"Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 28 мамырдағы N 139/17 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 маусымда N 12-9-165 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 18 маусымдағы N 190/41 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 18.06.2013 N 190/41 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашасындағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Лебяжі ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Лебяжі ауданының ауылдық округ әкімдеріне мемлекеттік қызметті уақытында және сапалы көрсетуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Т.Байжановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Құрманова
Павлодар облысы Лебяжі ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 28 мамырдағы
N 140/17 қаулысымен
БЕКІТІЛГЕН
"Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ
1. Жалпы ережелер
1. "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттiк қызметiн осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетiлген мекен-жайлар бойынша "Лебяжі ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі, кентінің, ауылдары мен селолық округтер әкімдерінің аппараттарының (бұдан әрi - ЖАО) ветеринарлық дәрiгерлерімен (бұдан әрi - ветдәрiгер) ұсынылады.
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 29 сәуiрдегi "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттiк қызметтер стандарттарын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi N 745 қаулысына (бұдан әрі – стандарт) өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" N 464 қаулысына сәйкес көрсетiледi.
4. Мемлекеттiк қызмет көрсету туралы ақпарат осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетiлген мемлекеттік қызмет көрсету орындарындағы стендтерде орналасқан.
5. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi ветеринариялық анықтама (қағаздағы тасымалдағышта) (бұдан әрі – анықтама) беру не жазбаша түрдегi мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.

Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача ветеринарной справки"
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 28 мая 2012 года N 139/17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 июня 2012 года N 12-9-165. Утратило силу постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 18 июня 2013 года N 190/41
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 18.06.2013 N 190/41.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением   Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", акимат Лебяжинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Выдача ветеринарной справки".
2. Акимам сельских округов Лебяжинского района обеспечить своевременное, качественное оказание государственной услуги.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Байжанова Б.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Курманова
УТВЕРЖДЕН
постановлением акимата
Лебяжинского района
от 28 мая 2012 года N 139/17
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача ветеринарной справки" предоставляется ветеринарным врачом (далее - ветврач) государственного учреждения "Отдел ветеринарии Лебяжинского района", аппаратов акимов сельских округов, поселков и сел, (далее – МИО) по адресам указанным в приложении 1 к настоящему регламенту (далее – регламент).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 13) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года N 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745" (далее – стандарт).
4. Информация о предоставлении государственной услуги размещена на стендах, расположенных в местах оказания государственной услуги, указанных в приложении 1 к настоящему регламенту.
5. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарной справки (на бумажном носителе) (далее – справка), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.

6. Мемлекеттiк қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрi - тұтынушы) көрсетiледi.
7. Мемлекеттiк қызмет мынадай мерзiмдерде ұсынылады:
1) мемлекеттiк қызмет өтініш білдірген күні iшiнде көрсетiледi;
2) мемлекеттiк қызметтi алуға дейiнгi шектеулі рұқсат етiлетiн күту уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды;
3) мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет ұсынудың шектеулі рұқсат етiлетiн уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда жұмыс күндері, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін үзіліспен, сағат 09.00-ден 18.30-ға дейін көрсетіледі. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетiп қызмет көрсетусiз кезек тәртiбiнде жүзеге асырылады.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін күтуге және қажетті құжаттарды дайындауға жағдайлар жасалады (күтуге кресло қойылады, құжаттарды толтыру үшін орындар қажетті құжаттардың тізбесі мен оны толтыру үлгілерімен стендтермен жабдықталған).
2. Мемлекеттiк қызметтi көрсетудiң тәртiбi
10. Мемлекеттiк қызметтi алуға қажеттi құжаттар және оларға қойылатын талаптар тiзбесi:
1) жануарға ветеринариялық паспорт;
2) терi-жүн шикiзатына, жануардың жеке нөмiрi көрсетiлген жапсырма мiндеттi түрде қажет;
3) ветеринариялық анықтама бланкi құнын төлеуiн растайтын құжат.
11. Мемлекеттiк қызмет тұтынушы не оның өкiлi тiкелей жүгiнген күнi көрсетiледi.
12. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту үшiн мыналар:
1) егер жануар, жануардан алынатын өнiм және шикiзат (бұдан әрi - объект) қолайсыз аймақтан тасымалданған жағдайда;
2) жұқпалы сипаттағы ауру анықталғанда;
3) жануардың жеке нөмiрi болмағанда;
4) орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектiнiң, көлiк құралының ветеринарлық-санитарлық талаптарға және қауiпсiздiк талаптарына сәйкессiздiгi негiз болып табылады.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерісіндегi
iс-әрекеттер (өзара әрекет) тәртiбi
13. Құжаттарды қабылдауды осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген ЖАО бөлімшелерінің мал дәрігерлері жүргізеді.
14. Мемлекеттiк қызмет көрсету тұтынушысының өтiнiшi жеке және заңды тұлғалардың өтiнiштерiн тiркеу журналында, тұтынушының мемлекеттiк қызметтi алатын күні көрсетiлiп ветдәрігермен тiркеледi.
15. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерісіне келесi құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (одан әрi – ҚФБ) қатысады:
осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген ЖАО ветеринариялық дәрігерлері.
16. Әр әкiмшiлiк әрекеттiң (рәсiмнiң) орындалу мерзiмiн көрсетумен әрбiр ҚФБ әкiмшiлiк әрекеттерiнде (рәсiмдерiнде) өзара әрекеттестiктiң кезектiлiгiнiң мәтiндiк кестелiк сипаттамалары осы регламенттiң 2-қосымшасына сәйкес келтiрiлген.

6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее - потребитель).
7. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) государственная услуга предоставляется в течение дня обращения;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут.
8. Государственная услуга оказывается в рабочие дни, с 9.00 до 18.30 часов, перерыв с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней.
Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
9. Для предоставления государственной услуги создаются условия для ожидания и подготовки необходимых документов (кресла для ожидания, места для заполнения документов оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения).
2. Порядок оказания государственной услуги
10. Перечень необходимых документов и требований к ним для получения государственной услуги:
1) ветеринарный паспорт на животное;
2) на кожевенно-меховое сырье обязательно наличие ярлыка, с указанием индивидуального номера животного;
3) документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарной справки.
11. Государственная услуга предоставляется при непосредственном обращении потребителя либо его представителя.
12. Основаниями для отказа в предоставлении государственной услуги являются следующие случаи:
1) в случае, если животное, продукция и сырье животного происхождения (далее - объект) перемещаются из неблагополучной зоны;
2) обнаружение болезни заразного характера;
3) отсутствие индивидуального номера животного;
4) несоответствие перемещаемого (перевозимого) объекта, транспортного средства ветеринарно-санитарным требованиям и требованиям безопасности.
3. Порядок действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
13. Прием документов проводится ветврачами МИО, указанными в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Обращение потребителя государственной услуги регистрируется ветврачом в журнале учета обращения физических и юридических лиц, в котором указывается дата получения потребителем государственной услуги.
15. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
ветеринарные врачи МИО, указанные в приложении 1 к настоящему регламенту.
16. Текстовое табличное описание последовательности взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено согласно приложению 2 к настоящему регламенту.

17. Мемлекеттiк қызмет көрсету және ҚФБ үдерісiндегi әкiмшiлiк әрекеттердiң логикалық кезектiлiгi арасындағы өзара байланысты бейнелейтiн сызба осы регламенттiң 3-қосымшасына сәйкес келтiрiлген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
18. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген тәртіпте жауапты болады.
"Ветеринариялық анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі
уәкілетті органдардың тізімі
N р/с Жергілікті атқарушы органның атауы Орналасқан мекенжайы Байланыс деректері
1
ММ "Лебяжі ауданы ветеринария бөлімі"
Аққу ауылы, Баймолдин көшесі, 57
(871839)21503
2
ММ "Баймолдин ауылдық округі әкімінің аппараты"
Баймолдин ауылы, Баймолдин көшесі, 2
(871842)

17. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ приведена согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
18. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность в порядке, предусмотренном Законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
Перечень уполномоченных органов,
по оказанию государственной услуги
N п/п Наименование МИО Адрес местоположения Контактные данные
1
ГУ "Отдел ветеринарии Лебяжинского района"
с.Акку, улица Баймульдина,4
(871839)21503
2
ГУ "Аппарат акима Баймульдинского сельского округа"
с.Баймульдино, улица Баймульдина, 2
(871842)

(871839)25309
8
ММ "Майқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты"
Майқарагай ауылы, Ленин көшесі, 10
(871839)28416
9
ММ "Малыбай ауылдық округі әкімінің аппараты"
Малыбай ауылы, Мира көшесі, 13
(871839)27222
10
ММ "Шарбақты ауылдық округі әкімінің аппараты"
Шарбақты ауылы, Достық көшесі, 2
(871839) 24300
11
ММ "Қызылағаш ауылдық округі әкімінің аппараты"
Қызылағаш ауылы, А. Құсайынов көшесі, 28
(871839)41462
12
ММ "Шақа ауылдық округі әкімінің аппараты"
Шақа ауылы, Клубная көшесі, 1
(871842)23202
"Ветеринариялық анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
1-кесте. ҚФБ әрекетiне сипаттама
1
Әрекет N(барысы, жұмыс ағымы) 1 2 3
2
ҚФБ атауы
ЖАО ветдәрігері
ЖАО ветдәрігері
ЖАО ветдәрігері
3
Әрекет (процесс, рәсім, операциялар) атауы және олардың сипаттамасы
регламенттің 10-тармағында көрсетілгендей тұтынушымен ұсынылған құжаттар пакетiн тексеру және қабылдау
Анықтаманы немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты толтыру
Анықтамалар беру журналына тіркеу. Тұтынушыға дайын құжатты немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер,құжат, ұйымдастыру-өкiмдiк шешiмдер)
Құжаттарды қабылдау
Анықтамаға не бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Тұтынушыға дайын құжатты немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
5
Орындау мерзiмi
30 минуттан аспайды
өтініш білдірген күнi көрсетiледi
30 минуттан аспайды
"Ветеринариялық анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
ЖАО-ға өтініш білдіргенде мемлекеттік қызметті ұсыну сызбасы

(871839)25309
8
ГУ "Аппарат акима Майкарагайского сельского округа"
с. Майкарагай, улица Ленина, 10
(871839)28416
9
ГУ "Аппарат акима Малыбайского сельского округа"
с. Малыбай, улица Мира, 13
(871839)27222
10
ГУ "Аппарат акима Шарбактинского сельского округа"
с.Шарбакты, улица Достык, 2
(871839) 24300
11
ГУ "Аппарат акима Кызылагашского сельского округа"
с. Кызылагаш, улица А. Кусаинова, 28
(871839)41462
12
ГУ "Аппарат акима Шакинского сельского округа"
с. Шака, улица Клубная, 1
(871842)23202
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
Таблица 1. Описание действий СФЕ
1. N действия
(хода,
потока
работ)
1 2 3
2.
Наименование СФЕ
Ветврач МИО
Ветврач МИО
Ветврач МИО
3.
Наименование
действия (процесса,процедуры,операции) и их описание
Проверка и прием пакета
представленных
потребителем
документов, указанных в пункте 10 настоящего регламента
Заполнение справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале выдачи справок. Подготовка готового документа к выдаче потребителю либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
4.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное
решение)
Прием документов
Подписание справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача
готового документа
потребителю либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5.
Срокиисполнения
не более 30 минут
в течение дня обращения
не более 30 минут
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
Схема предоставления государственной услуги при обращении в МИО