтырылсын;
"40000" деген сандар "41592" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"2968 мың теңге – жоғары оқу орындарында оқитын табысы аз отбасылардан шыққан және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған студенттерге ай сайынғы көмектің төлемақы мөлшерін көбейтуге;";

О внесении изменений и дополнений в решение Качирского районного маслихата (XXXVI - сессия, IV - созыв) от 20 декабря 2011 года N 1/36 "О бюджете Качирского района на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 12 апреля 2012 года N 2/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 апреля 2012 года N 12-8-125. Утратило силу решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 17 июня 2013 года N 8/14
Сноска. Утратило силу решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 17.06.2013 N 8/14.
В соответствии с пунктом 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением сессии Павлодарского областного маслихата от 2 апреля 2012 года N 38/4 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3198) Качирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 1/36 "О бюджете Качирского района на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-8-122, опубликованное в газете "Тереңкөл тынысы" от 14 января 2012 года N 2, в газете "Заря" от 14 января 2012 года N 2 следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2423518" заменить цифрами "2634846";
цифры "278490" заменить цифрами "293490";
цифры "2700" заменить цифрами "2701";
цифры "2139850" заменить цифрами "2336177";
в подпункте 2):
цифры "2416578" заменить цифрами "2877758";
в подпункте 3):
цифры "33972" заменить цифрами "38826";
цифры "36405" заменить цифрами "41259";
в подпункте 5):
цифры "-33972" заменить цифрами "-288678";
в подпункте 6):
цифры "33972" заменить цифрами "288678";
в пункте 4:
после слов "капитального ремонта" дополнить словами "и оснащение";
цифры "40000" заменить цифрами "41592";
дополнить абзацем следующего содержания:
"2968 тысяч тенге - на увеличение размера выплаты ежемесячной помощи студентам из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей, обучающимся в высших учебных заведениях;";

4-1-тармағында:
"11256" деген сандар "10983" деген сандармен ауыстырылсын;
"19879" деген сандар "19130" деген сандармен ауыстырылсын;
"6498" деген сандар "6870" деген сандармен ауыстырылсын;
"18657" деген сандар "13662" деген сандармен ауыстырылсын;
4-2-тармағында:
"87438" деген сандар "69950" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"90400 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік–коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға (немесе) сатып алуға;
"94000 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламаның екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік–коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға;";
4-3-тармағында:
"36405" деген сандар "41259" деген сандармен ауыстырылсын;
4-4-тармағында:
"3086" деген сандар "15086" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"18500 мың теңге – білім беру объектілерін салуға және қайта жаңартуға;";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12–қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тұрақты жоспарлы-бюджеттік комиссиясына жүктелсін.

в пункте 4–1:
цифры "11256" заменить цифрами "10983";
цифры "19879" заменить цифрами "19130";
цифры "6498" заменить цифрами "6870";
цифры "18657" заменить цифрами "13662";
в пункте 4–2:
цифры "87438" заменить цифрами "69950";
дополнить абзацами следующего содержания:
"90400 тысяч тенге – на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно – коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;
"94000 тысяч тенге – на развитие и обустройство недостающей инженерно – коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020;";
в пункте 4–3:
цифры "36405" заменить цифрами "41259";
в пункте 4–4:
цифры "3086" заменить цифрами "15086";
дополнить абзацем следующего содержания:
"18500 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов образования;";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную планово-бюджетную комиссию районного маслихата.

004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
025
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаттары үшін үстемақы мөлшерін арттыру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Өзгелер
9
Өзгелер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
Песчан ауылының (селоның) 2012 жылға арналған
аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселках, аулах (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
Перечень бюджетных программ Песчанского аульного
(сельского) поселкового бюджета на 2012 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетной программы
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа