Павлодар ауданының қоғамдық жұмыстарын ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 13 тамыздағы N 378/8 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 27 тамызда N 12-11-169 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 03 қаңтардағы N 1/1 қаулысымен
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2013.01.03 N 1/1 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5) тармақшасына20-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережелеріне сәйкес Павлодар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдар тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері мен нақты шарттары, қатысушылардың жалақы мөлшерлері және оларды қаржыландыру көздері 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 2 қосымшаға сәйкес анықталсын.
3. "Павлодар ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі қоғамдық жұмыстарды осы мақсатқа ескерілген қаражат шегінде жергiлiктi бюджеттен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
4. "Павлодар ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі қоғамдық жұмыстарды өткізуге жұмыс берушілермен келісім жасасын.
5. Төмендегі:
1) аудан әкімдігінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы "Ауданда 2011 жылы қоғамдық жұмыстар өткізу туралы" N 437/12 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-11-131 тіркелген, 2011 жылғы 28 қаңтардағы N 4 "Заман тынысы" газетінде жарияланған);
2) аудан әкімдігінің 2011 жылғы 04 сәуірдегі "Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы "Ауданда 2011 жылы қоғамдық жұмыстар өткізу туралы" N 437/12 қаулысына өзгерістер енгізу туралы N 69/4 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-11-138 тіркелген, 2011 жылғы 27 мамырдағы N 21 "Заман тынысы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.В.Губаревке жүктелсін.
7. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Т. Бастенов
Павлодар ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 13 тамыздағы
N 378/8 қаулысына
1 қосымша
Қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдар тізбесі,
қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері мен нақты
шарттары, қатысушылардың жалақы мөлшерлері және
оларды қаржыландыру көздері
N р/с Кәсіпорынның, ұйымның атауы Қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері мен нақты шарттары Қатысушылардың жалақы мөлшерлері және оларды қаржыландыру көздері

Об организации и финансировании общественных работ Павлодарского района
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 13 августа N 378/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 августа 2012 года N 12-11-169. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 03 января 2013 года N 1/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 03.01.2013 N 1/1.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и  Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836, акимат Павлодарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования согласно приложению 1.
2. Определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению 2.
3. Государственному учреждению "Отдел финансов Павлодарского района" обеспечить финансирование общественных работ из местного бюджета в пределах средств, предусмотренных на эти цели.
4. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Павлодарского района" заключить договоры с работодателями на выполнение общественных работ.
5. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата района от 31 декабря 2010 года N 437/12 "О проведении общественных работ в районе в 2011 году" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-11-131, опубликованное 28 января 2011 года в газете "Заман Тынысы" N 4);
2) постановление акимата района от 04 апреля 2011 года N 69/4 "О внесении изменений в постановление акимата района от 31 декабря 2010 года N 437/12 "О проведении общественных работ в районе в 2011 году", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-11-138, опубликованное 27 мая 2011 года в газете "Заман Тынысы" N 21).
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Губарева Е.В.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Т. Бастенов
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарского района
от 13 августа 2012 года N 378/8
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные
работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ,
размеры оплаты труда и источники их финансирования
N п/п Наименование предприятия, организации Виды, объемы и конкретные условия общественных работ Размеры оплаты труда участников и источники их финансирования