Качир аудандық мәслихатының (IV сайлаған XXXVI сессиясы) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" N 1-36 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2012 жылғы 18 шілдедегі N 2/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 02 тамызда N 12-8-130 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 маусымдағы N 8/14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 17.06.2013 N 8/14 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағына, 109-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған VI сессиясы) 2012 жылғы 3 шілдедегі "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған ХL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 69/6 сессия шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде  N 3209 тіркелген) Качир аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Качир аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" N 1/36 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-8-122 тіркелген, 2012 жылғы 14 қаңтарында "Тереңкөл тынысы" газетінің N 2, 2012 жылғы 14 қаңтарында "Заря" газетінің N 2 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармағындағы:
1) тармақшасында:
"2647734" деген сандар "2741574" деген сандармен ауыстырылсын;
"2701" деген сандар "2703" деген сандармен ауыстырылсын;
"2349065" деген сандар "2442903" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында: "2890646" деген сандар "2984486" деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармағында:
"2968" деген сандар "1781" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"60700 мың теңге – аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу өткізуге.";
4-1 тармағында:
"350" деген сандар "2418" деген сандармен ауыстырылсын;
"19130" деген сандар "21321" деген сандармен ауыстырылсын;
"22996" деген сандар "23294" деген сандармен ауыстырылсын;
4-2 тармағында: "90400" деген сандар "105048" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнения в решение Качирского районного маслихата (XXXVI - сессия, IV - созыв) от 20 декабря 2011 года N 1/36 "О бюджете Качирского района на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 18 июля 2012 года N 2/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 02 августа 2012 года N 12-8-130. Утратило силу решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 17 июня 2013 года N 8/14
Сноска. Утратило силу решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 17.06.2013 N 8/14.
В соответствии с пунктом 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением сессии Павлодарского областного маслихата (VI сессия, V-созыв) от 3 июля 2012 года N 69/6 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XL сессия, IV-созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3209) Качирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Качирского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 1/36 "О бюджете Качирского района на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-8-122, опубликованное в газете "Тереңкөл тынысы" от 14 января 2012 года N 2), в газете "Заря" от 14 января 2012 года N 2 следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2647734" заменить цифрами "2741574";
цифры "2701" заменить цифрами "2703";
цифры "2349065" заменить цифрами "2442903";
в подпункте 2): цифры "2890646" заменить цифрами "2984486";
в пункте 4:
цифры "2968" заменить цифрами "1781";
дополнить абзацем следующего содержания:
"60700 тысяч тенге – на проведение капитального и среднего ремонта автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов.";
в пункте 4–1:
цифры "350" заменить цифрами "2418";
цифры "19130" заменить цифрами "21321";
цифры "22996" заменить цифрами "23294";
в пункте 4–2: цифры "90400" заменить цифрами "105048";

20 524
4
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
166 611
4
9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
148 111
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 302
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
10 952
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2 105
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) қамтамасыз етуге ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10 983
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды құрал-жабдықтармен, бағдарламалық жинақпен қамтамасыз ету
2 418
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
112 351
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
18 500
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
18 500
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
137 392
6
2
Әлеуметтiк көмек
118 369
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
118 369
6
2
451
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
24 801
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12 192
6
2
451
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1007
006
Тұрғын үй беруге көмек көрсету
44
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42 573
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
904
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
19 506
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5 485
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2 887
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
8 972
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19 023
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19 023
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

20 524
9
Прочие услуги в области образования
166 611
464
Отдел образования района (города областного значения)
148 111
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9 302
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
10 952
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2 105
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
10 983
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся  на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 418
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
112 351
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
18 500
037
Строительство и реконструкция объектов образования
18 500
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
137 392
2
Социальная помощь
118 369
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
118 369
002
Программа занятости
24 801
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12 192
005
Государственная адресная социальная помощь
1007
006
Оказание жилищной помощи
44
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42 573
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
904
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
19 506
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5 485
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2 887
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
8972
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19 023
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19 023
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Байконыс ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Береговой ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Березовка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Бобровка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Верненка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Воскресенка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Жаңа-Құрлыс ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Ивановка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Тереңкөл ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Калиновка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Коммунар ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Песчан ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Октябрь ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Федоровка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Байконыс ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Береговой ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Бобровка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Верненка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Жаңа-Құрлыс ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Тереңкөл ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Калиновка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Песчан ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Октябрь ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Федоровка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Аппарат акима Байконысского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Берегового аульного (сельского) округа
Аппарат акима Березовского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Бобровского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Верненского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Воскресенского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Жана-Курлусского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Ивановского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Теренкольского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Калиновского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Коммунарского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Песчанского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Октябрьского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Федоровского аульного (сельского) округа
022
Капитальные расходы государственного органа
Аппарат акима Байконысского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Берегового аульного (сельского) округа
Аппарат акима Бобровского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Верненского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Жана-Курлусского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Теренкольского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Калиновского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Песчанского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Октябрьского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Федоровского аульного (сельского) округа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
Тереңкөл ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Песчан ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
025
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаттары үшін үстемақы мөлшерін арттыру
Тереңкөл ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Песчан ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
Аппарат акима Теренкольского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Песчанского аульного (сельского) округа
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
Аппарат акима Теренкольского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Песчанского аульного (сельского) округа
2
Начальное, основное  среднее и общее среднее  образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
Байконыс ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Байконыс ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Береговой ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Березовка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Бобровка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Верненка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Воскресенка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Жаңа-Құрлыс ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Ивановка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Тереңкөл ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Калиновка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Коммунар ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Песчан ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Октябрь ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Федоровка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
13
Өзгелер
9
Өзгелер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
Береговой ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Верненка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Тереңкөл ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
Аппарат акима Байконысского аульного (сельского) округа
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселках, аулах (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Аппарат акима Байконысского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Берегового аульного (сельского) округа
Аппарат акима Березовского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Бобровского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Верненского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Воскресенского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Жана-Курлусского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Ивановского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Теренкольского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Калиновского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Коммунарского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Песчанского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Октябрьского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Федоровского аульного (сельского) округа
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов  в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
Аппарат акима Берегового аульного (сельского) округа
Аппарат акима Верненского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Теренкольского аульного (сельского) округа