2012 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру жөніндегі іс-шараларды бекіту туралы
Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 18 сәуірдегі N 134/9 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 04 мамырда N 12-8-126 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Качир ауданы әкімінің аппарат басшысының 2014 жылғы 27 тамыздағы N 30/1-17/606 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Качир ауданы әкімінің аппарат басшысының 27.08.2014 N 30/1-17/606 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5) тармақшасына20-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысына   сәйкес, жұмыссыз азаматтарды жұмыспен қамтуда көмек көрсету мақсатында Качир ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылы ауданның жұмыссыз азаматтары үшін қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Ұйымдар тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, мөлшерлері және нақты талаптары, қатысушылардың еңбекақысының мөлшерлері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс қосымшаға сәйкес анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Г.Е. Біләлеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Н. Күлжан
Качир ауданы әкiмдiгiнiң
2012 жылғы 18 сәуірдегі
N 134/9 қаулысына
қосымша
Ұйымдар тізбесі, түрлері, мөлшерлері, қоғамдық
жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс, нақты талаптары,
еңбекақының мөлшерлері және қаржыландыру көздері
р/с N Ұйымдар тізбесі Қоғамдық жұмыстардың түрлері Сұраныс (адам саны) Ұсыныс (адам саны) Нақты талаптары Еңбек ақының мөлшері (теңге) Қаржыландыру көзі
1.
"Тереңкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
ағаш отырғызу – 500 дана;
гүлзарларды орнату – 500 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру - 1 дана;
билбордтарды ауыстыру – 1 дана;
күл-қоқыстарды жинау, тиеу – 3000 тонна;
күл-қоқыстарды шығару - 43000 текше метр;
күл-қоқыстарды жою – 300 текше метр;
ағаштарды өңдеу – 1500 дана.
80
80
8 сағаттық жұмыс күні
17439
жергілікті бюджет
2.
"Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
ағаш отырғызу - 100 дана;
гүлзарларды орнату – 200 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру - 2 дана;
билбордтарды ауыстыру – 4 дана;
күл-қоқыстарды жинау, тиеу – 800 тонна;
күл-қоқыстарды шығару - 500 текше метр;
күл-қоқыстарды жою – 320 текше метр;
ағаштарды өңдеу – 100 дана.
17
17
8 сағаттық жұмыс күні
17439
жергілікті бюджет
3.
"Бобровка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
ағаш отырғызу - 50 дана;
гүлзарларды орнату – 120 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру - 2 дана;
билбордтарды ауыстыру – 2 дана;
күл-қоқыстарды жинау, тиеу – 250 тонна;
күл-қоқыстарды шығару - 4600 текше метр;
күл-қоқыстарды жою – 80 текше метр;
ағаштарды өңдеу – 165 дана.
8
8
8 сағаттық жұмыс күні
17439
жергілікті бюджет
4.
"Береговой ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
ағаш отырғызу - 50 дана;
гүлзарларды орнату – 150 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру - 2 дана;
күл-қоқыстарды жинау, тиеу – 50 тонна;
күл-қоқыстарды шығару – 2000 текше метр;
ағаштарды өңдеу – 100 дана.
17
17
8 сағаттық жұмыс күні
17439
жергілікті бюджет
5.
"Жаңа-Құрылыс ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
ағаш отырғызу - 110 дана;
гүлзарларды орнату – 450 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру - 4 дана;
билбордтарды ауыстыру – 4 дана;
күл-қоқыстарды жинау, тиеу – 1500 тонна;
күл-қоқыстарды шығару - 6000 текше метр;
күл-қоқыстарды жою – 70 текше метр;
ағаштарды өңдеу – 180 дана.
10
10
8 сағаттық жұмыс күні
17439
жергілікті бюджет
6.
"Березовка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
ағаш отырғызу – 50 дана;
гүлзарларды орнату – 150 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру - 2 дана;
билбордтарды ауыстыру – 1 дана;
көше қоршауларын жөндеу – 50 погон метр;
күл-қоқыстарды жинау, тиеу – 10 тонна;
күл-қоқыстарды шығару - 2600 текше метр;
ағаштарды өңдеу – 50 дана.
12
12
8 сағаттық жұмыс күні
17439
жергілікті бюджет
7.
"Воскресенка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
ағаш отырғызу - 100 дана;
гүлзарларды орнату – 40 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру - 1 дана;
күл-қоқыстарды жинау, тиеу – 300 тонна;
күл-қоқыстарды шығару - 1600 текше метр;
күл-қоқыстарды жою – 160 текше метр;
ағаштарды өңдеу – 50 дана.
10
10
8 сағаттық жұмыс күні
17439
жергілікті бюджет
8.
"Воскресенка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
ағаш отырғызу - 100 дана;
гүлзарларды орнату – 700 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру - 1 дана;
билбордтарды ауыстыру – 1 дана;
күл-қоқыстарды жинау, тиеу – 200 тонна;
күл-қоқыстарды шығару - 3600 текше метр;
күл-қоқыстарды жою – 1000 текше метр;
ағаштарды өңдеу – 100 дана.
12
12
8 сағаттық жұмыс күні
17439
жергілікті бюджет
9.
"Ивановка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
ағаш отырғызу - 90 дана;
гүлзарларды орнату – 150 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру - 1 дана;
көше қоршауларын жөндеу – 25 погон метр;
күл-қоқыстарды жинау, тиеу – 250 тонна;
күл-қоқыстарды шығару - 1600 текше метр;
күл-қоқыстарды жою – 20 текше метр;
ағаштарды өңдеу – 50 дана.
12
12
8 сағаттық жұмыс күні
17439
жергілікті бюджет
10
"Федоровка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
ағаш отырғызу - 50 дана;
гүлзарларды орнату – 1500 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру - 2 дана;
билбордтарды ауыстыру – 2 дана;
күл-қоқыстарды жинау, тиеу – 100 тонна;
күл-қоқыстарды шығару - 3200 текше метр;
күл-қоқыстарды жою – 100 текше метр;
ағаштарды өңдеу – 110 дана.
14
14
8 сағаттық жұмыс күні
17439
жергілікті бюджет
11
"Коммунар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
ағаш отырғызу - 140 дана;
гүлзарларды орнату – 80 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру - 1 дана;
билбордтарды ауыстыру – 3 дана;
күл-қоқыстарды жинау, тиеу – 40 тонна;
күл-қоқыстарды шығару - 1600 текше метр;
күл-қоқыстарды жою – 30 текше метр;
ағаштарды өңдеу – 160 дана.
12
12
8 сағаттық жұмыс күні
17439
жергілікті бюджет
12
"Калиновка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
ағаш отырғызу - 30 дана;
гүлзарларды орнату – 60 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру - 1 дана;
көше қоршауларын жөндеу – 600 погон метр;
күл-қоқыстарды жинау, тиеу – 300 тонна;
күл-қоқыстарды шығару - 2000 текше метр;
күл-қоқыстарды жою – 25 текше метр;
ағаштарды өңдеу – 60 дана.
12
12
8 сағаттық жұмыс күні
17439
жергілікті бюджет
13
"Байқоныс ауылдық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
ағаш отырғызу - 50 дана;
гүлзарларды орнату – 85 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру - 1 дана;
билбордтарды ауыстыру – 5 дана;
көше қоршауларын жөндеу – 250 погон метр;
күл-қоқыстарды жинау, тиеу – 300 тонна;
күл-қоқыстарды шығару - 4000 текше метр;
күл-қоқыстарды жою – 60 текше метр;
ағаштарды өңдеу – 200 дана.
14
14
8 сағаттық жұмыс күні
17439
жергілікті бюджет
14
"Песчан ауылдық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
ағаш отырғызу - 100 дана;
гүлзарларды орнату – 160 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру - 2 дана;
билбордтарды ауыстыру – 1 дана;
күл-қоқыстарды жинау, тиеу – 70 тонна;
күл-қоқыстарды шығару - 9200 текше метр;
күл-қоқыстарды жою – 30 текше метр;
ағаштарды өңдеу – 1400 дана.
20
20
8 сағаттық жұмыс күні
17439
жергілікті бюджет
Итого:
250
250

Об утверждении мероприятий по организации и финансированию общественных работ в 2012 году
Постановление акимата Качирского района Павлодарской области от 18 апреля 2012 года N 134/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 04 мая 2012 года N 12-8-126. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Качирского района Павлодарской области от 27 августа 2014 года N 30/1-17/606)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Качирского района Павлодарской области от 27.08.2014 N 30/1-17/606).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республике Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях содействия занятости безработных граждан, акимат Качирского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы для безработных граждан района на 2012 год.
2. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размер оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложения на общественные работы согласно приложению.
3. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Белялеву Г.Е.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Н. Күлжан
Приложение
к постановлению акимата
Качирского района
от 18 апреля 2012 года N 134/9
Перечень организаций, виды, объемы, спрос и предложения
на общественные работы, конкретные условия, размер
оплаты труда и источники финансирования
N п/п Перечень организаций Виды и объемы общественных работ Спрос (количество человек) Предложение (количество человек) Конкретные условия Размер оплаты труда (тенге) Источник финансирования
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима Теренкольского сельского округа"
посадка деревьев - 500 штук;
устройство цветников – 500 квадратных метров;
благоустройство памятников - 1 штука;
замена билбордов – 1 штука;
сбор, погрузка мусора – 3000 тонн;
буртовка свалок - 43000 кубических метров;
ликвидация свалок – 300 кубических метров;
обработка деревьев – 1500 штук.
80
80
8 часовой рабочий день
17439
местный бюджет
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Октябрьского сельского округа"
посадка деревьев - 100 штук;
устройство цветников – 200 квадратных метров;
благоустройство памятников - 2 штуки;
замена билбордов – 4 штуки;
сбор, погрузка мусора – 800 тонн;
буртовка свалок - 500 кубических метров;
ликвидация свалок – 320 кубических метров;
обработка деревьев – 100 штук.
17
17
8 часовой рабочий день
17439
местный бюджет
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Бобровского сельского округа"
посадка деревьев - 50 штук;
устройство цветников – 120 квадратных метров;
благоустройство памятников - 2 штуки;
замена билбордов – 2 штуки;
сбор, погрузка мусора – 250 тонн;
буртовка свалок - 4600 кубических метров;
ликвидация свалок – 80 кубических метров;
обработка деревьев – 165 штук.
8
8
8 часовой рабочий день
17439
местный бюджет
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Берегового сельского округа"
посадка деревьев - 50 штук;
устройство цветников – 150 квадратных метров;
благоустройство памятников - 2 штуки;
сбор, погрузка мусора – 50 тонн;
буртовка свалок – 2000 кубических метров;
обработка деревьев – 100 штук.
17
17
8 часовой рабочий день
17439
местный бюджет
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жана-Курлусского  сельского округа"
посадка деревьев - 110 штук;
устройство цветников – 450 квадратных метров;
благоустройство памятников - 4 штуки;
замена билбордов – 4 штуки;
сбор, погрузка мусора – 1500 тонн;
буртовка свалок - 6000 кубических метров;
ликвидация свалок – 70 кубических метров;
обработка деревьев – 180 штук.
10
10
8 часовой рабочий день
17439
местный бюджет
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Березовского сельского округа"
посадка деревьев – 50 штук;
устройство цветников – 150 квадратных метров;
благоустройство памятников - 2 штуки;
замена билбордов – 1 штука;
ремонт уличного ограждения – 50 погонных метров;
сбор, погрузка мусора – 10 тонн;
буртовка свалок - 2600 кубических метров;
обработка деревьев – 50 штук.
12
12
8 часовой рабочий день
17439
местный бюджет
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Воскресенского  сельского округа"
посадка деревьев - 100 штук;
устройство цветников – 40 квадратных метров;
благоустройство памятников - 1 штука;
сбор, погрузка мусора – 300 тонн;
буртовка свалок - 1600 кубических метров;
ликвидация свалок – 160 кубических метров;
обработка деревьев – 50 штук.
10
10
8 часовой рабочий день
17439
местный бюджет
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Верненского сельского округа"
посадка деревьев - 100 штук;
устройство цветников – 700 квадратных метров;
благоустройство памятников - 1 штука;
замена билбордов – 1 штука;
сбор, погрузка мусора – 200 тонн;
буртовка свалок - 3600 кубических метров;
ликвидация свалок – 1000 кубических метров;
обработка деревьев – 100 штук.
12
12
8 часовой рабочий день
17439
местный бюджет
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ивановского  сельского округа"
посадка деревьев - 90 штук;
устройство цветников – 150 квадратных метров;
благоустройство памятников - 1 штука;
ремонт уличного ограждения – 25 погонных метров;
сбор, погрузка мусора – 250 тонн;
буртовка свалок - 1600 кубических метров;
ликвидация свалок – 20 кубических метров;
обработка деревьев – 50 штук.
12
12
8 часовой рабочий день
17439
местный бюджет
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Федоровского  сельского округа"
посадка деревьев - 50 штук;
устройство цветников – 1500 квадратных метров;
благоустройство памятников - 2 штуки;
замена билбордов – 2 штуки;
сбор, погрузка мусора – 100 тонн;
буртовка свалок - 3200 кубических метров;
ликвидация свалок – 100 кубических метров;
обработка деревьев – 110 штук.
14
14
8 часовой рабочий день
17439
местный бюджет
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Коммунарского  сельского округа"
посадка деревьев - 140 штук;
устройство цветников – 80 квадратных метров;
благоустройство памятников - 1 штука;
замена билбордов – 3 штуки;
сбор, погрузка мусора – 40 тонн;
буртовка свалок - 1600 кубических метров;
ликвидация свалок – 30 кубических метров;
обработка деревьев – 160 штук.
12
12
8 часовой рабочий день
17439
местный бюджет
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Калиновского сельского округа"
посадка деревьев - 30 штук;
устройство цветников – 60 квадратных метров;
благоустройство памятников - 1 штука;
ремонт уличного ограждения – 600 погонных метров;
сбор, погрузка мусора – 300 тонн;
буртовка свалок - 2000 кубических метров;
ликвидация свалок – 25 кубических метров;
обработка деревьев – 60 штук.
12
12
8 часовой рабочий день
17439
местный бюджет
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Байконысского сельского округа"
посадка деревьев - 50 штук;
устройство цветников – 85 квадратных метров;
благоустройство памятников - 1 штука;
замена билбордов – 5 штук;
ремонт уличного ограждения – 250 погонных метров;
сбор, погрузка мусора – 300 тонн;
буртовка свалок - 4000 кубических метров;
ликвидация свалок – 60 кубических метров;
обработка деревьев – 200 штук.
14
14
8 часовой рабочий день
17439
местный бюджет
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Песчанского сельского округа"
посадка деревьев - 100 штук;
устройство цветников – 160 квадратных метров;
благоустройство памятников - 2 штуки;
замена билбордов – 1 штука;
сбор, погрузка мусора – 70 тонн;
буртовка свалок - 9200 кубических метров;
ликвидация свалок – 30 кубических метров;
обработка деревьев – 1400 штук.
20
20
8 часовой рабочий день
17439
местный бюджет
Итого:
250
250